مقالات / درآمد دلاری در دبی

درآمد دلاری در دبی

در سراسر جهان یکی از مهم­ترین دغدغه های مردم به ویژه جوانان کسب درآمد است. به ویژه در کشور ما به دلیل مشکلاتی ازجمله: تحریم ها، مردم در تعیین نیاز­های خود با مشکلات مالی فراوانی روبه ­رو هستند.

همین امر بسیاری افراد را به فکر افزایش درآمد خود می­ اندازد. روش­های زیادی وجود دارد تا یک شخص بتواند درآمد خود را افزایش دهد. یکی از این‌ روش‌­ها، کسب درآمد دلاری در دبی از طریق اینترنت است. درآمد دلاری در دبی از طریق اینترنت با استفاده از سایت­‌های خارجی صورت می پذیرد.

چگونه می‌­توان در کشور امارات درآمد دلاری داشت؟

امروزه یکی از مهم­ترین دغدغه های انسان‌­ها به‌ویژه در کشور­های درحال ‌توسعه مقدار و شیوه ی کسب درآمد دلاری  است. در کشور ما به دلیل مشکلاتی ازجمله: تحریم ­ها، مردم در تعیین نیاز­های خود با مشکلات مالی فراوانی روبه ­رو هستند.

در ابتدا شاید این ‌گونه به نظر بیاید که از طریق اینترنت و استفاده از سایت‌­های خارجی امکان کسب درآمد دلاری در دبی وجود ندارد؛اما این ‌گونه نیست. ما با آموزش­‌های خود به شما نشان می­‌دهیم که چگونه به یک درآمد دلاری مناسب در دبی دست پیدا کنید.

 • درآمد دلاری در دبی
 • چگونه می­توان در کشور ایران درآمد دلاری در دبی داشت؟
 • چرا کسب درآمد دلاری در دبی اهمیت دارد؟

علت اهمیت داشتن درآمد دلاری در دبی در کشور امارات همان‌طور که می ­دانید به دلیل تفاوت قیمت دلار با پول کشور ما است و متأسفانه این روند افزایش قیمت دلار نسبت به پول کشور ما رو به افزایش است.

علاوه بر این، خیلی از افراد ممکن است درآمد دلاری در دبی داشته باشند ولی ما از آن هیچ‌ گونه اطلاعی نداشته باشیم.

اختلاف دلار و تومان

آنچه در چگونگی به دست آوردن درآمد دلاری در دبی اهمیت دارد این است که آموزش­های مربوط به نحوه کسب آن، متناسب با تخصص ما باشد. اگر تاکنون مشتاق شدید تا نحوه کسب درآمد دلاری در دبی واقعی را از سایتهای خارجی بیاموزید لطفاً این مقاله را تا انتها بخوانید.

چرا درآمد دلاری در دبی؟

شاید باوجود تمامی توضیحات فوق هنوز به این باور نرسیده باشید که با کسب درآمد دلاری در دبی می­توانید زندگی خود را تغییر دهید ولی اگر به قیمت اجناسی از جمله طلا نگاه کرده باشید مدام قیمت آن­ها در حال افزایش است و در آن هرگز افت قیمت دیده نمی‌­شود، دلار نیز به همین صورت است.

در نتیجه، درصورتیکه تمایل به افزایش درآمد خود به مقدار چند برابر دارید حتماً به سمت کسب درآمد دلاری در دبی بروید. بسیاری از تجار و سرمایه گذاران ایرانی با رو آوردن به درآمد دلاری در دبی میزان سرمایه خود را چندین برابر کردند.

برای درک بهتر مزایای داشتن درآمد دلاری در دبی بهتر است که برای شما یک مثال دیگر بزنیم. مثلاً در بحث فروش کتاب، اگر شما یک کتاب با قیمت فروخته‌ شده ۱۰۰۰۰ تومان در ایران را در سایت آمازون به فروش بگذارید قیمت آن ۱۰ دلار می­‌شود.

ازآنجایی‌که چنین سایت­‌هایی بازدیدکننده‌های زیادی از سرتاسر نقاط دنیا دارند، مطمئناً فروش شما چندین برابر شده و سود بالایی را از این تجارت کسب خواهید کرد.

از همه مطالب فوق خواهیم دانست اگر قصد داریم تا درآمد دلاری در دبی داشته باشیم باید سرمایه ­ی خود را وارد بازار جهانی کنیم، این بهترین راه برای کسب درآمد میلیونی است.

نحوه کسب درآمد دلاری در دبی

ممکن است برخی افراد هنوز هم بر این باور باشند که قادر نیستند درآمد دلاری در دبی داشته باشند. دلایل زیادی برای این باور غلط متأسفانه وجود دارد. این دلایل شامل موارد زیر است:

 • عدم تسلط به زبان عربی
 • وجود تحریم­‌ها علیه ایران
 • نداشتن تخصص کافی

تمام باور­های فوق غلط می‌­باشد. در حقیقت هدف اصلی ما در این مقاله معرفی روش­‌هایی است که شما بتوانید بدون هیچ‌ کدام از مشکلات فوق، درآمد دلاری در دبی مناسب خود را کسب کنید. کسب این درآمد دلاری در دبی وابسته به آیتم­‌های زیر است:

 • علاقه
 • تخصص
 • سرمایه

یک مشکلی که احتمالاً افراد برای کسب درآمد دلاری در دبی  خود با آن روبه ­رو می­شوند، نداشتن حساب ارزی است. در ایران امکان داشتن حساب ارزی وجود ندارد.

انواع روش­ها برای دستیابی به درآمد دلاری در دبی

ما قصد داریم به بهترین و راحت ترین راه­ها برای کسب این درآمد بپردازیم. این راه حل ­ها شامل موارد زیر است:

 • فروش آموزش
 • فروش ای­بوک در سایت آمازون
 • همکاری در فرآیند فروش
 • فریلنسری
 • فروش افزونه و قالب ورد پرسی
 • ولاگری
 • فروش آنلاین عکس
 • فروش ملک در سایت داماک گروپ

استفاده از روش ایردراپ

بهترین روش­ها برای دستیابی به درآمد دلاری در دبی چیست؟

 • بهترین روش درآمدی

مطمئناً هرکدام از ما تخصص خاص خود را داریم و می­توانیم با آموزش آن به دیگران از این راه کسب درآمد کنیم. آنچه مهم است پیدا کردن بازار فروش مناسب است.

بسیاری از فارسی‌ زبانان در کشور­های خارجی از طریق این سایت­ها آموزش­های لازم خود را دریافت می­کنند.

 • کسب درآمد از طریق فروش آموزش

علت بیان مطلب فوق برای این است که تسلط به زبان انگلیسی که زبان بین المللی است و اکثر انسان­ها در سرتاسر دنیا با این زبان آشنایی دارند، بازار فروش بیشتری را برای انتشار آموزش تخصصی شما فراهم می­کنند.

البته بازهم نگران عدم تسلط خود به زبان انگلیسی نباشید زیرا ما راه ‌حل لازم برای برطرف سازی این مشکل را نیز در این مقاله در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 • عدم نیاز به ارائه پشتیبانی و خدمات پس از فروش

تعداد دفعات لازم برای تهیه اطلاعات و ارائه آن­ها، فقط یک ‌بار است.­

 • فروش کتاب در آمازون

نکته مهم دیگر در خصوص فروش آموزش در سایت­های خارجی این است که محتوا­های فارسی خود را نیز میتوانید در سایت آمازون به فروش بگذارید ولی بهتر است که برای جذب مشتری بیشتر این محتوا­ها به زبان انگلیسی در این سایت قرار بگیرند.

قبلاً در مورد سود زیاد ناشی از فروش آموزش در این سایت صحبت کرده ایم، لازم است این نکته نیز ذکر شود که سایت آمازون در صورت تقاضای زیاد مشتریان با کسب اجازه از ناشر اقدام به چاپ کتاب شما نیز خواهد کرد.

یکی از سایت­های موجود در ایران که به ‌منظور فروش بیشتر محصولات خود امروزه از خدمات بازاریابی استفاده می­کند، سایت دیجی کالا است. بازاریاب هایی که با این سایت همکاری می­کنند توانسته اند درآمد­های خوبی را کسب کنند.

