مقالات / درآمد دلاری در دبی

درآمد دلاری در دبی

درکشورهای خاورمیانه از جمله دبی و ایران امروزه یکی از مهم­ترین دغدغه های مردم بویژه جوانان کسب درآمد است.

بویژه در کشور ما به دلیل مشکلاتی ازجمله تحریم ها، مردم در تعیین نیاز­های خود با مشکلات مالی فراوانی روبه ­رو هستند.

همین امر بسیاری افراد را به فکر افزایش درآمد خود می­ اندازد. روش­های زیادی وجود دارد تا یک شخص بتواند درآمد خود را افزایش دهد. یکی از این‌ روش­ها، کسب درآمد دلاری در دبی از طریق اینترنت است. درآمد دلاری در دبی از طریق اینترنت با استفاده از سایت­های خارجی صورت می پذیرد.

 • چگونه می­توان در کشور امارات درآمد دلاری در دبی داشت؟

امروزه یکی از مهم­ترین دغدغه های انسان­ها بویژه در کشور­های درحال ‌توسعه مقدار و شیوه ی کسب درآمد دلاری  در دبی است. بویژه در کشور ما به دلیل مشکلاتی ازجمله تحریم ­ها، مردم در تعیین نیاز­های خود با مشکلات مالی فراوانی روبه ­رو هستند.

در ابتدا شاید این ‌گونه به نظر بیاید که از طریق اینترنت و استفاده از سایت­های خارجی امکان کسب درآمد دلاری در دبی وجود ندارد. اما این ‌گونه نیست. ما با آموزش­های خود به شما نشان می­دهیم که چگونه به یک درآمد دلاری در دبی مناسب دست پیدا کنید.

 • درآمد دلاری در دبی
 • چگونه می­توان در کشور ایران درآمد دلاری در دبی داشت؟
 • چرا کسب درآمد دلاری در دبی اهمیت دارد؟

علت اهمیت داشتن درآمد دلاری در دبی در کشور امارات همان‌طور که می ­دانید به دلیل تفاوت قیمت دلار با پول کشور ما است و متأسفانه این روند افزایش قیمت دلار نسبت به پول کشور ما رو به افزایش است.

نکات فوق به ما لزوم داشتن یک درآمد دلاری  در دبی مناسب را هشدار می­دهد. باوجود اهمیت موضوع کسب درآمد دلاری در دبی، خیلی از اساتید به ‌طور مستقیم نحوه به دست آوردن درآمد دلاری در دبی در ایران را آموزش نمی­دهند و فقط به ‌صورت کاملاً خلاصه در مورد آن توضیح می­دهند.

علاوه بر این، خیلی از افراد ممکن است درآمد دلاری در دبی داشته باشند ولی ما از آن هیچ‌ گونه اطلاعی نداشته باشیم.

اختلاف دلار و تومان

البته نیاز نیست دراین باره نگران باشید، همان‌طور که پیش­تر نیز بیان کردیم ما روش­های رسیدن به یک درآمد دلاری در دبی واقعی را در این مقاله به شما خواهیم آموخت.

آنچه در چگونگی به دست آوردن درآمد دلاری در دبی اهمیت دارد این است که آموزش­های مربوط به نحوه کسب آن، متناسب با تخصص ما باشد. اگر تاکنون مشتاق شدید تا نحوه کسب درآمد دلاری در دبی واقعی را از سایتهای خارجی بیاموزید لطفاً این مقاله را تا انتها بخوانید.

چرا درآمد دلاری در دبی؟

شاید باوجود تمامی توضیحات فوق هنوز به این باور نرسیده باشید که با کسب درآمد دلاری در دبی می­توانید زندگی خود را ازاین‌ رو به آن رو کنید. ولی اگر به قیمت اجناسی از جمله طلا نگاه کرده باشید مدام قیمت آن­ها در حال افزایش است و در آن هرگز افت قیمت دیده نمی­شود، دلار نیز به همین صورت است.

قیمت دلاری شانزده هزارتومانی هرگز به قیمت سال­ها پیش خود برنمی­گردد. همین امر به ‌ضرورت داشتن درآمد دلاری در دبی تأکید دارد.

در نتیجه، درصورتیکه تمایل به افزایش درآمد خود به مقدار چند برابر دارید حتماً به سمت کسب درآمد دلاری در دبی بروید. بسیاری از تجار و سرمایه گذاران ایرانی از طریق رو آوردن به درآمد دلاری در دبی میزان سرمایه خود را چندین برابر کردند.

برای درک بهتر مزایای داشتن درآمد دلاری در دبی بهتر است که برای شما یک مثال دیگر بزنم. مثلاً در بحث فروش کتاب، اگر شما یک کتاب با قیمت فروخته‌ شده ۱۰۰۰۰ تومان در ایران را در سایت آمازون به فروش بگذارید قیمت آن ۱۰ دلار می­شود.

ازآنجایی‌که چنین سایت­هایی بازدیدکننده‌های زیادی از سرتاسر نقاط دنیا دارند، مطمئناً فروش شما چندین برابر شده و سود بالایی را از این تجارت کسب خواهید کرد.

اگر قصد دارید درآمد دلاری در دبی خود را از طریق فروش ملک در سایت داماک گروپ کسب کنید، بهتر است چندین ملک در این سایت به فروش بگذارید. روزانه یک نفر هم یک ملک شما را خریداری کند شما می­توانید سود هنگفتی را از فروش ملکتان به دست بیاورید.

مثال فوق فقط یکی از راه­های کسب درآمد دلاری در دبی بود ما در ادامه راه­های دیگری برای به دست آوردن درآمد دلاری در دبی را به شما خواهیم آموخت.

از همه مطالب فوق خواهیم دانست اگر قصد داریم تا درآمد دلاری در دبی داشته باشیم باید سرمایه ­ی خود را وارد بازار جهانی کنیم، این بهترین راه برای کسب درآمد میلیونی است.

نحوه کسب درآمد دلاری در دبی

ممکن است برخی افراد هنوز هم بر این باور باشند که قادر نیستند درآمد دلاری در دبی داشته باشند. دلایل زیادی برای این باور غلط متأسفانه وجود دارد. این دلایل شامل موارد زیر است:

 • عدم تسلط به زبان عربی
 • وجود تحریم­ها علیه ایران
 • نداشتن تخصص کافی

تمام باور­های فوق غلط می­باشد. در حقیقت هدف اصلی ما در این مقاله معرفی روش­هایی است که شما بتوانید بدون هیچ‌ کدام از مشکلات فوق، درآمد دلاری در دبی مناسب خود را کسب کنید. کسب این درآمد دلاری در دبی وابسته به آیتم­های زیر است:

 • علاقه
 • تخصص
 • سرمایه

یک مشکلی که احتمالاً افراد برای کسب درآمد دلاری در دبی  خود با آن روبه ­رو می­شوند، نداشتن حساب ارزی است. در ایران امکان داشتن حساب ارزی وجود ندارد.

انواع روش­ها برای دستیابی به درآمد دلاری در دبی

ما قصد داریم به بهترین و راحت ترین راه­ها برای کسب این درآمد بپردازیم. این راه حل ­ها شامل موارد زیر است:

 • فروش آموزش
 • فروش ای­بوک در سایت آمازون
 • همکاری در فرآیند فروش
 • فریلنسری
 • فروش افزونه و قالب ورد پرسی
 • ولاگری
 • فروش آنلاین عکس
 • فروش ملک در سایت داماک گروپ

استفاده از روش ایردراپ

بهترین روش­ها برای دستیابی به درآمد دلاری در دبی چیست؟

بهترین روش درآمدی

مطمئناً هرکدام از ما تخصص خاص خود را داریم و می­توانیم با آموزش آن به دیگران از این راه کسب درآمد کنیم. آنچه مهم است پیدا کردن بازار فروش مناسب است.

بسیاری از فارسی‌زبانان در کشور­های خارجی از طریق این سایت­ها آموزش­های لازم خود را دریافت می­کنند.

 • کسب درآمد از طریق فروش آموزش

علت بیان مطلب فوق برای این است که تسلط به زبان انگلیسی که زبانبین المللی است و اکثر انسان­ها در سرتاسر دنیا با این زبان آشنایی دارند، بازار فروش بیشتری را برای انتشار آموزش تخصصی شما فراهم می­کنند.

البته بازهم نگران عدم تسلط خود به زبان انگلیسی نباشید زیرا ما راه ‌حل لازم برای برطرف سازی این مشکل را نیز در این مقاله در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 • عدم نیاز به ارائه پشتیبانی و خدمات پس از فروش

تعداد دفعات لازم برای تهیه اطلاعات و ارائه آن­ها، فقط یک ‌بار است.­

 • فروش کتاب در آمازون

نکته مهم دیگر در خصوص فروش آموزش در سایت­های خارجی این است که محتوا­های فارسی خود را نیز میتوانید در سایت آمازون به فروش بگذارید ولی بهتر است که برای جذب مشتری بیشتر این محتوا­ها به زبان انگلیسی در این سایت قرار بگیرند.

قبلاً در مورد سود زیاد ناشی از فروش آموزش در این سایت صحبت کرده ایم، لازم است این نکته نیز ذکر شود که سایت آمازون در صورت تقاضای زیاد مشتریان با کسب اجازه از ناشر اقدام به چاپ کتاب شما نیز خواهد کرد.

یکی از سایت­های موجود در ایران که به ‌منظور فروش بیشتر محصولات خود امروزه از خدمات بازاریابی استفاده می­کند، سایت دیجی کالا است. بازاریاب هایی که با این سایت همکاری می­کنند توانسته اند درآمد­های خوبی را کسب کنند.

به‌غیراز سایت دیجی کالا سایت­های خارجی نیز وجود دارند که اقدام به استخدام بازاریابانی برای فروش محصولات و خدمات خود می­کنند.

این عوامل در زیر بیان ‌شده‌اند:

 • مطالب موجود در بلاگ شما باید به زبان انگلیسی باشند.
 • متن تبلیغ شما باید از محتوای عالی برخوردار باشد.

فریلنسری یا آزادکاری از محبوب­ترین مشاغل دنیا است زیرا افراد همیشه تمایل دارند کاری را انجام دهند که مربوط به تخصص آن­ها باشد.

برای دستیابی به درآمد­های دلاری از طریق سایت­های فوق به‌عنوان‌مثال می­توانید یکی از تخصص­های زیر را داشته باشید.

تسلط کافی به زبان انگلیسی شرط مهم و لازم همکاری با سایت­های فوق است زیرا شما بدون داشتن تسلط به زبان انگلیسی قادر نخواهید بود که بفهمید کارفرما دقیقاً از شما چه انتظاری دارد و اینکه به چه صورت باید پروژه مورد نظر آن­ها را انجام دهید.

فروش قالب و افزونه

فروش باورنکردنی محصولات در این سایت­ها جزء مزیت­های آن­ها می­باشد. امروزه فروشندگانی پیدا می­شوند که با فروش قالب­های خود در این سایت از درآمد ماهانه سه الی پنج میلیارد تومان برخوردار شده ­اند.

یکی از قالب­های پرطرفدار در این سایت­ که فروش فوق ­العاده­ ای نیز داشته است، قالب آوادا است.

علاوه بر این، لازم است ذکر شود که فروش افزونه ورد پرسی در این سایت­ها پردردسر خواهد بود. تسلط به زبان انگلیسی شرط موفقیت در این روش است البته شما می­توانید برای پشتیبانی قالب­های خود از مترجم­های آنلاین نیز استفاده کنید. علت این امر هم به دلیل داشتن وقت کافی برای ترجمه است.

ازجمله مشاغل محبوب در دنیا بلاگری است. اسم این شغل از دو کلمه ویدیو و بلاگر مشتق شده است. در حقیقت ویدیو بلاگری همان روش وبلاگ نویسی است با این تفاوت که به ‌جای تولید محتوای متنی، محتوای ویدیویی تولید می­شود.

در اینستاگرام نمونه­ های زیادی از بلاگر­ها را می­بینید که از طریق همین روش درآمد­های میلیونی کسب می­کنند. به‌عنوان‌مثال اینفلوئنسر­هایی را در اینستاگرام می­بینید که ویدیو­های طنز تولید می­کنند.

دلایلی که سبب می­شود تا یوتیوب به شما بابت نشر ویدیو­ها پول پرداخت کند در زیر اشاره ‌شده است:

علاوه بر این، سایت­هایی از قبیل سایت teespring.com نیز وجود دارد که شما می­توانید طرح­های لوگو، تصویر یا شعار خود را در آن به فروش بگذارید. این سایت از این طرح­ها برای چاپ روی موارد زیر استفاده می کند.

 • تی‌شرت
 • لیوان
 • شلوار
 • قاب موبایل و …

معمولاً پس از بارگذاری طرح شما در سایت آن را به ‌صورت نمادین روی لیوان یا تی ‌شرت قرار داده و پس از تعیین قیمت توسط مشتریان، پورسانت خود را توسط این سایت دریافت خواهید کرد.

مثلاً اگر قصد فروش یک کتاب در سایت آمازون را دارید ولی نویسنده خوبی نیستید می­توانید از یک نویسنده دیگر کمک بگیرید.

قیمت دلار وسکه با خرید ملک

افزایش قیمت دلار و سکه فقط قیمت مسکن را بالا نبرده بلکه جایگزینی دلار و سکه به جای پول رایج برای گرفتن اجاره یا فروش خانه راهی است که برخی صاحب‌خانه‌ها برای کسب بیشترین درآمد از ملکشان در پیش گرفته‌اند.

 هر چند براساس قانون نظام صنفی و قانون مدنی، صاحبان کالا و خدمات که شامل صاحب‌خانه‌ها هم می‌شود حق ندارند کالا و خدمات خود را با دلار یا سایر ارزها با ایرانی‌ها معامله کنند و در معاملات باید از پول رایج کشور استفاده شود. در خصوص اجاره یا فروش خانه اگر طرف معامله فردی غیر ایرانی باشد انجام معامله با دلار یا هر ارز دیگری مانعی ندارد.

 روش‌های غلط در معامله

در یکی از بنگاه‌های دبی  شاهد گفت‌و‌گوی مشاور املاک با فردی هستم که برای اجاره خانه مراجعه کرده است او خانه 90 متری با رهن 100 میلیون و اجاره ماهانه یک سکه را پیشنهاد می‌دهد. وقتی مشاور املاک اعتراض مشتری را می‌بیند می‌گوید که ما نیز به مالک توصیه کرده‌ایم از این پیشنهاد منصرف شود و ملک را براساس عرف و قانون با پول مملکت اجاره دهد اما با اینکه امکان اجاره رفتن خیلی کم است یا ممکن است با این شرایط اصلاً اجاره نرود مالک حاضر نیست شرایط اجاره را تغییر دهد. اما نکته مهم این است که سکه یا دلار قیمت ثابتی ندارد و با این اوضاع بازار هرماه قیمت آن افزایش دارد پس مستأجر هر ماه اجاره بیشتری نسبت به ماه قبل باید بپردازد که کمتر مستأجری زیر بار می‌رود.  یکی از مشاوران املاک در مرکز شهر دبی می‌گوید شرط پرداخت دلار و سکه به جای اجاره بیشتر در مناطق شمالی شهر دیده شد اما گرانی‌های اخیر این موضوع را به مناطق دیگر هم منتقل کرده است هر چند قبول چنین شرایطی از طرف متقاضیان بسیار کم است. اجتناب از این نوع معامله از سوی مشتری باعث می‌شود که مالکان از تصمیم غلط خود صرف نظر کنند. او می‌گوید اگر بنگاه‌ها زیر بار هر شرط غیرقانونی و غیر منطقی مالکان نروند دیگر شاهد این پیشنهادات از طرف آنها نخواهیم بود. شرط دیگر برخی مالکان فروش ملک و دریافت پول آن به دلار است مثلاً اگر قیمت ملکی 400 میلیون تومان باشد آنها از خریدار می‌خواهند معادل دلاری این مبلغ را بپردازد. کاهش ارزش پول ملی و تغییرات شدید قیمت ملک دلیل صاحب‌خانه‌ها برای این شرط است.

یکی از مالکان که چنین شرطی برای فروش خانه خود قرار داده می‌گوید ترس از آینده و بی‌اعتمادی به بازار باعث شده او چنین تصمیمی بگیرد تا ضرری در بعد از فروش متوجه او نباشد. او می‌گوید اگر معامله با دلار باشد دیگر نگران از دست رفتن ارزش پولش نیست. افزایش بی‌رویه قیمت‌ها معاملات مسکن در مردادماه را نسبت به مدت مشابه سال قبل با کاهش شدیدی مواجه کرده است و به نظر می‌رسد رواج عادت‌های غلطی مانند انجام معاملات با دلار یا سکه، روند کند شدن معاملات را سرعت می‌بخشد.

شایعاتی مبنی بر اینکه برخی مشاوران املاک موافق معامله مسکن با دلار و سکه هستند چون حق کمیسیون بیشتری از این طریق می‌گیرند اما مشاور املاک (…) در یکی از مناطق غربی شهر دبی درباره نقش مشاوران بر افزایش قیمت املاک یا معاملات با روش‌های غیر معمول می‌گوید مشاوران املاک بر اساس قانون صرفاً به شغل دلالی، واسطه گری و یافتن خریدار و فروشنده مسکن مشغول هستند و در مورد قیمت‌ها نظر خریدار و فروشنده را منتقل می‌کنند و خودشان پیشنهاد دهنده نیستند مالک با مراجعه به مشاوران املاک، واحد مسکونی آماده فروش را بر اساس نرخ دلخواه خود در دفتر مشاور املاک عرضه می‌کند و از سوی دیگر آنهایی که خواهان خرید هستند، بر اساس میزان توانایی و دارایی خود ملک مورد نظرشان را جست‌و‌جو می‌کنند. مشاور املاک هم در این میان کمیسیون بابت واسطه گری را ​دریافت می‌کند. البته در این صنف نیز مانند صنوف دیگر تخلف وجود دارد و نمی‌توان آن را انکار کرد اما از طرف دیگر تخلف را نمی‌توان به تمام صنف نسبت داد.

البته مشاوران املاک تأکید می‌کنند که پیشنهادهای این چنینی از طرف مالکان معدود است و این‌طور نیست که فراگیر باشد که امسال با گرانی شدید قیمت دلار مالکان بیشتری را به این فکر انداخته که ملک خود را به دلار یا سکه اجاره دهند یا بفروشند اما در حال حاضر مستأجران که اغلب از قشر متوسط به پایین هستند به هیچ وجه این توان مالی را ندارند و خریداران هم بندرت موافق معامله مسکن با دلار هستند چون برای تبدیل پول خود به دلار باید هزینه زیادی از نظر زمانی و مالی بپردازند و در این شرایط خرید حجم بالای دلار تقریباً کاری سخت است و تن دادن به آن غیر ممکن است.

