مقالات / ساخت ویلا

ساخت ویلا

ویلاهای مدرن و لاکچری در دبی چیست ؟ 

ساخت ویلا از جمله مواردی است که باید با دقت و توجه خاصی انجام شود. طراحی ویلای مدرن ال اس اف امروزه به دلیل مزایا و قابلیت هایی که دارد به طور چشمگیری در بین افراد رواج پیدا کرده است.

در واقع جهت ساخت ویلایی مدرن و با کیفیت باید به فاکتورهای مختلفی همچون ریتم و تکرار موجود در بنا، نورپردازی، اضافه و حذف سطح ها و خطوط مختلف، تناسبات به کاررفته، هندسه، عناصر تک و مجرد با دقت خاصی توجه نمود. به جرات می توان گفت با هماهنگی بین دانش و تجربه به راحتی می توانید فضای معماری را خلق نمایید. بهتر است بدانید سیستم ال اس اف دارای مزایای زیادی بوده که به صورت مختصر با هر کدام از این مزایا و قابلیت هایی  که شرکت داماک از ان استفاده کرده آشنا خواهیم شد.

آشنایی با ویلای مدرن lsf داماک گروپ

بهتر است بدانید که سیستم سازه ال اس اف یکی از ایده آل ترین و رایج ترین سیستم های ساختمانی به شمار می آید که به طور گسترده ای در جهان مورد استفاده افراد و معماران قرار می گیرد. بد نیست بدانید که این نوع سیستم مدرن از سال ۱۹۵۰ در کشورهایی همچون امارات اجرا شد، اما استفاده گسترده از این سیستم به طور جدی از سال ۱۹۹۰ مورد توجه معماران و کارشناسان قرار گرفت.

مزایای ساخت ویلای مدرن lsf با شرکت داماک

در واقع استفاده از سیستم  ال اس اف دارای مزایا و قابلیت های بسیار زیادی در ساخت ویلا می باشد. از جمله مزایای استفاده از سیستم LSF سهولت در مونتاژ و تفکیک اجزا آن است. همچنین این سیستم با سرعت بسیار بالایی قابل اجرا بوده که این ویژگی به نوعی باعث صرفه  جویی در زمان و انرژی می شود. از دیگر قابلیت های استفاده از  این نوع سیستم جهت ساخت ویلا امکان افزودن طبقات به ساختمان موجود می باشد. در واقع این نوع سیستم به دلیل اینکه از وزن بسیار پایینی برخوردار است می توان با در نظر گرفتن یکسری تمهیدات طبقات بیشتری را بر روی ویلا ساخت.

همچنین به دلیل اینکه در سیستم LSF ازمقاطع ساخته شده با ورق هایی با ضخامت کم استفاده شده مصرف فولاد به طور چشمگیری کاهش می یابد. از طرفی در این نوع سیستم چون بارهای مرده ساختمان کم شده وزن سازه معمولا ۳۰ تا ۴۰ درصد کاهش پیدا می کند.

 این نوع سازه ها به دلیل اینکه از قبل در کارخانه آماده شده اند از اینرو عملیات نصب آن ها جهت ساخت ویلا با سرعت بالایی صورت می پذیرد. جالب است بدانید که اتصالات اعضا در سیستم  ال اس اف به شکل پرچ و پیچ می باشد که به سادگی قابل تفکیک و مونتاژ می باشد.

انعطاف پذیری در طراحی  مدرن از دیگر قابلیت های این نوع سیستم به شمار می آید این انعطاف پذیری را با داماک تجربه کنید.

  • به جرات می توان گفت با انتخاب این نوع سیستم جهت ساخت ویلا هیچ گونه محدودیتی در طرح معماری نخواهید داشت. همچنین از این سیستم به خوبی می توانید در کنار دیگر سیستم ها جهت ساخت استفاده نمایید. مقاومت بسیار بالا در برابر زلزله و مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی و خوردگی از دیگر مزیت های این نوع سیستم ها به شمار می آید.
  • این نوع سیستم مدرن را در هر شرایط آب و هوایی و در هر فصلی بدون هیچگونه محدودیتی می توانید جهت ساخت ویلا به کار گیرید. یکنواختی محصول و کیفیت بالا و برخورداری از استانداردهای جهانی مصرف انرژی از دیگر ویژگی ها و قابلیت های سیستم  مدرن ال اس اف در ساخت ویلا محسوب می شود. همچنین خاصیت ضد آتش و عملکرد صوتی خوب و برخورداری از استانداردها از دیگر مزیت ها و قابلیت های استفاده از سیستم LSF جهت ساخت ویلا است.
  • همچنین شما به راحتی می توانید دیوارهای داخلی ویلا را رنگ و یا کاغذ دیواری کنید. از طرفی می توانید از پوشش های مختلف جهت تزیین نمای بیرونی ویلا استفاده کنید.

بنابراین  سیستم  مدرن ال اس اف وزن بسیار کمی داشته و بسیار سبک می باشد و می توان برای ساخت طبقات متعددی از آن استفاده نمود. با شناخت این مزایا و قابلیت ها می توان به این نکته پی برد که استفاده از این نوع سیستم سازه بهترین گزینه جهت ساخت ویلا در مناطق مختلف با هرگونه شرایط آب و هوا به شمارمی آید.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی در ارتباط  باشید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";