مقالات / دانشگاه عجمان دبی

دانشگاه عجمان دبی

امارات متحده عربی، بهترین دانشگاه‌ها برای تحصیل را در دسترس تمامی دانشجویان از سراسر جهان قرار داده است .امروزه شهر دبی در زمینه آموزش ، پیشرفت به سزایی داشته است و دانشگاه‌ های معتبر بسیاری دارد. یکی از اصلی ترین اولویت ها در دبی ، آموزش می باشد و در راستای ارتقای استاندارد های آموزشی تلاش های زیادی صورت گرفته است. همانطور که می دانید یکی از راحت ترین و سریع ترین راه های مهاجرت به دبی از طریق تحصیل می باشد . ما در این مقاله به معرفی دانشگاه عجمان ، دانشگاه های معتبر در دبی ، می پردازیم.

داماک ، ابر سازنده املاک جهان ، دانشگاه عجمان دبی را به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

اطلاعات کامل درباره دانشگاه عجمان

دانشگاه عجمان ، در سال 1988 با هدف تربیت نیروهای ماهر و متخصص ، تاسیس گردید و هم اکنون یکی از بهترین مراکز علمی و پژوهشی در امارات است . در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS 2020 دانشگاه عجمان،در بین 800 دانشگاه برتر جهان و 10 دانشگاه برتر دنیا برای دانشجویان و اساتید بین المللی قرار دارد.این دانشگاه در ابتدا با نام کالج علم و فناوری دانشگاه عجمان (AUCST) افتتاح گردید ، اما در همان سال تغییر نام پیدا کرده و به نام دانشگاه علم و صنعت عجمان (AUST) نامگذاری شد. در نهایت ، آخرین تغییر در خصوص نام این دانشگاه صورت پذیرفت و در تاریخ 17 اکتبر سال 2016 میلادی به نام دانشگاه عجمان (AU) شناخته شد.

دانشگاه عجمان دبی، 32 برنامه کارشناسی معتبر و 11 برنامه فارغ التحصیلی معتبر را ارائه می دهد که هدف همه آن ها تحویل دانش آموختگان کارآمد به جامعه است . تمامی دانشجویان این دانشگاه می توانند از تسهیلاتی چون: امکانات ورزشی ، اینترنت ، کتابخانه ، مراکز فرهنگی و لابراتوارهای دانشگاه به صورت رایگان استفاده کنند. دانشگاه عجمان دارای شش دانشکده مدیریت ، مهندسی کامپیوتر ، زبان های خارجی ، تربیت معلم و پزشکی است. رشته هایی که در این دانشگاه تدریس می شوند عبارت اند از: مهندسی برق و الکترونیک ، مهندسی مخابرات ، مهندسی پزشکی ، طراحی ومعماری ، علوم کامپیوتر ، علوم مدیریت از جمله مدیریت بازاریابی ، گروه زبان های خارجی و مترجمی ، علوم ارتباطات ، ادبیات و تربیت معلم ، داروسازی و دندانپزشکی و… لازم به ذکر است که دروس رشته های مختلف ، در دانشگاه عجمان به زبان انگلیسی ارائه می گردند . در ضمن ، این دانشگاه در زمینه فناوری اطلاعات و همچنین مدیریت بازرگانی ، دوره های مختلفی را به دانشجویان ارائه می دهد.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

مطالب مشابه:

بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی

بهترین کشور ها برای تحصیل رایگان

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه