مقالات / مهاجرت پزشکان به دبی

مهاجرت پزشکان به دبی

در این مقاله به روش های ممکن برای مهاجرت پزشکان به دبی می پردازیمو به طورکلی شرایط مهاجرت پزشکان به دبی را مورد بررسی و تحلیل قرار می دهیم.

  • آیا مهاجرت پزشکان از طریق تحصیل امکان پذیر است؟
  •  مراحل گرفتن ویزای کار برای پزشکان در دبی به چه صورت است؟

اگر این سوالات در ذهن  شما وجود دارد، این مقاله مخصوص شماست؛ با ما همراه باشید. در این مقاله اطلاعاتی در اختیارتان قرار خواهیم داد که برگرفته از آخرین و به روز ترین قوانین مهاجرتی است.

شرایط عمومی پزشکان در دبی

دبی یک شهر جهانی است و در چند دهه اخیر پیشرفت زیادی در اقتصاد کرده است. این کشور مکانی عالی برای مهاجرت پزشکان ، پرستاران ، دندانپزشکان و سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی می باشد. مهاجرت به دبی  برای پیشرفت شغلی و لذت بردن از فرهنگ و محیط کار جدید فرصتی عالی است. این شهر برای بسیاری از پزشکان بسیار جذاب می باشد؛ چرا که ، علاوه بر حقوق بالای پزشکان و مالیات پایین ، پزشکان در دبی، شرایط زندگی بسیار خوبی دارند.

مراحل گرفتن ویزای کار پزشکان در دبی و معرفی امکانات فوق پیشرفته خدمات دهی

امارات متحده عربی زیرساخت های مراقبت بهداشتی بسیار پیشرفته ای دارد.امکانات پزشکی، مدرن و در دسترس بوده و بیمارستان های دولتی سطح استاندارد بالایی از خدمات را ارائه  می کنند. دبی دارای یک مرکز پزشکی بسیار بزرگ ،  Dubai Healthcare City  است که بیش از 90 مرکز درمانی شامل: بیمارستان ها ، کلینیک ها ، داروخانه ها  و مراکز تحقیقاتی دارد.

برای کار در دبی ابتدا باید ویزای ورود را بدست آورید، که با ورود به دبی صادر می شود. برای هر کسی که مایل به زندگی یا کار در دبی باشد ، یک کارت بهداشتی که نشان می‌دهد شما از بیماری های واگیر عاری هستید، لازم است. کارت کار ، به شرط داشتن یک کارت بهداشتی معتبر ، ویزای ورود و توافق نامه کار کتبی به شما داده می شود . سرانجام ، ویزای اقامت ، که به دارنده کارت اجازه می دهد برای مدت بیش از 30 روز در دبی بماند ، صادر می‌گردد.

نحوه کاریابی برای پزشکان در دبی

متقاضیان باید شغل مورد نظر خود را قبل از رفتن به امارات متحده عربی از طریق سایت های کاریابی پیدا کنند، زیرا برای گرفتن اقامت می بایست یک دعوتنامه یا قرارداد کاری داشته باشند. اگر قبل از ترک کشور خود، شغلی را پیدا کنید، بهتر است. برخی از شرکت ها یا کلینیک هایی که دعوتنامه کاری می فرستند، هزینه های جابجایی  فرد را نیز پرداخت می کنند. بنابراین بدست آوردن پیشنهاد شغلی ،قبل از ورود به امارات متحده عربی لازم است. وب سایت Dubai Healthcare City (DHCC) یک منبع دولتی است که می توانید برای جستجوی فرصت های شغلی پزشکی در دبی استفاده کنید. لیست مشاغل مورد نیاز در دبی به شما کمک می کند تا بتوانید کار مورد نظر خود را پیدا کنید .

سخن پایانی

اگر قصد سرمایه گذاری در املاک دبی را دارید، با مشاورین داماک گروپ تماس گرفته و از خدمات مشاوره ای آن ها بهره مند شوید.

مطالب مشابه:

پزشکی در دبی

دانشگاه های معتبر در دبی

تحصیل در دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه