مقالات / رستوران شایان دبی

رستوران شایان دبی

اگر در سفر به دبی، هوس غذای ایرانی کردید، اگر دلتان برای طعم و عطر کباب ایرانی تنگ شد، بهترین گزینه رفتن به رستوران ایرانی شایان است. یکی از بهترین رستوران های ایرانی دبی ، رستوران شایان می باشد. چشیدن غذای رستوران شایان ، قطعا یکی از مزه های تکرار نشدنی است که در ذهن شما باقی می ماند. کافی است فقط یک بار این رستوران را برای صرف غذا انتخاب کنید تا مشتری همیشگی این رستوران شوید. این رستوران طرفداران زیادی دارد ، اگر در سفر به دبی، هوس غذای ایرانی کردید، بهتر است ، صرف غذا در رستوران شایان را در برنامه خود جای دهید.حال این رستوران به یکی از پاتوق‌های ایرانی‌ها و حتی غیرایرانی‌ها در دبی تبدیل شده و گردشگران و توریست های زیادی را به خود جذب کرده است.

طعم غذای ایرانی در رستوران شایان

بدون شک یکی از بهترین رستوران های ایرانی در دبی، رستوران شایان است. سبک دیزاین این رستوران بسیار مدرن و به روز است ، فضای لوکس و زیبای سالن پذیرایی و پرسنلی کارآزموده سبب شده تا میهمانان ، این رستوران را یکی از بهترین گزینه ها برای صرف غذا بدانند. در این مجموعه انوع غذاهای: ایرانی، خاورمیانه، گیاهی و…به صورت حلال، پخت می شود و قیمت غذاها در سطح متوسط است. منوی رستوران متنوع بوده و با هر ذائقه ای از شما پذیرایی می کنند ولی باید بدانید غذاهای ایرانی این رستوران بی نظیر است. غذاهای لذیذ ایرانی مانند: باقالی پلو با گوشت، ماهیچه، شیشلیک، جوجه کباب های لذیذ و نرم و … بسیار خاص هستند و حتما باید امتحان کنید. البته ،غذاهای گیاهی، آسیایی و عربی همچون مجبوس الحم، هرسه و … نیز پرطرفدار هستند. محیط این رستوران طوری است که می شود در آن جلسات اداری را نیز برگزار کرد و محیط خانوادگی آن باعث می شود تا بتوانید اوقات خوشی را در کنار خانواده و فرزندانتان سپری کنید.از جمله امکانات رستوران شایان می توان به: رزرو میز برای مناسبت های خاص، غذای بیرون بر، سالن نهار خوری خصوصی، پارکینگ و صندلی چرخدار، اشاره کرد. در ضمن ، در این رستوران امکاناتی برای افراد معلول هم وجود دارد. رستوران مدرن شایان از ساعت 6 عصر تا 12 شب آماده پذیرایی ازشما میهمانان عزیزمی باشد. لازم به ذکر است که این رستوران جذاب در خیابان عمر بن الخطاب دبی واقع می باشد.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

مطالب مشابه:

معماری های شگفت انگیز دبی

هتل های داماک

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه