مقالات / آپارتمان دبی

آپارتمان دبی

خرید آپارتمان در دبی را باید از کجا شروع کرد؟

برای خرید آپارتمان در دبی باید منطقه ، میزان سرمایه و متراژ مورد نظر خود را مشخص کنید. این موارد به شما کمک می کند که راحت تر آپارتمان خود را خریداری کنید.

جمیرا

منطقه جمیرا با کیفیت و طراحی فوق والعاده ای در حال ساخت است و یکی از بهترین مناطق برای خرید آپارتمان در دبی و زندگی می باشد. شهر جمیرا در واقع شهرکی است در دبی که فاصله آن با دریا 10 کیلومتر است و در اتوبان شیخ زاید واقع شده است.
این شهرک دارای آپارتمان های مسکونی، اداری و ویلاهای یک تا پنج خوابه است و تمام امکانات رفاهی مانند: پارک، مدرسه و کلینیک پزشکی در نظر گرفته شده است.

دبی مارینا

یکی از شلوغ ترین و مفرح ترین مناطق مسکونی دبی، دبی مارینا است، آپارتمان های دبی مارینا که به سبک برج های هنگ کنگ ساخته شده است و بسيار معروف مي باشند .
مزایای دبی مارینا عبارتند از:

  1. مجاورت با دریا
  2. رستوران های متنوع
  3. کلاب های شبانه
  4. نزدیکی به مترو
  5. مراکز خرید مارینا مال و امارات

جمیرا لیک تاورز

جمیرا لیک تاورز منطقه ای بسیار وسیع در دبی است و مجموعه ای با صدها برج مسکونی می باشد که درکنار دریاچه مصنوعی ساخته شده است. به جز برج الماس که 66 طبقه ای است برج های دیگر این منطقه دارای 35 تا 45 طبقه متغیر می باشند که بین دریاچه های الماس غربی و شرقی در یک جزیره اختصاصی ساخته شده است و یکی از شاهکارهای جمیرا لیک تاورز محسوب می شود. دسترسی آسان به دریا و مترو از مزایای جمیرا لیک تاورز است .

داون تاون دبی

اگر می خواهید یک زندگی لوکس و لاکچری در دبی داشته باشید یا قصد خرید آپارتمان در دبی را دارید، داون تاون بهترین انتخاب برای شما می باشد. داون تاون مجموعه ای از آپارتمان های مسکونی و اداری دبی است که در نزدیکی برج خلیفه و در دبی مال قراردارد. برج خلیفه بزرگترین برج مسکونی جهان ودبی مال بزرگترین مرکز خرید خاورمیانه است.

آپارتمان دبی

 شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان است که خانه، ویلا و آپارتمان های لوکسی در بهترین مناطق شهر دبی فراهم می کند. آپارتمان هایی با بهترین شرایط پرداخت در دوره های زمانی متفاوت در اختیارشما قرار می دهد. شما جهت راهنمایی می توانید با مشاورین بخش فارسی زبانان شرکت داماک که داخل سایت داماک فارسی قرار دارد تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

لازم به ذکر است که بر اساس تصویب یک قانون جدید، امارات متحده عربی ورود اتباع 13 کشور را به خاکش ممنوع کرد. این کشور ها که عمدتا اسلامی هستند عبارتند از: ایران، افغانستان، لیبی ، یمن، الجزیره، کنیا ، عراق، پاکستان، ترکیه، سومالی، تونس، سوریه و لبنان.

بر اساس قوانین و ضوابط تصویب شده جدید که محدودیت های سختی را برای کشور های تعیین شده مشخص کرده است، مهم است بدانید مهاجران فقط درصورتی می توانند ویزای امارات را دریافت کنند که ویزای سرمایه گذاری را از طریق خرید ملک اخذ نمایند .

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه