مقالات / کالج عالی فناوری اطلاعات در دبی

کالج عالی فناوری اطلاعات در دبی

دبی شهری شگفت انگیز است که به طور مستمر رو به پیشرفت می باشد .از جمله این پیشرفت ها می توان به: توسعه استاندارد های آموزشی ،ایجاد کالج ها و مراکز آموزشی مجهز و معتبر و… اشاره کرد.البته که این موارد ، در مقابل شگفتی های این شهر بسیار ناچیز است ،اما ما در این مقاله به بحث آموزش و معرفی کالج عالی فناوری اطلاعات می پردازیم ، پس بدیهی است که از ذکر کردن تمامی جاذبه های دبی چشم پوشی کنیم.اگر جزو افرادی هستید که تمایل به مهاجرت تحصیلی دارند ، اما به علت هزینه های گزاف تحصیل در کشورهای اروپایی و مشکلات دیگر منصرف شده اید؛ با ما همراه باشید تا در رابطه با تحصیل در امارات توضیحاتی ارائه کنیم.

معرفی کالج عالی فناوری اطلاعات دبی

این کالج که به عربی، كليّات التقنيّة العليا نامیده می شود، یکی از معتبرترین کالج های امارات می باشد، که در سال 1988 به عنوان یکی از بزرگترین موسسات آموزش عالی در امارات متحده عربی  تاسیس شده است .وسعت این دانشگاه به قدری است که حدود 24000 دانشجو را در خود جای داده است.همچنین رشته های گوناگونی در این دانشگاه تدریس می شوند که برای مثال می توان به :مدیریت بازرگانی،مدیریت مالی، علوم مهندسی، کامپیوتر و علوم اطلاعات  و… اشاره کرد.لازم به ذکر است که این کالج به علت پیشگامی در آموزش علوم ارتباطات و تکنولوژی شهرت زیادی دارد و این علوم با اساتید کاملا مجرب در این کالج تدریس می شوند.پردیس های مختلفی از این دانشگاه در شهر ها دیگر امارات مانند: ابوظبی،العین، شارجه ،راس الخیمه ، فوجیره و غیره وجود دارند.

مهم ترین مزیت تحصیل در این دانشگاه این است که زبان تحصیل در همه مقاطع زبان انگلیسی بوده و همه برنامه های آموزشی طبق استاندارد های بین المللی است.علاوه بر این ،مدرک این دانشگاه، در سراسر جهان معتبر می باشد.

شرایط تحصیل در کالج عالی فناوری اطلاعات دبی

در این دانشگاه همچون سایر دانشگاه ها مدارک و شرایط خاصی لازم است که در ذیل به آنها می پردازیم.

  1. اخذ نمرات بالا و معدل خوب در دوره های پیشین
  2. قبولی در آزمون استاندارد امارات – EmSAT به زبان انگلیسی یا معادل آن مانند آیلتس و…

پس از ارسال رزومه خود در قالب ایمیل به دانشگاه، در صورت پذیرش ، ایمیلی در جواب برای شما فرستاده می شود که می توانید به امور اداری دانشگاه مربوطه مراجعه کرده و پروسه ثبت نام خود را تکمیل کنید.

هزینه تحصیل در کالج عالی فناوری اطلاعات دبی

جالب است بدانید هزینه ی تحصیل در این کالج بسیار مقرون به صرفه بوده و نسبت به سایر کالج ها و دانشگاه هزینه بسیار کمتری دارد.به طوری که هزینه تحصیل سالانه حدود 36000 درهم می شود.

اعطای بورسیه به دانش آموزان برتر

خوب است بدانید که اگر از تمکن مالی برای پرداخت شهریه کالج برخوردار نیستید، می توانید بورسیه دریافت کنید که تا حد زیادی هزینه های شما را پوشش می دهد؛ البته شرط دریافت بورسیه تحصیلی ، معدل برتر در مقطع تحصیلی می باشد.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

مطالب مشابه:

بهترین کشور ها برای تحصیل رایگان

بهترین کشور ها برای مهاجرت تحصیلی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه