مقالات / البرشا دبی

البرشا دبی

 اگر قصد دارید به دبی سفر کنید، یکی از مناطقی که حتما باید سری به آن بزنید،منطقه البرشا دبی است. منطقه البرشا نامی کلی است که به تمام محله های البرشا و محله جدید البرشای جنوبی گفته می شود. از زمانی که در مرکز خرید امارات، زمین اسکی (Ski Dubai) افتتاح گردید، این منطقه تبدیل به یکی از پر تردد ترین مناطق دبی شده است. در حالی که قبل از افتتاح زمین اسکی، این منطقه از ساکت ترین مناطق دبی به شمار می آمد. در منطقه البرشا دبی، تعداد زیادی فروشگاه ساخته شده است و رستوران های محلی متعددی در گوشه کنار آن وجود دارد،پس اگر اقامت در هتل های البرشا را انتخاب کنید ،دسترسی راحت تری به مناطق مختلف خواهید داشت. یکی از محبوب ترین مراکز خرید در دبی در همین خیابان قرار دارد . شما با اقامت در این منطقه می توانید به راحتی از امارات مال به عنوان یکی از جذاب ترین مراکز خرید دبی ، دیدن کنید. به دلیل اینکه اکثریت ساکنین منطقه البرشا دبی را کارمندان تشکیل می دهند، در بعضی از ساعت های روز، حجم ترافیک بالا می رود. اگر جزء آن دسته از افراد هستید که حوصله ترافیک و شلوغی را ندارند، البرشا برای شما مناسب نیست.

هتل الخوری آتریوم دبی

یکی از بهترین هتل های منطقه البرشا دبی ، هتل الخوری آتریوم دبی (Al Khoory Atrium Dubai) می باشد. این هتل از نظرهزینه ،به صرفه است و امکانات خوبی در اختیار میهمانان قرار می دهد. یکی از امکانات بسیار جذاب آن ،وجود یک استخر بسیار لوکس روی بام هتل می باشد، که چشم انداز جالبی به برج العرب دارد.

اگر قصد اقامت در دبی را دارید، می توانید در منطقه البرشا با پرداخت هزینه ای کمتر،نسبت به محله جمیرا، خانه ای لوکس، اجاره یا خریداری کنید. با این حال به دلیل دسترسی به خیابان شیخ زاید، از نظر رفت و آمد بسیار راحت خواهید بود. تنها نقطه ضعف این محله این است که بیشتر مهاجران و کارمندان ادارات دولتی امارات و اینترنت سیتی دبی، در این منطقه زندگی میکنند و گاهی شلوغ می شود.

معرفی پارک البرشا دبی

پارک البرشا در زمینی به مساحت ۱۶۲هکتار ساخته شده است.هوای تازه این پارک و دوری از هیاهو و شلوغی شهر، مکانی دنج و خلوت به‌ ویژه برای زوج‌های جوان به‌وجود آورده است. هر شنبه عصر، این پارک میزبان یک بازار شبانه است . اکثر کسانی که از این بازار دیدن و یا خرید می کنند به بازدید از پارک البرشا هم ترغیب می شوند. این پارک که دارای زمین تنیس و بسکتبال است، ورزشکاران زیادی را به خود جذب میکند.همچنین یک پیست دوچرخه سواری و دو میدانی ۱٫۵ کیلومتری هم در پارک وجود دارد.لازم به ذکر است که اگر حیوان خانگی به همراه دارید ، امکان بازدید از این پارک برایتان مقدورنیست.

یکی دیگر از امتیازات دبی،وجود شرکت داماک ،جامع ترین سایت املاک دبی است که با پشتیبانی و مشاوره، به خرید بهترین املاک دبی کمک می کند. اگر تمایل به خرید ملک یا سرمایه گذاری در املاک دبی را دارید، با مشاورین فارسی زبان داماک تماس گرفته و از خدمات مشاوره ای آنان بهره مند شوید.

مطالب مشابه:

جزایر نخلی دبی

جذاب ترین موزه های دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";