دلار با بازار مسکن دبی چه کرد؟

دلار نسبت به فروردین ماه ۱۳۹۶ بالغ بر ۲۳۸ درصد، سکه ۲۸۳ درصد و مسکن ۱۸۹ درصد افزایش قیمت داشته‌اند. جهش سنگین قیمت مسکن، ناشی از رشد بازارهای موازی، به افت شدید خرید و فروش خانه منجر شده است. طبق آمار بانک های دبی، معاملات مسکن شهر دبی در اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ نسبت به زمان مشابه سال قبل ۳۶ درصد کاهش یافته و طبیعتاً درآمد دفاتر املاک ۳۶ درصد پایین آمده است.

یکی از مشاوران املاک واقع در دبی  می‌گوید که از ابتدای سال جاری تا کنون تنها یک قرارداد نوشته است. او با بیان این‌ که دفتر ما استیجاری است و از پس اجاره ‌بها برنمی‌آییم می‌گوید: در این دفتر، هفت مشاور فعالیت می‌کنند که سه نفر از این تعداد هیچ قراردادی بعد از عید نبسته ‌اند. اشکان که حدود ۳۰ سال سن دارد بیان می‌کند: وقتی درآمد پایین می‌آید طبیعتاً بستر برای ایجاد کارهای خلاف فراهم می‌شود. در این صنف افراد اخلاق مدار، کم نیستند. اگر درآمد به اندازه کافی باشد هیچ‌کس به کمیسیون بالاتر یا روش‌هایی غیر اخلاقی فکر نمی‌کند. درآمد ما وابستگی زیادی به رونق مسکن دارد. اگر قیمت‌ها پایین باشد معاملات بیشتر انجام می‌شود و پول بیشتری هم به ما می‌رسد. برعکس، وقتی قیمت‌ها بالا می‌رود خرید و فروش کم می‌شود و درآمد ما هم پایین می‌آید. پس اصولاً دفاتر املاک نه تنها مقصر گرانی مسکن نیستند بلکه دوست دارند خانه ارزان شود.

با این وجود بررسی‌ها حاکی از آن است که برخی بنگاه ‌داران متخلف با شش ترفند تلاش می‌کنند بیشترین سود را از آشفتگی بازار ببرند؛ بنگاه‌ دارانی که رئیس اتحادیه مشاوران املاک، آنها را فاقد مجوز و صلاحیت حرفه‌ای می‌داند.

املاک و مستغلات در کشورهای توسعه یافته مثل دبی داماک گروپ به سمت صنعتی شدن پیش رفته است.

با این حال اجاره در حال سقوط است

به گفته Reidin.com، نرخ اجاره ملک مسکونی در دبی و ابوظبی رو به کاهش است.

در دبی نرخ اجاره بهای تمام واحدهای مسکونی در فوریه 2019 نسبت به سال قبل 10.77 درصد کاهش یافته است. نرخ اجاره آپارتمان با افت 11.56٪ در سال، و برای ویلا 5.29٪ نسبت به مدت مشابه سال است.

در ابوظبی میانگین نرخ اجاره بهای تمام واحدهای مسکونی در فوریه 2019 با 9.56٪ درصد کاهش یافته است. در مدت مشابه، نرخ اجاره آپارتمان ها 9.48٪ کاهش یافت، در حالی که نرخ اجاره ویلا با 9.94٪ کاهش یافت.

در سال 2018 ، اجاره سالانه در دبی از 65000 AED (17،696 دلار) برای آپارتمانهای یک خوابه تا 12000،AED (34،575 دلار آمریکا) برای آپارتمانهای سه خوابه بود.

اجاره در پیشرفت های خاص سطح بالا در دبی (طبق آستکو):

در DIFC، یک منطقه ویژه اقتصادی در دبی، اجاره از 90000 AED (24502 ​​دلار آمریکا) در سال برای آپارتمانهای یک خوابه تا ،AED (47.642 دلار آمریکا) برای آپارتمانهای سه خوابه.