به‌غیراز سایت دیجی کالا سایت­های خارجی نیز وجود دارند که اقدام به استخدام بازاریابانی برای فروش محصولات و خدمات خود می­کنند.

این عوامل در زیر بیان ‌شده‌اند:

 • مطالب موجود در بلاگ شما باید به زبان انگلیسی باشند.
 • متن تبلیغ شما باید از محتوای عالی برخوردار باشد.

فریلنسری یا آزادکاری از محبوب­ترین مشاغل دنیا است زیرا افراد همیشه تمایل دارند کاری را انجام دهند که مربوط به تخصص آن­ها باشد.

برای دستیابی به درآمد­های دلاری از طریق سایت­های فوق به‌عنوان‌مثال می­توانید یکی از تخصص­های زیر را داشته باشید.

تسلط کافی به زبان انگلیسی شرط مهم و لازم همکاری با سایت­های فوق است زیرا شما بدون داشتن تسلط به زبان انگلیسی قادر نخواهید بود که بفهمید کارفرما دقیقاً از شما چه انتظاری دارد و اینکه به چه صورت باید پروژه مورد نظر آن­ها را انجام دهید.

 • فروش قالب و افزونه

فروش باورنکردنی محصولات در این سایت­ها جزو مزیت­‌های آن­ها می­‌باشد. امروزه فروشندگانی پیدا می‌­شوند که با فروش قالب­‌های خود در این سایت از درآمد ماهانه سه الی پنج میلیارد تومان برخوردار شده ­اند.

یکی از قالب­های پرطرفدار در این سایت­ که فروش فوق ­العاده­ ای نیز داشته است، قالب آوادا است.

علاوه بر این، لازم است ذکر شود که فروش افزونه ورد پرسی در این سایت­ها پردردسر خواهد بود. تسلط به زبان انگلیسی شرط موفقیت در این روش است البته شما می­توانید برای پشتیبانی قالب­های خود از مترجم­های آنلاین نیز استفاده کنید. علت این امر هم به دلیل داشتن وقت کافی برای ترجمه است.

ازجمله مشاغل محبوب در دنیا بلاگری است. اسم این شغل از دو کلمه ویدیو و بلاگر مشتق شده است. در حقیقت ویدیو بلاگری همان روش وبلاگ نویسی است با این تفاوت که به ‌جای تولید محتوای متنی، محتوای ویدیویی تولید می­شود.

در اینستاگرام نمونه­ های زیادی از بلاگر­ها را می­بینید که از طریق همین روش درآمد­های میلیونی کسب می­کنند. به‌عنوان‌مثال اینفلوئنسر­هایی را در اینستاگرام می­بینید که ویدیو­های طنز تولید می­کنند.

دلایلی که سبب می­شود تا یوتیوب به شما بابت نشر ویدیو­ها پول پرداخت کند در زیر اشاره ‌شده است:

علاوه بر این، سایت­هایی از قبیل سایت teespring.com نیز وجود دارد که شما می­توانید طرح­های لوگو، تصویر یا شعار خود را در آن به فروش بگذارید. این سایت از این طرح­ها برای چاپ روی موارد زیر استفاده می کند.

 • تی‌شرت
 • لیوان
 • شلوار
 • قاب موبایل و …

معمولاً پس از بارگذاری طرح شما در سایت آن را به ‌صورت نمادین روی لیوان یا تی ‌شرت قرار داده و پس از تعیین قیمت توسط مشتریان، پورسانت خود را توسط این سایت دریافت خواهید کرد.

مثلاً اگر قصد فروش یک کتاب در سایت آمازون را دارید ولی نویسنده خوبی نیستید می­توانید از یک نویسنده دیگر کمک بگیرید.

 • قیمت دلار وسکه با خرید ملک

افزایش قیمت دلار و سکه فقط قیمت مسکن را بالا نبرده بلکه جایگزینی دلار و سکه به جای پول رایج برای گرفتن اجاره یا فروش خانه راهی است که برخی صاحب‌خانه‌ها برای کسب بیشترین درآمد از ملکشان در پیش گرفته‌اند.

املاک و مستغلات در کشورهای توسعه یافته مثل دبی، و داماک به سمت صنعتی شدن پیش رفته است.

به گفته Reidin.com، نرخ اجاره ملک مسکونی در دبی و ابوظبی رو به کاهش است.

در دبی نرخ اجاره بهای تمام واحدهای مسکونی در فوریه 2019 نسبت به سال قبل 10.77 درصد کاهش یافته است. نرخ اجاره آپارتمان با افت 11.56٪ در سال، و برای ویلا 5.29٪ نسبت به مدت مشابه سال است.

در ابوظبی میانگین نرخ اجاره بهای تمام واحدهای مسکونی در فوریه 2019 با 9.56٪ درصد کاهش یافته است. در مدت مشابه، نرخ اجاره آپارتمان ها 9.48٪ کاهش یافت، در حالی که نرخ اجاره ویلا با 9.94٪ کاهش یافت.

در سال 2018 ، اجاره سالانه در دبی از 65000 AED (17،696 دلار) برای آپارتمانهای یک خوابه تا 12000،AED (34،575 دلار آمریکا) برای آپارتمانهای سه خوابه بود.

اجاره در پیشرفت های خاص سطح بالا در دبی (طبق آستکو):

در DIFC، یک منطقه ویژه اقتصادی در دبی، اجاره از 90000 AED (24502 ​​دلار آمریکا) در سال برای آپارتمانهای یک خوابه تا ،AED (47.642 دلار آمریکا) برای آپارتمانهای سه خوابه.

در مرکز شهر دبی ، خانه آسمان خراش برج خلیفه، اجاره آپارتمانهای یک خوابه به طور متوسط ​​سالانه 83،000 AED (22.596 دلار آمریکا)، در حالی که اجاره آپارتمانهای سه خوابه در 170000 AED (46281 دلار آمریکا) بود.

در پالم جمیرا، بزرگترین جزیره دست ساز جهان، اجاره از 98000 AED (26.680 دلار آمریکا) در سال تا ،180000 AED (49،004 دلار آمریکا) برای آپارتمانهای سه خوابه.

در ابوظبی ، اجاره از ،79000 AED (21507 دلار آمریکا) برای آپارتمانهای یک خوابه تا ،146000 AED (39،747 دلار آمریکا) برای آپارتمانهای سه خوابه در سال 2018.

اجاره خواص عالی در ابوظبی

در مرکز ابوظبی، اجاره سالانه برای آپارتمانهای یک خوابه به طور متوسط ​​80،000 AED (21،779 دلار آمریکا)؛ آپارتمانهای دو خوابه با 106،000 AED (28858 دلار آمریکا)؛ آپارتمان های سه خوابه با قیمت 148،000 AED (40292 دلار آمریکا).

در کرنیش، اجاره سالانه آپارتمان های استودیویی از 83،000 AED (22.596 دلار آمریکا) برای آپارتمانهای یک خوابه تا 145،000 AED (39.475 دلار آمریکا) برای آپارتمانهای سه خوابه.

در ساحل الرخا اجاره سالانه از 90000 AED (24502 ​​دلار آمریکا) برای آپارتمانهای یک خوابه تا 170000 AED (46،281 دلار آمریکا) برای آپارتمانهای سه خوابه.

در میدان مارینا آپارتمانهای یک خوابه با مبلغ 70000 AED (19.057 دلار آمریکا) در سال اجاره داده می شوند، و آپارتمان های سه خوابه برای ،140000 AED (38114 دلار آمریکا)

بخش غیر نفتی قوی است و به سرعت در حال رشد است

در سطح فدرال ، “چشم انداز 2021” امارات علوم و فن آوری ، تحقیقات و نوآوری را در مرکز اقتصاد دانش بنیان و بسیار رقابتی تا سال 2021 قرار می دهد.

بخش های غیر نفتی در حال حاضر حدود سه چهارم تولید ناخالص داخلی کشور را تشکیل می دهند. به طور خاص، بخش خرده فروشی و کل تجارت در سال 2018 حدود 11.2 درصد تولید ناخالص داخلی را به خود اختصاص داده است. بخش مالی، 9.2٪؛ تولید، 8.9٪؛ و سایر بخش های ساختمان و ساخت و ساز ، 8.3٪.

به تازگی، وزیر اقتصاد سلطان بن سعید آل منصوری اطمینان داده است که امارات متحده عربی در حال تحویل امارات ویژن 2021 است که بخش غیر نفتی کشور را توسعه داده و وابستگی آن به درآمدهای نفتی را کاهش می دهد.

طبق اعلام FCSA ، بخش غیرنفتی 2.9٪ در سال 2018 به 1.13 میلیارد دلار رسید و پیش بینی می شود در سال 2019 3.4٪ رشد کند در حالی که بخش نفت 3.7٪ رشد خواهد کرد.

مایکل آرمسترانگ ، مدیر منطقه ای FCA و ICAEW برای خاورمیانه ، آفریقا و آسیای جنوبی گفت: “اقتصاد امارات متحده عربی از سال 2014 به بعد با کاهش طولانی مدت قیمت نفت سازگار شده است.” “به عنوان مثال ، معرفی مالیات بر ارزش افزوده در سال 2018 یک نقطه عطف تاریخی بوده است و انتظار می رود در سالهای آینده درآمد دولت را بطور قابل توجهی تقویت و متنوع کند.”

چرا دبی برای خرید ملک مناسب است ؟

دبی تنها شهری در جهان است که 96% جمعیت آن خارجی هستند چون به دلایل درامد بالا در تمام مشاغل و امکانات مدرن و امنیت دارای بالاترین جذابیت در بین مردم جهان برای زندگی در دبی و داماک تنها سازنده ای در جهان است که سلیقه تمام ملیت ها را در سازنده های خود در اولویت قرار داده است تا هر خریداری از طریق خرید ملک از داماک دقیقا به خواسته خود وخانواده اش برای خرید ویلا و یا آپارتمان دلخواهش برسد.

شرکت داماک گروپ بزرگترین معتبر ترین سایت املاک در دبی است. داماک گروپ با ۲۴۵۰۰۰هزار پرسنل در شعب مختلف در امارات آماده پاسخگویی در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهد بود که با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سوداوری را داشته باشید.

داماک damac  در نظر دارد با وام هایی بدون بهره آپارتمان های لوکس و لاکچری در اختیار مردم قرار دهد.

اگه دنبال خرید آپارتمان، رهن یا اجاره آپارتمان هستین حالا فرقی نمیکنه ویلایی یا آپارتمان باشه یا میخواین خونتون رو بفروشین، میتونین راحت برای انتخاب گزینه‌ی مورد نظر یا مقایسه خونه‌های مختلف به سایت داماک گروپ صفحه آپارتمان سر بزنین.

اقامت فوری در عرض کمتر از ۴۰دقیقه اقامت خانوادگی‌تان را از داماک بخواهید.

 • مالیات = صفر
 • آماده اقامت خانوادگی
 • زمینتان به ما تحویل دهید
 • فرنیش می کنیم
 • باغ و استخر می زنیم
 • دکوراسیون لوکس و لاکچری

شما می توانید به صورت ریالی از طریق صرافی طرف قرارداد داماک در ایران به صورت واریز ریالی به حساب بانک صادرات و بدون نیاز به خرید ارز یا مراجعه اقدام به خرید نمایید. لطفا” پیش از واریز مدارک زیر را واتساپ نمایید تا واحد برای 24 ساعت در رزرو شما بماند تا واریز شما انجام و واحد برای شما ثبت گردد. می‌بایست مبلغ 50 هزار درهم را به صورت معادل ریالی در ایران به حساب زیر واریز نموده و عکس فیش واریز را واتساپ نمایید. چنانچه خودتان صرافی مورد اطمینان دارید می توانید از طریق دلخواه خودتان مستقیم به حساب داماک دبی واریز نمایید . نرخ صرافی طرف قرارداد داماک برای داماک ملاک محاسبه صدور رسید است و نرخ هر صرافی یا سایت دیگر برای واریز ریالی مورد تایید داماک نیست.

به منظور مشاهده تصاویر بیشتر و کامل تر از این پروژه و تمام پروژه های دیگر داماک از وبسایت فارسی زبان داماک به آدرس www.damacgroup.org مراجعه کنید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه