مقالات / هزینه های زندگی در دبی

هزینه های زندگی در دبی

شهر دبی به سبب پیشرفت در چند سال اخیر، به یکی از مقاصد مهم گردشگری و سرمایه گذاری تبدیل شده است. اکثر افرادی که در این شهر سرمایه گذاری می کنند یا برای سفر به این شهر می آیند، شرایط زندگی و هزینه ها برایشان با اهمیت است.اگر قصد مهاجرت به دبی را دارید و هزینه های زندگی و میزان درآمد دراین شهر برایتان مهم است، در این مقاله با ما همراه باشید. البته درهمین ابتدا باید گفت که به دلیل نوسانات در هزینه ها ، نمی توان مقدار دقیق را بیان کرد، اما هدف راهنمایی کلی شما عزیزان در این امر می باشد.

“داماک بهترین سایت املاک دبی”، قرار است در این مقاله؛ مطالب مرتبط با هزینه های زندگی در شهر دبی را در اختیارتان قرار می دهد.

واحد پول دبی

دبی یکی از شهرهای پیشرفته کشور امارات است. واحد رسمی و رایج پول کشور امارات “درهم” است، بنابراین در این شهر نیز همین واحد پول برای خرید و داد و ستد استفاده می شود. درهم امارات با علامت اختصاری AED شناخته می شود. بهتر است بدانید که در منابع غیر رسمی از علامت اختصاری DH و DHs نیز برای درهم استفاده می شود. هر درهم دبی برابر با 100 فلس (واحد پول خرد درهم امارات) می باشد.

اسکناس های درهم دبی

اسکناس های شهر دبی مانند شهرهای دیگر امارات، اسکناس های 5، 10، 20، 50، 100،  500 و 1000 درهمی می باشد.

سکه های درهم دبی

تمامی سکه های پول ، نقره ای رنگ هستند و اکثرا سکه های 1 درهمی، 20و 50 فلسی رایج است و سکه های 5 و 10 فلسی به ندرت مورد استفاده قرار می گیرند.

درآمد در دبی

بهتر است بدانید که اگر در زمینه شغلیتان حرفه ای هستید، دبی برای حرفه و مهارت ارزش زیادی قائل است. محققان علمی و مدیران ، در این شهر درآمد بالایی دارند و برای اشخاص مبتدی و افرادی که در سطح پایین تری قرار دارند، میزان حقوق متوسط و کم است.

هزینه تحصیل در دبی

بهترین نوع مدارس برای مهاجران، مدارس بین المللی است، البته هزینه تحصیل در این مدارس بالاست اما از یک سو خیالتان آسوده است که فرزندانتان در بهترین مدارس تحصیل می کنند. هزینه تقریبی مدارس بین المللی از 40000 درهم شروع می شود.

هزینه اجاره ملک در دبی

مانند همه جای دنیا، اجاره خانه در دبی به این موضوع بستگی دارد که شما قصد دارید در کدام منطقه اقامت داشته باشید. اجاره ملک معمولا به صورت قراردادهای یک ساله بسته می شود و در صورت تمایل هرساله تمدید می شود . در مناطق تجاری، هزینه اجاره یک آپارتمان دو خوابه از 100000 درهم شروع می شود. اگر هم بخواهید هزینه کمتری برای اجاره پرداخت نمایید ، می توانید در واحد های آپارتمانی کوچک در مناطقی مانند Al Warqaa اقامت کنید.

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان است. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

مطالب مشابه:

تحصیل در امارات

رشته ی پزشکی در امارات

بهترین دانشگاه های امارات

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه