مقالات / طراحی ویلای لاکچری

طراحی ویلای لاکچری

ویلاهای لاکچری دردبی چه خصوصیاتی را شامل می شود ؟ 

طراحی ویلای لاکچری یکی از سبک های طراحی ویلا های دبی به شمار می آید که طرفداران خاص خود را دارد. از آنجا که امروزه تعداد کثیری از افراد به دنبال خرید و طراحی ویلای لاکچری هستند از اینرو بهتر است با نکات و قواعد اصولی جهت ساخت این نوع سبک ویلا آشنا شوید.

به جرات می توان گفت که طراحی ساخت ویلا یکی از اساسی ترین و مهم ترین بخش در ساخت ویلای لاکچری به شمار می آید.

ویلاهای لاکچری دبی

در طراحی ویلا در دبی  اولین و مهمترین هدف این است که بتوانید تا حد ممکن ویلای خود را لوکس و لاکچری طراحی نمایید. برای این منظور نیاز به یک سبک مشخص در طراحی ویلا دارید. سبکی که بتواند پس از اجرای ویلا هر بیننده ای را مجذوب خود کند. درویلاهای لاکچری در نظر گرفتن و مشخص کردن سبک طراحی ویلا، نیاز به یک یا چند الگو و مدل نیز دارد.

 خوشبختانه در سبک کلاسیک و مدرن طراحی ویلا نمونه های اجرا شده و طراحی شده، بسیار زیادی وجود دارد. شما میتوانید با مشاوران داماک damac در امر طراحی ویلا در ارتباط باشید و جهت طراحی لاکچری، مشاوره رایگان دریافت نمایید. ولی برای سبک های تلفیقی یا سنتی نیاز دارید که نمونه هایی را بررسی نمایید و آنها را با سلایق خود تطبیق دهید. البته می توانید در طراحی دکوراسیون داخلی ویلا تلفیقی از سبک های مختلف را داشته باشید یا از تفکیک فضاها برای خلق دکوراسیون بهره ببرید.

داماک damac مشاور شماست.

هرچند از سال‌های دور، خرید ویلا در مناطق خوش آب و هواي ىبي  مرسوم بوده است ولی در چند سال اخیر شاهد رشد صعودی و قابل توجهی در این زمینه هستیم. اما بهتر است قبل از خرید ویلا با متخصصين ىاماك damac  ىر ارتباط باشيد تا شما را ىر اين زمینه یاری نمایند.

اولین نکته ای که در طراحی ویلاهای دبی اهمیت دارد این است که محل اجرای ویلای شما کجاست؟ آب و هوا و شرایط اقلیمی در انتخاب نوع متریال اجرایی،بسیار تاثیر گذار است. در واقع طراحی ویلا در کنار اجرایی صحیح و اصولی و با متریال های خاص می تواند، ویلایی لاکچری را خلق کند. پس از اینکه در مورد مکان جغرافیایی اجرای ویلا و انتخاب متریال با طراح مشورت کردید، سبک مناسب برای طراحی ویلا را اتخاذ می کنید.

در این مرحله داماک damac به شما کمک می کند تا با توجه به فرهنگ شهر مورد نظر و شرایط بومی، بهترین سبک ساخت ویلا در نظر گرفته شود. ویلاهای لوکس در سبک های مدرن، کلاسیک و تلفیقی قابل طراحی و اجرا هستند. هر چند که ویلاهایی به سبک های دیگر در داماک damac طراحی شده است. در هر صورت این انتخاب شماست و مستقیما روی خروجی کار تاثیر دارد.

به طور کلی ویلاهای لاکچری ۳ دسته مشخصات دارند که با داماک damac مرور می کنیم.

۱ – طراحی نمای ویلا

۲ – طراحی دکوراسیون داخلی ویلا

۳ – محوطه سازی ویلا

1 طراحی نمای ویلا:

بدیهی است که هر ویلایی برای لاکچری شدن به نمایی لاکچری و خاص نیاز دارد. طراحی ویلا شامل تمامی این بخش هاست. فقط کافی است طراح مورد اعتماد شما نبوغ و خلاقیت را در طراحی ویلا به کار گیرد. نما در ویلاهای لوکس بسیار حساس است. فرقی نمی کند سبک ویلای شما چیست. سبک کلاسیک یا مدرن، نمای ویلای شما می بایست لاکچری شود.

2-طراحی دکوراسیون داخلی ویلا:

بخش مهم و اساسی دیگری که در طراحی ویلا به صورت لاکچری نقش دارد، بحث طراحی دکوراسیون داخلی است. تمام تلاش خود را انجام دهید تا در بخش طراحی داخلی ویلا همه چیز از قبل مشخص و نمایان باشد. شما باید هنگام انجام مراحل طراحی ویلا بتوانید عکس های 3D را بازبینی و تغییرات احتمالی را لحاظ کنید. حتما سلیقه طراح، با سلیقه شما متفاوت است. بنابراین در زمان طراحی سعی کنید هرگونه تغییر و اعمال سلیقه را با طراح در میان بگذارید.

محوطه سازی ویلا:

در محوطه سازی ۲ اقدام اساسی وجود دارد. اول تفکیک محوطه به بخش های سبز و تفریحی و دوم اجرای محوطه سازی طبق طرح مصوب که طرح با شما فیکس کرده است. محوطه سازی به نوعی از ۲ بخش قبلی نیز مهمتر است. زیرا ویلای لاکچری باید محوطه و فضای سبزی اصولی و کاربردی داشته باشد. برای این منظور پیشنهاد می دهیم ابتدا بخش های مختلف محوطه ویلا را نام گذاری کنید.

اگر آرزوی اقامت در دبی و ویلاهای لوکس و لاکچری را در سر دارید داماک damac بهترین گزینه برای رسیدن به آرزوهایتان میباشد.

مطالب مشابه