در مرکز شهر دبی ، خانه آسمان خراش برج خلیفه، اجاره آپارتمانهای یک خوابه به طور متوسط ​​سالانه 83،000 AED (22.596 دلار آمریکا)، در حالی که اجاره آپارتمانهای سه خوابه در 170000 AED (46281 دلار آمریکا) بود.

در پالم جمیرا، بزرگترین جزیره دست ساز جهان، اجاره از 98000 AED (26.680 دلار آمریکا) در سال تا ،180000 AED (49،004 دلار آمریکا) برای آپارتمانهای سه خوابه.

در ابوظبی ، اجاره از ،79000 AED (21507 دلار آمریکا) برای آپارتمانهای یک خوابه تا ،146000 AED (39،747 دلار آمریکا) برای آپارتمانهای سه خوابه در سال 2018.

اجاره خواص عالی در ابوظبی:

در مرکز ابوظبی، اجاره سالانه برای آپارتمانهای یک خوابه به طور متوسط ​​80،000 AED (21،779 دلار آمریکا)؛ آپارتمانهای دو خوابه با 106،000 AED (28858 دلار آمریکا)؛ آپارتمان های سه خوابه با قیمت 148،000 AED (40292 دلار آمریکا).

در کرنیش، اجاره سالانه آپارتمان های استودیویی از 83،000 AED (22.596 دلار آمریکا) برای آپارتمانهای یک خوابه تا 145،000 AED (39.475 دلار آمریکا) برای آپارتمانهای سه خوابه.

در ساحل الرخا اجاره سالانه از 90000 AED (24502 ​​دلار آمریکا) برای آپارتمانهای یک خوابه تا 170000 AED (46،281 دلار آمریکا) برای آپارتمانهای سه خوابه.

در میدان مارینا آپارتمانهای یک خوابه با مبلغ 70000 AED (19.057 دلار آمریکا) در سال اجاره داده می شوند، و آپارتمان های سه خوابه برای ،140000 AED (38114 دلار آمریکا)

قوانین کلاه اجاره برگشته است، اما اکنون طرفدار صاحبخانه بیشتر هستند.

از دسامبر 2013 قانون جدید اجاره نامه اجاره ، حكم شماره 43/2013 دبی (“فرمان جدید”) دقیقاً مانند قانون قبلی اجاره نامه اجاره ، 20٪ افزایش اجاره را وضع كرده است (فرمان شماره 2 سال 2011 ، معروف به “کلاه اجاره ای قدیمی”) ، که به طور موقت برداشته شده بود.

با این حال صاحبخانه ها هم اکنون می توانند اجاره را برای تمدید اجاره، افزایش دهند، یا به محض اینکه اجاره یک ملک 11٪ پایین تر از نرخ متوسط ​​اجاره بازار باشد. مصوبه جدید همچنین روشن می کند که کلاه اجاره ای نیز در مناطق ویژه توسعه و مناطق آزاد از جمله مرکز مالی بین المللی دبی (DIFC) اعمال می شود.

بخش غیر نفتی قوی است و به سرعت در حال رشد است

در سطح فدرال ، “چشم انداز 2021” امارات علوم و فن آوری ، تحقیقات و نوآوری را در مرکز اقتصاد دانش بنیان و بسیار رقابتی تا سال 2021 قرار می دهد.

بخش های غیر نفتی در حال حاضر حدود سه چهارم تولید ناخالص داخلی کشور را تشکیل می دهند. به طور خاص، بخش خرده فروشی و کل تجارت در سال 2018 حدود 11.2 درصد تولید ناخالص داخلی را به خود اختصاص داده است. بخش مالی، 9.2٪؛ تولید، 8.9٪؛ و سایر بخش های ساختمان و ساخت و ساز ، 8.3٪.

به تازگی، وزیر اقتصاد سلطان بن سعید آل منصوری اطمینان داده است که امارات متحده عربی در حال تحویل امارات ویژن 2021 است که بخش غیر نفتی کشور را توسعه داده و وابستگی آن به درآمدهای نفتی را کاهش می دهد.

