مقالات / نمایندگی داماک در ایران

نمایندگی داماک در ایران

امروزه با گسترش شهرنشینی و تمایل به زندگی لوکس در اغلب کشورهای دنیا خصوصا ًدر شهرهای بزرگ و مدرن، نیاز به ساخت مسکن در اندازه و طرح‌های مختلف بنا به سلیقه متقاضیان در زمره اولویت‌های این شهرها قرار می‌گیرد و شرکت‌های معتبر و توانمند در این زمینه فعالیت خود را آغاز می‌کنند.

از سوی دیگر بنا به دلایل متعدد اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی، بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند خواه بمنظور سرمایه‌گذاری و خواه بعنوان اقامت و مهاجرت، اقدام به خرید ملک در کشوری بجز موطن خود نمایند.

کشور امارات متحده عربی و در راًس آن شهر دبی، از جذاب‌ترین و پرطرفدارترین شهرهای جهان از این لحاظ بشمار می‌آید که مهاجرین زیادی را در طی سالیان اخیر در خود جای داده و بنا به دلایل فراوان، روزبه‌روز بر تعداد این مهاجرین اضافه می‌شود.

داماک، معتبرترین و بنام‌ترین شرکت ساخت املاک لوکس در جهان می‌باشد که دفتر مرکزی آن در شهر دبی مستقر بوده از بدو تاًسیس در سال 2002 تا کنون، پروژه‌های ساختمانی مسکونی و تجاری متعددی را هم در کشور امارات و هم در سایر کشورهای خاورمیانه مانند، قطر، عربستان سعودی، اردن، لبنان و حتی خارج از محدوده خاورمیانه، در کشور انگلستان اجرا کرده و در اختیار متقاضیان قرار داده است.

این شرکت معظم و معتبر که همچنان بعنوان پیشتاز ساخت و ساز املاک در منطقه و سایر مناطق جهان مشغول به فعالیت است، امروزه بعنوان معتبرترین مرجع املاک مسکونی و تجاری در امارات نزد ایرانیان و سایر ملیت‌ها شناخته می‌شود. وبسایت این شرکت روزانه توسط میلیونها نفر از سراسر جهان مورد بازدید قرار می‌گیرد. با این وجود این شرکت هیچگونه نمایندگی فروش رسمی در کشور ایران نداشته و هموطنان عزیزی که قصد خرید ملک و یا سرمایه‌گذاری در کشور امارات را از از این طریق دارند فقط می‌توانند با مراجعه  به سایت رسمی بخش فارسی زبان شرکت داماک به نشانی www.damacgroup.org،  ضمن کسب اطلاعات بیشتر و در جریان قرار گرفتن آخرین اخبار و اطلاعات در خصوص صنعت ساختمان و اخبار شرکت داماک، از پروژه‌ها و مقالات موجود در این وبسایت دیدن کرده و با مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ تماس حاصل نمایند تا از بهترین و مطمئن‌ترین طریق، اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایند.

در پایان ضمن آرزوی توفیق روز افزون برای هموطنان ارجمند بویژه کسانی که قصد سرمایه‌گذاری و یا مهاجرت از طریق خرید ملک در امارات را دارند، بار دیگر تاکید می‌گردد که شرکت داماک فاقد هرگونه نمایندگی رسمی فروش در ایران بوده و این شرکت فقط از طریق تماس با مشاورین بخش فارسی داماک گروپ اقدام به مشاوره و فروش املاک خود نموده و روشهای دیگر از نظر این شرکت فاقد وجاهت قانونی می‌باشد.

سخن نهایی

داماک، بزرگ‌ترین، معتبرترین و محبوب‌ترین شرکت ساختمانی جهان می‌باشد. در بزرگ‌ترین شرکت ساختمانی جهان، مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ در دفتر مرکزی داماک، آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه‌روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود. اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید، با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید تا با خیال راحت این امر امکان‌پذیر شود.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه