مقالات / آپارتمان‌ های دبی

آپارتمان‌ های دبی

همانطور که می دانید شهر دبی یکی از بزرگترین مقاصد گردشگری جهان است واین شهر فرصت های شغلی زیادی دارد . این امر باعث شده است که مهاجران زیادی به این شهر سفر کنند و درخواست برای فضاهای مسکونی نیز بالارفته است . افراد زیادی به فکر پیدا کردن آپارتمان های فروشی در دبی هستند.

اگر می خواهید در بهترین مناطق دبی مانند دبی مارینا، برج های دریاچه جمیرا وساحل جمیرا زندگی کنید، این مکان ها برای زندگی ساخته شده است و دارای امکانات بالایی هستند . این آپارتمانها در منطقه میدان شهر و با قیمت مقرون به صرفه موجود میباشند .

ویژگی آپارتمان های دبی

  1. دارای چشم انداز زیبا
  2. پارک های تفریحی
  3. دارای مناظر فوق والعاده و سرسبز
  4. امکانات کافی

رشد اقتصادی دبی روز به روز درحال افزایش است اگرشخصی قصد سرمایه‌ گذاری در دبی را دارد می تواند همین حالا اقدام کند که درواقع این سرمایه گذاری از طریق آپارتمان های دبی، جزو سرمایه گذاری های مطمئن و پرسود است.

مزایای خرید آپارتمان دبی

  1. دارای چشم انداز زیبا
  2. پارک های تفریحی
  3. دارای مناظر فوق والعاده و سرسبز
  4. امکانات کافی


تحت هیچ عنوان به هیچ فرد خارجی اقامت دائم یا پاسپورت اماراتی داده نمی‌ شود. افراد خارجی فقط می ‌توانند ویزای اقامت حداکثر شش ماه تا پنج سال دریافت کنند. به طور مثال برای سرمایه گذارانی که صاحب ملکی در امارات به ارزش بالا‌تر از یک میلیون درهم باشند، ویزای اقامت شش ماهه قابل تمدید صادر می‌شود.
این کشور بخاطر رشد اقتصادی بالایی که دارد باعث جذب سرمایه گذاران زیادی شده است.

اگر قصد خرید آپارتمان های دبی را دارید می توانید طبق شماره هایی که در سایت داماک گروپ قرار دارد با مشاورین بخش فارسی زبان شرکت داماک تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید. شرکت داماک بهترین آپارتمان ها را در بهترین نقاط شهر به صورت اقساط بلند مدت، بدون بهره در اختیار شما قرار می دهد.

لازم به ذکر است که بر اساس تصویب یک قانون جدید، امارات متحده عربی ورود اتباع 13 کشور را به خاکش ممنوع کرد . این کشور ها که عمدتا اسلامی هستند عبارتند از: ایران، افغانستان، لیبی، یمن، الجزیره، کنیا ، عراق، پاکستان، ترکیه، سومالی، تونس، سوریه و لبنان.

بر اساس قوانین و ضوابط تصویب شده جدید که محدودیت های سختی را برای کشور های تعیین شده مشخص کرده است، مهم است بدانید مهاجران فقط درصورتی می توانند ویزای امارات را دریافت کنند که ویزای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک داشته باشند.

مطالب مشابه