مقالات / داماک در دبی

داماک در دبی

دبی یکی ازشیخ نشین های بزرگ در کشور امارات است که شرکت داماک damac درآن شروع به ساخت و ساز ویلا و آپارتمان و کلینیک و ساختمان های اداری لوکس و مدرن کرده است.

بخش ساخت و ساز شرکت داماک damac در دبی رو به رشد است و پیش بینی می شود طی 3-4 سال آینده به پیشرفتهای جدیدی برسد.

فرصت های تجاری ساخت و ساز شرکت داماک در دبی

یکی از بالاترین مشاغل ناخالص در امارات، کار ساخت و ساز است. دبی خانه بلندترین ساختمان جهان، یعنی برج الخلیفه و بلندترین ساختمان مسکونی جهان یعنی مارینا 101 است همچنین برج شاهزاده و برج العرب وجود دارد که برخی از آنها سازه های قابل توجه در دبی می باشند.

دولت دبی 7.8 میلیارد دلار برای گسترش فرودگاه بین المللی دبی و یک پروژه بازسازی به ارزش 6.8 میلیارد دلار از فرودگاه بین المللی ابوظبی تحریم کرده است.

دولت دبی بودجه زیادی در توسعه بخش سفر و جهانگردی داشته است. فعالیتهای تبلیغاتی اولین جزیره دست ساز جهان، و پروژه های دیگری نیز وجود دارد که در حال انجام است، مانند ویلاهای کاوالی و ارکید وسایر موارد.

امنیت دبی چگونه است؟

براساس گفته‌های مجمع اقتصاد جهانی، امارات متحده عربی، دومین کشور امن جهان محسوب می‌شود. دبی در مقایسه با دیگر شهرهای بزرگ جهان از امنیت بالایی برخوردار بوده و میزان وقوع جنایت دراین شهر بسیار کم است. شب‌ها می‌توانید با خیال راحت سوار تاکسی شوید یا به ‌تنهایی در اطراف قدم بزنید.

دبی چهارمین شهر پر بازدید جهان است

نحوه ساخت و ساز شرکت داماک damac

دبی یکی از جالب ترین و جذاب ترین کشورهای جهان است. ما دگرگونی این کشور را از بدو ورود دیده ایم و اکنون زیبایی های این کشوررا به چشم خود می بینیم. دبی جذاب ترین کشور امارات متحده عربی دارای اماکن دیدنی و سواحل بسیار زیبا است. زیرساخت های سطح بالای دبی با داشتن فرهنگ طبقه ای غنی، زندگی بالا، افزایش تولید ناخالص داخلی، محیط بدون عوارض مالی و فرصت های شغلی انعطاف پذیر نه تنها برای گردشگران بلکه برای افراد بازرگان نیز جذاب است. این موارد باعث می شود دبی به عنوان یکی از بهترین مکان های جهان برای راه اندازی یک تجارت شناخته شود.

دبی پروژه های ساخت و ساز زیادی دارد . امارات بالاترین ارزیابی پروژه ساختمانی را در منطقه شورای همکاری خلیج فارس به ارزش 319.1 میلیارد دلار ثبت کرد. همه این واقعیت ها حاکی از یک چیز است: هیچ زمان بهتر از اکنون برای تشکیل شرکت در دبی در بخش ساخت و ساز وجود ندارد.

از ایده تا ایجاد با داماک damac همراه شوید، داماک damac رویای شما رو به واقعیت تبدیل می کند این تمام چیزی است که شرکت داماک انجام می دهد.

برای اطلاعات بیشتر با مشاورین کارشناسان داماک فارسی می توانید در ارتباط  باشید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه