مقالات / طراحی سازه های لوکس

طراحی سازه های لوکس

برخی از سازنده ها و همچنین یکسری از طراحان سازه ها در بازار مسکن با ارائه کارهای قوی از لحاظ رعایت و اجرای استانداردها و لاکچری بودن واحدهای مسکونی، کارنامه درخشانی را به عنوان “معرفی توانایی خود در بازار ساخت واحدهای لوکس و سوپر لوکس مسکن” در دبی به جا گذاشته اند و این کارنامه موفق در حرفه کاری این دسته از فعالان بازار مسکن باعت شده است تا خریداران و سرمایه گذاران بدون هیچ شک و شبه ای، خرید و مشارکت با آنها را بپذیرند.

بررسی ها در بازار ساخت و ساز واحدهای مسکونی لوکس و یا لاکچری در دبی از طریق بنگاه های املاک نشان می دهد که سازنده های معروف و کارنامه دار علاوه بر سرمایه گذاری به صورت انفرادی در بازار گاهی هم با یک یا تعدادی سرمایه گذار در حوزه ساخت و ساز همکاری می کنند.

نکته جالبی که درباره مشارکت این دسته از سازنده ها با سرمایه گذاران دیگر می توان اشاره کرد، این مساله است که آنها با هر شخص سرمایه گذاری اقدام به مشارکت نمی کنند چراکه آنها فقط با سرمایه گذارانی که معتبر و شناخته شده هستند همکاری می کنند که تعداد آنها بسیار محدود است.

مدیریت پیمان و اجرای ساختمان های بلند شرکت داماک گروپ از جمله شرکت های ساختمانی است که با پشتوانه به پرسنل مجرب خود در زمینه ساخت وساز های بلند مرتبه رزومه بسیار خوبی از خود به جای گذاشته است و همچنین آماده مشارکت در زمینه ساخت و ساز میباشد.

شاید عده ای تصور کنند اجرای یک پروژه نیازی به سرکشی تمام وقت در ساعت های کاری نداشته باشد اما ” وسواس و اهمیت ” این دسته از سازنده ها باعث بخشی از موفقیت آنها در حرفه کاری شان شده است پس این موضوع از نظر آنها امری مهم تلقی می شود.

استفاده از مصالح درجه یک و با کیفیت و کارائی لاکچری واحدهای مسکونی از جزیئات کارنامه این سازنده است. در کنار سازنده های بنام، همانطور که در ابتدای گزارش اشاره شد، تعدادی از طراحان که طراحی نمای داخلی و بیرونی سازه ها را بر عهده می گیرند، هستند که آنها هم در حوزه فعالیت خود افراد شناسنامه داری در بازار مسکن هستند همچون مجزا بودن سالن نشیمن و پذیرایی با در نظر گرفتن تعدادی پله ( یکدست نبودن این دو سالن)، طراحی یک ضلع دیوار سالن نشیمن با آجر سفید رنگ و استفاده از چند ردیف سنگ و نمای رومی برای نمای بیرونی سازه جزو شناسه کاری این طراحان بشمار می آید.

توجیه دیگر این است که دسته ای از طراحان، برای سازنده ای که قرار است ملکی که آنها طراحی کرده اند، را بسازد، عنوان می کنند: اسم و رسم سازنده بر ” مدت زمان فروش ” و ” قیمت فروش ” تاثیر دارد زیرا در شناسه سازه هایی که علاوه بر طراح شان از سازنده های بنام، اسم برده شود بدون اتلاف وقت و با بالاترین قیمت پیشنهادی به فروش می رسند.

در این میان موضوع جالبی که برخی از فعالان بازار مسکن درباره طراحان موفق تاکید دارند، این است که برخی از آنها فقط نقشه طراحی را در اختیار قرار نمی دهند بلکه مصالح، اقلام و اجناس مورد نیاز برای اجرای طرح باید تحت نظر طراح مذکور خریده شود تا وی شروع اجرای پروژه طراحی را تایید کند چرا که آنها با مصالح نامرغوب و بی کیفیت هرگز سابقه خود را به خطر نمی اندازند.

درباره داماک گروپ

از سال 2002 در صدر بازار املاک و مستغلات لوکس خاورمیانه قرار گرفته است – تجارب لوکس زندگی را برای ساکنان از سراسر جهان به ارمغان می آورد. داماک گروپ با ایجاد نشان خود در بالاترین سطح زندگی، جایگاه خود را به عنوان پیشرو در توسعه لوکس در منطقه، با ارائه طرح نمادین و با بالاترین کیفیت فراهم آورده است. اکنون این شرکت با پروژه هایی در امارات، قطر، عربستان سعودی، اردن، عمان، لبنان و انگلیس در سراسر خاورمیانه گسترش یافته است.

اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک گروپ بخواهید، مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم خانه ای لوکس ، لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل در اختیار مردم قرار دهد.

برای اطلاعات بیشتر از طریق وب سایت و واتساپ وزنگ با داماک گروپ در ارتباط باشید.

( افتخارما امنیت و رفاه حال شماست )

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";