مقالات / راهنمای گام به گام برای خرید ویلا و آپارتمان در دبی

راهنمای گام به گام برای خرید ویلا و آپارتمان در دبی

شرایط برای خرید ویلا و آپارتمان در دبی چگونه است ؟ 

زندگی در دبی چگونه است ؟ 

یافتن یک مشاور مناسب در مورد املاک دبی، بازار املاک دبی با سایر کشورهای جهان بسیار متفاوت است.

گروه داماک (damac) فارسی یکی از معتبرترین نمایندگان املاک و مستغلات در دبی است.

گروه داماک از هر نظر دیگری برای راهنمایی و ویلا و آپارتمان در دبی شما کمک کنیم. یک معامله املاک متوسط ​​در دبی 30 روز طول می کشد تا از تاریخ امضای توافق نامه فروش بگذرد.

خریدار و فروشنده شرایط را قبول دارند.

تفاهم نامه (MOU) امضا شده و واریز (معمولاً 10٪) پرداخت می شود.

طرفین در دفاتر توسعه دهنده ملاقات می کنند تا برای فروش ملک درخواست گواهی عدم اعتراض (‘NOC’) کنند.

توسعه دهنده معمولاً راضی است که مبلغی را که به دلیل توسعه دهنده در قالب هزینه خدمات به طور کامل تسویه شده باشد، NOC را در مقابل پرداخت هزینه بپردازد.

پس از صدور NOC، شرکت کنندگان می توانند به دفتر اداره زمین دبی مراجعه کنند تا مالکیت رسمی خود را واگذار کنند. دپارتمان زمین دبی اصرار دارد، مبلغ خریدی را كه در قالب چك مدیری انجام شده است، در تاریخ واگذاری،که آن را به فروشنده می پردازد، پرداخت كند. پس از اتمام تشریفات، عنوان جدیدی به نام خریدار صادر می شود.

اگر خریدار با وام خرید کند، مشارکت بانک لازم خواهد بود. اگر فروشنده وام مسکن در ملک داشته باشد، خریدار موظف است وام مسکن فروشنده را قبل از برنامه NOC به طور کامل تسویه کند.

مدارک مورد نیاز خریدار شخصی:

1: گذرنامه اصلی

2: هزینه

هزینه های زیر به طور کلی برای فروش و خرید ملک در دبی اعمال می شود.

هزینه های NOC:

– این موارد می تواند بین 500 AED و 5000 AED درهم باشد و معمولاً توسط فروشنده، قابل پرداخت برای توسعه دهنده است. برخی از توسعه دهندگان همچنین مبلغی را برای خریدار واریز می كنند كه فقط در صورت بازپرداخت، خریدار عنوان جدید را در دفتر توسعه دهنده بازپرداخت می كنند و سوابق آن ها به روز می شود.

کمیسیون عامل املاک و مستغلات 2٪ از قیمت خرید است.

هزینه نقل و انتقالات – این مبلغ در 4٪ از قیمت خرید با مبلغ اضافی برای هزینه های سرپرست محاسبه می شود که در حال حاضر بیش از 5000 AED درهم نیست و به دپارتمان زمین دبی پرداخت می شود.

هزینه ثبت وام مسکن (در صورت وجود) با نرخ 0.25٪ از مبلغ وام ثبت شده محاسبه می شود و به دپارتمان زمین دبی پرداخت می شود.

توسعه دهندگان خواهان پرداخت هزینه خدمات سالانه خود در پیش پرداخت می شوند و بنابراین خریداران باید سهم طرفداران خود را به صورت پیش فرض در نظر بگیرند.

مشاورین خرید و فروش و اجاره املاک داماک (damac)

اگر شما می خواهید در دبی ملکی را خریداری یا اجاره کنید می توانید با کمک مشاورین املاک داماک فارسی این کار را به آسانی انجام دهید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه