مقالات / دانشگاه سیتی امارات

دانشگاه سیتی امارات

داماک، ابر سازنده املاک و صنعت ساختمان در جهان ، دانشگاه سیتی امارات را به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

در حالی که روز های آفتابی، دریای پهناور، ماسه های فراوان و … همگی از دلایل شهرت این کشور به حساب می آیند، تحصیل در امارات نیز مزایای خاص خود را دارد و بر شهرت این کشور افزوده است. در رنکینگ دانشگاه های برتر جهانی، در سال 2018 ، شش دانشگاه از امارات متحده عربی در این لیست قرار گرفته است. این کشور دارای دانشگاه های معتبر بسیاری می باشد که تحصیل در آن ها به صورت رایگان نیست و دانشجویان جهت تحصیل در این دانشگاه ها ملزم به پرداخت شهریه می باشند. فارغ التحصیلان تمام سیستم های تحصیلی، باید دوازدهمین پایه در مقطع متوسطه را با نمره ی مناسب گذرانده باشند. تمام متقاضیان جهت ادامه تحصیل در امارات باید برای ابراز توانایی و مهارت خود در زبان انگلیسی، در آزمون ویژه ای در مراکز آموزشی شرکت نموده و در صورت عدم کسب حد نصاب نمره قبولی، در کالج زبان آموزش ببینند.

اطلاعات بیشتر درباره دانشگاه سیتی

دانشگاه سیتی که در کشور امارات قرار دارد، شعبه ای از دانشگاهی تحت همین نام در شهر سیاتل آمریکا است، که یکی از بهترین و معتبرترین دانشگاه های موجود در کشور آمریکا است و دارای رتبه جهانی مناسبی در میان دیگر دانشگاه های جهان می باشد.این دانشگاه بین دانشجویان محبوبیت زیادی دارد.  زبان تدریس این دانشگاه مانند دانشگاه های دیگرامارات، انگلیسی می باشد و افراد باید نمره بالایی در آزمون آیلتس کسب کنند و یا در امتحان تعیین سطح دانشگاه شرکت نمایند.

 دانشگاه سیتی امارات دارای دانشکده های مختلفی از جمله:دانشکده علوم انسانی، دانشکده مدیریت و دانشکده کامپیوتر می باشد.در دانشکده علوم انسانی این دانشگاه رشته های اقتصاد، ارتباطات و علوم سیاسی و در دانشکده مدیریت رشته های حسابداری، مدیریت بازرگانی، بازاریابی و در دانشکده کامپیوتر رشته های شبکه و ارتباطات تصویری، نت ورکینگ و مطالعات انتخابی ارائه می گردد.  البته دانشجویان باید بدانند، تحصیل و کار در امارات سبب اخذ اقامت دائم و تابعیت نمی شود. امارات متحده عربی در حال حاضر، بورس تحصیلی برای دانشجویان بین المللی ،جهت تحصیل در امارات ارائه نمی دهد. با این حال، بعضی دانشگاه های امارات متحده عربی کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان بین المللی ارائه می دهد . در حال حاضر، ویزای دانشجویی برای مدت یک سال صادر شده و سالیانه ، پس از ارائه مدرک رسمی ادامه تحصیل از سوی موسسه عالی تربیتی امارات متحده عربی، که دانشجو در آن پذیرفته شده، توسط اداره کل امور اقامت و امور خارجیان در امارات، قابل تمدید می باشد.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

مطالب مشابه:

بهترین کشور ها برای مهاجرت تحصیلی

بهترین کشور ها برای تحصیل رایگان

بورس تحصیلی در امارات

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه