مقالات / موزه ای با طعم قهوه در دبی

موزه ای با طعم قهوه در دبی

دبی، شگفت انگیز ترین شهر خاورمیانه در چند دهه اخیر می باشد. سیاست کلی حاکم این شهر مبنی بر ارتقا زیرساخت های اقتصادی ، فرهنگی و گردشگری بوده است و همانطور که می  بینید در این امر بسیار موفق عمل کرده ؛ به طوری که امروزه دبی ،  به یکی از لوکس ترین مقاصد گردشگری جهان تبدیل شده است.

افرادی که قصد سفر به یک شهر پیشرفته ، اقامت در هتلی مجلل و برخورداری از امکانات تفریحی مختلف را دارند ، دبی بهترین گزینه  برایشان می باشد ، اما شاید برایتان سوال باشد که اگر کسی تمایل به بازدید ازخیابان های قدیمی و بافت محلی داشته باشد باید چه کند؟ درواقع این امر به راحتی امکان پذیر است. دبی پر از خیابان های بکر و قدیمی است که بافت محلی خود را حفظ کرده اند. برای آشنایی با فرهنگ مردم امارات این محله ها بهترین مکان می باشند.

داماک برترین سایت املاک دبی در این مقاله به معرفی موزه ی قهوه ی دبی می پردازد .

آشنایی با موزه قهوه دبی و امکانات آن

قهوه یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین نوشیدنی های جهان است که در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد. شما نمی توانید کشور یا شهری را پیدا کنید که در آن کافه ای که قهوه سرو کند وجود نداشته باشد. این موزه در منطقه الفهیدی، ویلای شماره 44 در خانه ای قدیمی بنا شده است و ساختمان این موزه دارای 2 طبقه می باشد و معماری سنتی و عربی دارد.

امکانات این موزه

در این موزه شما با انواع مختلف قهوه ها، طرز تولید ، تهیه و فرهنگ های مختلف در مورد قهوه آشنا خواهید شد. قهوه های کمیاب و عجیب را تنها در موزه قهوه در دبی، می توانید امتحان کنید و از آن ها لذت ببرید .

علاوه بر چشیدن مزه ی قهوه های مختلف و آشنایی با قهوه های کمیاب، تجهیزات سرامیکی و برنجی مرتبط با تهیه قهوه نیز از سراسر جهان در این موزه ، گردآوری شده است.

در طول زمان بازدید از موزه ، فردی آگاه، تمامی بخش های مربوطه را به شما معرفی می کند و توضیحات لازم را ارائه می دهد.

همچنین در کنار بازدید ازموزه، می توانید در منطقه تاریخی الفهیدی پیاده روی کنید و با فرهنگ و تاریخ قدیمی امارات آشنا شوید. فروشگاه های قهوه، عطر، ادویه و طلا جواهرات را تماشا کنید، حتی می توانید به عنوان سوغات برای دوستان و آشنایان خود قهوه خریداری کنید.

هزینه ورودی موزه

در چند سال اخیر هزینه ورودی به 10 درهم افزایش پیدا کرده است؛ با این حال هزینه ی زیادی نیست و ارزش بازدید از این موزه تاریخی فوق العاده را دارد. به علاوه این که قهوه رایگان برای تست کردن نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

اگر جزء آن دسته از گردشگران هستید که تمایل به آشنایی با فرهنگ کشورهای مختلف را دارید، آن هم با هزینه ی کم ، ما به شما بازدید از این موزه ی تاریخی جذاب را پیشنهاد می کنیم.

سخن نهایی

چنانچه تمایل به سرمایه گذاری و یا خرید ملک در دبی را دارید، با مشاورین فارسی زبان داماک،برترین و معتبر ترین شرکت ساختمانی جهان،  همراه شوید.

مطالب مشابه:

چگونه در سفر درآمدزایی کنیم؟

چگونه در دبی سرمایه گذاری کنیم

موزه آینده دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه