مقالات / طراحی ویلای لوکس دردبی

طراحی ویلای لوکس دردبی

طراحی ویلای لوکس دردبی  با داماک damac group؟

از ویژگی های اصلی ویلاهای لوکس دردبی ظاهر چشم گیر آنها میباشد. طبقه ی فوقانی ساختمان، دارای تراسی دلپذیر که با وجود استخر باعث ایجاد فضایی بی نظیر شده است. ساکنان در فضای نشیمن از ارتباط بصری فوق العاده ای با فضای بیرون برخوردار هستند.  محیط ویلا علاوه بر لوکس بودن باید شامل تمامی امکانات رفاهی باشد تا موجب آرامش ساکنان شود.

فاکتورهای بسیاری در طراحی داخلی ویلا ها مهم است که یکی از آنها روشنایی می باشد. از جمله روشنایی های مصنوعی و طبیعی، به طور مثال در اتاق نشیمن پنجره های وسیع کشویی قرار داده شده تا هم نور طبیعی تامین شود و هم فضای اطراف را نمایش دهد. از دیگر فاکتور های مهم در طراحی می توان به انتخاب درست مبلمان اشاره کرد.

مبلمان سفید و زیبا در برابر بافت سنگی و متریال چوبی بومی این منطقه، به خوبی قرار گرفته است. ارتفاع سقف در فضای داخلی زیاد می باشد و طراح با نورپردازی فوق العاده و خلاقانه، فضایی پرنور و روشن ایجاد کرده است. فضای داخلی در این ویلا دارای پلان باز می باشد و شامل یک سالن اصلی، آشپزخانه، سالن نشیمن، اتاق خواب و سرویس بهداشتی می باشد.

فضای بیرونی ویلای لوکس و مدرن توسط درختان و فضای سبز اطرافش احاطه می شود. در طول روز تابش نور خورشید بر نمای سفید رنگ، زیبایی آن راصد برابرمیکند. فضاهای نشیمن در بخش بیرونی به چند بخش، مانند اتاق های روباز تقسیم می شود. این فضاها توسط پارتیشن های چوبی سفید رنگ از هم جدا می شوند. در فضای داخلی سالن نشیمن U شکل می باشد و به تبعیت از این فرم سالن، مبلمان نیز به همین فرم میباشد. در فضای آشپزخانه، کابینت های چوبی در میان فضای روشن و سفید نگاه ها را به خود جلب می کند. در دیزاین اتاق های خواب نیز، ترکیب سنگ سفید و اشیای چوبی به چشم می خورد.

چند طرح ویلای لوکس دردبی با داماک damac group؟

محل طراحی ساختمان ویلایی

تقریبا همیشه در جایی بر روی یک صخره، بالای اقیانوس، یا روی یک ساحل سنگی ساخته میشوند، که این خصیصه برای ساکنان خانه فرصت لذت بردن از مناظر خیره کننده و یا صداهای آرامش بخش برخورد امواج اقیانوس به سنگ های زیر خانه را فراهم می آورد. طبیعت همیشه تاثیر بسیار زیادی بر طراحی ویلا داشته و خواهد داشت.

سبک معماری

این موضوع به شخصیت و سلیقه ی افراد مربوط است.

استفاده از کف سازی سفید در طراحی ویلا ی لوکس باعث زیبا سازی و دادن فرم حجمی به ویلا میشود.

نما ی ویلای لوکس باداماک damac group؟

نمای یک ویلا مهم ترین بخش آن به حساب خواهد آمد، شما وقتی برای اولین بار به ویلا و یا هر ساختمان دیگری نگاه کنید، اولین چیزی که توجه شما را به خودش جلب خواهد کرد نمای بیرونی آن خواهد بود، پس یک نمای شیک و زیبا در ویلای شما بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

این عقیده در بین همه جا افتاده که اگر نمای بیرونی زیبا و شیک باشد حتما داخل آن هم به همین زیبایی خواهد بود.

اولین تاثیر نمای ویلا مربوط به نمای بیرونی آن است.

 یکی از مواردی که در دکوراسیون داخلی و خارجی و نمای یک ویلا باید در نظر گرفت این است که باید با هم هماهنگی داشته باشند اگر بر روی نمای داخلی و دکوراسیون ویلای خود هزینه و وقت صرف کرده اید باید به نمای بیرونی هم اهمیت بدهید به عنوان مثال اگر از دکوراسیون کلاسیک برای داخل استفاده کرده اید نمای خارجی ساختمان هم کلاسیک کنید دقت کنید که اولین چیزی که در یک ویلا به چشم میخورد اول نمای بیرون است.

نوع  منطقه ایی که ویلای شما در آن قرار دارد هم مهم است باید رنگی متمایز و خاص را انتخاب کنید همچنین رنگ انتخابی با دیوارها و به بیانی با نمای دیوارها هماهنگی داشته باشد و البته که از نظر مقاومتی و طول عمر هم این رنگ ها تاثیر زیادی خواهند داشت. استفاده از رنگ ها با توجه به منظقه آب و هوایی هم می تواند مهم باشد.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی ازطریق داماک گروپ درارتباط باشید .

مطالب مشابه