طبق اعلام FCSA ، بخش غیرنفتی 2.9٪ در سال 2018 به 1.13 میلیارد دلار رسید و پیش بینی می شود در سال 2019 3.4٪ رشد کند در حالی که بخش نفت 3.7٪ رشد خواهد کرد.

مایکل آرمسترانگ ، مدیر منطقه ای FCA و ICAEW برای خاورمیانه ، آفریقا و آسیای جنوبی گفت: “اقتصاد امارات متحده عربی از سال 2014 به بعد با کاهش طولانی مدت قیمت نفت سازگار شده است.” “به عنوان مثال ، معرفی مالیات بر ارزش افزوده در سال 2018 یک نقطه عطف تاریخی بوده است و انتظار می رود در سالهای آینده درآمد دولت را بطور قابل توجهی تقویت و متنوع کند.”

چرا دبی برای خرید ملک مناسب است ؟

دبی تنها شهری در جهان است که 96% جمعیت آن خارجی هستند چون به دلایل درامد بالا در تمام مشاغل و امکانات مدرن و امنیت دارای بالاترین جذابیت در بین مردم جهان برای زندگی در دبی و داماک تنها سازنده ای در جهان است که سلیقه تمام ملیت ها را در سازنده های خود در اولویت قرار داده است تا هر خریداری از طریق خرید ملک از داماک دقیقا به خواسته خود وخانواده اش برای خرید ویلا و یا آپارتمان دلخواهش برسد.

شرکت داماک گروپ بزرگترین معتبر ترین سایت املاک در دبی است. داماک گروپ با ۲۴۵۰۰۰هزار پرسنل در شعب مختلف در امارات آماده پاسخگویی در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهد بود که با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سوداوری را داشته باشید.

داماک damac  در نظر دارد با وام هایی بدون بهره آپارتمان های لوکس و لاکچری در اختیار مردم قرار دهد.

اگه دنبال خرید آپارتمان، رهن یا اجاره آپارتمان هستین حالا فرقی نمیکنه ویلایی یا آپارتمان باشه یا میخواین خونتون رو بفروشین، میتونین راحت برای انتخاب گزینه‌ی مورد نظر یا مقایسه خونه‌های مختلف به سایت داماک گروپ صفحه آپارتمان سر بزنین.

اقامت فوری در عرض کمتر از ۴۰دقیقه اقامت خانوادگیتان را از داماک بخواهید.

 • مالیات = صفر
 • آماده اقامت خانوادگی
 • زمینتان به ما تحویل دهید
 • فرنیش می کنیم
 • باغ واستخر می زنیم
 • دکوراسیون لوکس و لاکچری

شما می توانید به صورت ریالی از طریق صرافی طرف قرارداد داماک در ایران به صورت واریز ریالی به حساب بانک صادرات و بدون نیاز به خرید ارز یا مراجعه اقدام به خرید نمایید. لطفا” پیش از واریز مدارک زیر را واتساپ نمایید تا واحد برای 24 ساعت در رزرو شما بماند تا واریز شما انجام و واحد برای شما ثبت گردد . میبایست مبلغ 50 هزار درهم را به صورت معادل ریالی در ایران به حساب زیر واریز نموده و عکس فیش واریز را واتساپ نمایید. چنانچه خودتان صرافی مورد اطمینان دارید می توانید از طریق دلخواه خودتان مستقیم به حساب داماک دبی واریز نمایید . نرخ صرافی طرف قرارداد داماک برای داماک ملاک محاسبه صدور رسید است و نرخ هر صرافی یا سایت دیگر برای واریز ریالی مورد تایید داماک نیست.

به منظور مشاهده تصاویر بیشتر و کامل تر از این پروژه و تمام پروژه های دیگر داماک از وبسایت فارسی زبان داماک به آدرس

www.damacgroup.ir

مراجعه کنید.

مطالب مشابه