مقالات / ساخت خانه در مریخ توسط امارات

ساخت خانه در مریخ توسط امارات

با شنیدن نام امارات و به خصوص شهر مدرن و زیبای دبی، چه چیزی در ذهن تان مجسم می شود؟ هر آن چه را که تا به امروز در رابطه با سازه های غول پیکر و توسعه این شهر شگفت انگیز شنیده اید کنار بگذارید و با ما همراه شوید تا به اوج خلاقیت و نبوغ حاکمان این کشور پی ببرید. برج های سر به فلک کشیده، کاخ هایی از جنس طلا، مراکز خرید بسیارمجلل، بزرگ ترین و مهیج ترین پارک های تفریحی جهان، تنها گوشه ای از جاذبه های این کشورمی باشند. اگر چه امارات در طی چندین دهه به نحو احسن در زمینه ارتقا زیرساخت های گردشگری ،خود را اثبات کرده است؛ با این وجود پروژه اخیر آن بسیار متحیر کننده است.

داماک، برترین شرکت ساختمانی جهان ، شما را به خواندن این مقاله دعوت می کند.

طرح ساخت خانه در مریخ

حدودا 3 سال پیش در همایشی بزرگ، به نام اجلاس جهانی کشورها در دبی، حاکم دبی خبر از طرح اولیه این پروژه داد و اعلام شد که ساخت این پروزه حدودا 100 سال به طول  می انجامد. اگر چه خیلی از افراد این طرح را اغراق آمیز می دانند ، با این حال همه ما می دانیم که تاکنون، دبی به تمام وعده های خود جامه عمل پوشانده است.برای مثال:راه اندازی اولین تاکسی پرنده بدون سرنشین، که با موفقیت انجام شد و… نام پروژه ی ساخت شهر در مریخ، پروژه ی شهر شادی است و مقامات امارات گفته اند که در این باره خوب فکر کرده اند و تا سال ۲۰۲۱ برنامه ی بسیار دقیقی دارند و به مرور، خبرهای جدیدی از پیشرفت خود را انتشار می دهند.

حاکم دبی، شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، هدف از پروژه مریخ را ، پیوستن به سایر کشور ها در زمینه رقابت جهانی عنوان کرده است.

چرا مریخ؟

اگر چه آب و هوای مریخ بسیار سردتر از زمین است و طول یک سال به 678 روز می رسد (دو برابر زمین)، با این حال دانشمندان مریخ را نزدیک ترین کره به زمین، از نظر شرایط زیستی می دانند. ناسا اعلام کرده است که مریخ می تواند رویای زندگی در خارج از کره زمین را تحقق بخشد.

چگونه امارات از پس هزینه هنگفت ساخت خانه در فضا بر می آید؟

  •  درآمد حاصل از گردشگری: گردشگری سهم عمده ای در کل درآمد، ایفا می کند.  از آن جایی که هرساله میلیون ها گردشگر و توریست با سلیقه های گوناگون به قصد تفریح وارد این شهر جذاب و مدرن می شوند، درآمد حاصل از گردشگری روز به روز در حال افزایش است.
  • درآمد حاصل از سرمایه گذاری های خارجی: این درآمد حاصل از سرمایه گذری امارات متحده عربی در کشور های پیشرفته جهان می باشد که مانند مورد بالا سهم بسیار زیادی دارد.
  • در آمد حاصل از صادرات نفت: امارات کشوری نفت خیز است؛ پس بدیهی است که بتواند درآمد زیادی را از طریق صادرات نفت ازآن خود کند.البته به علت پیشرفت در زمینه های دیگر،این نوع درآمد نسبت کمتری را شامل می شود.

با این تفاسیر امارات کشوری بسیار ثروتمند است ،که نه تنها هزینه ساخت و ساز در مریخ برایش قابل توجه نیست ، بلکه کشوری مناسب برای سرمایه گذاری های شما نیز می باشد.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

مطالب مشابه:

سیاره سبز دبی

مزرعه عمودی دبی

شب های دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه