مقالات / داماک در دبی

داماک در دبی

دبی یکی از کشورهایی که شرکت داماک damac درآن شروع به ساخت و ساز ویلا و آپارتمان و کلینیک و ساختمان های اداری لوکس و مدرن کرده است.

دبی یک شهر، ایالت و امارات در امارات متحده عربی، کشوری در خلیج فارس است. شهر جدید مدرن دبی در یک جبهه زمین در شبه جزیره عربستان با عرض جغرافیایی 25.2048 ° N و طول جغرافیایی 55.2708 ° E قرار دارد.

بخش ساخت و ساز شرکت داماک damac در دبی رو به رشد است و پیش بینی می شود طی 3-4 سال آینده به پیشرفتهای جدیدی برسد. شرکت داماک چرا در دبی به عنوان بهترین بازار بالقوه برای تجارت ساختمانی خدمت می کند؟ چون کشوری که پتانسیل بسیار زیادی برای تنها یک بخش از بازار خود را داشته مورد توجه قرار داده است.

فرصت های تجاری ساخت و سازشرکت داماک در دبی

یکی از بالاترین مشاغل ناخالص در امارات، کار ساخت و ساز است. دبی خانه بلندترین ساختمان جهان، یعنی برج الخلیفه و بلندترین ساختمان مسکونی جهان یعنی مارینا 101 است همچنین برج شاهزاده خانم و برج العرب وجود دارد که برخی از آنها سازه های قابل توجه در دبی می باشند.

دولت دبی 7.8 میلیارد دلار برای گسترش فرودگاه بین المللی دبی و یک پروژه بازسازی به ارزش 6.8 میلیارد دلار از فرودگاه بین المللی ابوظبی تحریم کرده است.

دولت دبی بودجه زیادی در توسعه بخش سفر و جهانگردی داشته است. فعالیتهای تبلیغاتی اولین جزیره دست ساز جهان، و پروژه های دیگری نیز وجود دارد که در حال انجام است، مانند ویلاهای کاوالی و ارکید وسایر موارد.

فرهنگ دبی چگونه است ؟

برخلاف کلیشه‌های موجود، موارد بیشتری از آسمانخراش‌ها و مراکز خرید در دبی دیده می‌شود. اگر خوب نگاه کنید می‌توانید فرهنگی غنی مرکب از سنت‌های اسلامی و بادیه ‌نشینی عربی را بیابید.

امنیت دبی چگونه است؟

براساس گفته‌های مجمع اقتصاد جهانی، امارات متحده عربی، دومین کشور امن جهان محسوب می‌شود. دبی در مقایسه با دیگر شهرهای بزرگ جهان از امنیت بالایی برخوردار بوده و میزان وقوع جنایت در این شهر بسیار کم است. شب‌ها می‌توانید با خیال راحت سوار تاکسی شوید یا به ‌تنهایی در اطراف قدم بزنید.

بزرگترین خطری که شما را تهدید خواهد کرد، رانندگانی است که با بی‌دقتی و نادیده گرفتن عابرین پیاده رانندگی می‌کنند.

دبی چهارمین شهر پر بازدید جهان است

نحوه ساخت و ساز شرکت داماک damac

دبی یکی از جالب ترین و جذاب ترین کشورهای جهان است. ما دگرگونی این کشور را از بدو ورود دیده ایم و اکنون زیبایی های این کشوررا به چشم خود می بینیم. دبی جذاب ترین کشور امارات متحده عربی دارای اماکن دیدنی و سواحل بسیار زیبا است. زیرساخت های سطح بالای دبی با داشتن فرهنگ طبقه ای غنی، زندگی بالا، افزایش تولید ناخالص داخلی، محیط بدون عوارض مالی و فرصت های شغلی انعطاف پذیر نه تنها برای گردشگران بلکه برای افراد بازرگان نیز جذاب است. این موارد باعث می شود دبی به عنوان یکی از بهترین مکان های جهان برای راه اندازی یک تجارت شناخته شود.

دبی پروژه های ساخت و ساز زیادی دارد که در آینده به پیش می رود. همچنین چندین پروژه در حال انجام وجود دارد . امارات بالاترین ارزیابی پروژه ساختمانی را در منطقه شورای همکاری خلیج فارس به ارزش 319.1 میلیارد دلار ثبت کرد. همه این واقعیت ها حاکی از یک چیز است: هیچ زمان بهتر از اکنون برای تشکیل شرکت در دبی در بخش ساخت و ساز وجود ندارد.

از ایده تا ایجاد با داماک damacهمراه شوید، داماک damac رویای شما رو به واقعیت تبدیل میکند این تمام چیزی است که شرکت داماک انجام می دهد.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی می توانید با کارشنا سان داماک گروپ در ارتباط  باشید.

مطالب مشابه