مقالات / شهربازی های دبی

شهربازی های دبی

دبی یکی از جذاب ترین و دیدنی ترین شهر های جهان می باشد. بی جهت نیست که این شهر نماد عروس خاورمیانه را از آن خود کرده است. اگرچه زیرساخت های توسعه ای دبی روز به روز در حال پیشرفته تر شدن می باشند، با این حال در زمینه جاذبه‌های گردشگری حرف زیادی برای گفتن دارد.

در این مقاله به یکی از مراکز تفریحی دبی می پردازیم که کودکان و جوانان علاقه زیادی به آن دارند و شما می توانید دراین مکان هیجان زیادی را تجربه کنید . داماک برترین سایت املاک دبی ، شما را به خواندن این مقاله دعوت می کند.

معرفی شهر بازی های مشهور دبی

1) شهربازی IMG

این شهربازی هیجان انگیز بیشتر ویژه ی کودکان و نوجوانان است و هزینه بلیت برای افراد بزرگسال کمی بیشتر از کودکان می باشد. بازی ها‌ی گوناگونی در این شهربازی انجام می شود که از جالب ترین آنها می توان به ، جنگ با دایناسورها اشاره کرد . ساعت کاری این شهر بازی از 10 صبح تا 10 شب می باشد.

2) سرزمین سرگرمی واو(WOW Kids Amusement Arcade )

این مکان هم برای آموزش است هم تفریح. در واقع کودکان شما علاوه بر تفریح ، نکات آموزشی ابتدایی را نیز یاد می گیرند. نکته جالب این است که تمامی کارکنان این مرکز خانم می باشند و به یاد دادن مهارت های مختلفی مثل : ارتباط موثر با دیگران یا مهارت های اولیه می پردازند.

3) شهربازی واندرلند دبی(wonderland dubai)

این شهر بازی برخلاف مواردی که ذکر شد هم مختص کودکان است هم بزرگسالان. در این شهر بازی، پارک آبی نیز وجود دارد و انواع بازی های آبی را می توانید در آن انجام دهید. برای ورود به آن بزرگسالان 125 درهم و کودکان 2 تا 4 سال 60 درهم باید بپردازند و ساعات کاری از 10 صبح تا 12 شب می باشد .

4)لگو لند دبی (legoland dubai )

پارک لگولند دبی یکی از محبوب ترین پارک های آبی این شهر می باشد که انواع وسایل بازی در آنجا قراردارند. هزینه ورودی این پارک کمی گران تر از سایر شهربازی ها می باشد و آن هم به خاطر، امکانات نوین و وسایل پیشرفته است. این مکان از 10 صبح تا 8 شب باز می باشد.

5)بالیوود لند (Bollywoodland)

این پارک بیشتر از این که یک شهربازی باشد ، مکانی برای بازدید از فیلم های بالیوودی است که حال و هوای هندوستان را برای شما زنده می کند ؛ مجسمه شخصیت های بالیوود ، مانند: علاءدین و همچنین سازه‌های مختلف شبیه به تاج محل، در آن‌جا ساخته شده است.

6)دنیای فراری دبی(ferrari world)

این شهر بازی از بزرگ ترین و عجیب ترین شهر بازی های جهان می باشد . معماری  خارق العاده این شهربازی سرپوشیده مود تحسین همگان قرار گرفته است. دنیای فراری در جزیره یاس قرار دارد و در این مکان بازی های متنوع و پرسرعتی وجود دارند که می توانند آرزوی نهایت سرعت شما را برآورده کنند ، در این سرزمین می توانید تفریحات خاص ، سواری های متفاوتی را تجربه کنید و با یک دنیای جدید روبرو شوید .

مطالب مشابه:

پارک آبی وایلد وادی

پارک های موضوعی دبی

دلفین بی دبی

مطالب مشابه