مقالات / ملک ارزان قیمت در دبی

ملک ارزان قیمت در دبی

ملک ارزان قیمت در دبی با گرفتن ویزا

همانطور كه ميدانيد با خريد ملك به ارزش بيش از يك ميليون درهم دولت إمارات به شما و خانواده شما اقامت بلند مدت ارايه ميكند.

آنچه ما به شما پيشنهاد ميكنيم شرکت داماک damac می باشد که با خريد واحدهای مسكوني در منطقه داماک هیلز دوبي و ما بقی املاک به شما اقامت بلند مدت هم تعلق ميگيرد. با توجه به حراج بودن اين واحدهای مسكوني و در صورت تمايل فقط تا ١٥ روز فرصت داريد تا صاحب يك واحد های لوکس ولاکچری شوید .

خريد  آپارتمان دبی مساويست با:

سود مطمئن سالانه به دليل قرار داشتن آپارتمان

سرمايه گذاري شما به درهم بوده و به دليل نرخ ثابت دلار و درهم، سرمايه شما هميشه با نرخ جهاني شناور ميگردد.

ماليات در إمارات صفر است.

با خريد كمتر از يك ميليون درهم صاحب اقامت بلند مدت ميشويد.

تمامي تكنولوژي هاي دنيا رابا شرکت damac داماک در اطراف خود تجربه خواهيد كرد.

اجاره خانه ارزان قیمت در دبی

اگرچه در هنگام سفر به دبی اولین اقامتگاهی که برای اسکان موقت به ذهنمان می رسد هتل های بزرگ و کوچک این شهر است، اما نباید فراموش کرد که در لایه های عمیق تر این شهرهم، اماکنی استثنایی برای ثروتمندان وجود دارد و هم مکانی مختص افراد کم درآمد. به عنوان مثال در پالم جمیرا یا نخل معروف این شهر، ویلاهای متعددی با بهره گیری از جدیدترین متدهای عمرانی و رفاهی ساخته شده است که با هزینه چند هزار دلاری بصورت کوتاه و بلند مدت اجاره داده می شوند و از سویی دیگر نیز اتاق های محقر و ساده با قیمتی نازل در اختیار افراد کم بضاعت قرار می گیرد. در میان دو قشر مذکور، عده فراوانی وجود دارند که قصد اقامتی بلند مدت در این کشور داشته و یا در طول سال به دفعات مکرری به این شهر سفر می کنند.

یکی از مقرون بصرفه ترین اقداماتی که این افراد انجام می دهند اجاره خانه ارزان قیمت در دبی می باشد، چرا که اگر قصد اقامت در هتلی ولو ارزان قیمت را داشته باشند، با گذر زمان و افزایش روزهای حضورشان در این شهر مبلغ قابل توجهی را از دست می دهند و اگر قصد خرید یک ملک را نیز داشته باشند سرمایه کلانی از دارایی های خود را بی دلیل مسکوت کرده اند. در همین رابطه اجاره خانه ارزان قیمت در دبی که عموماً به صورت مبله و نیمه مبله ارائه داده می شوند در گرو مشورت و همکاری با آژانس های مسکن این شهر می باشد . این افراد بر خلاف هتل ها و سایر مراکز خدماتی و تجاری دبی که با دلار کار می کنند، از واحد رسمی و بومی پول دبی، درهم امارات یا AED استفاده می کنند . اجاره این اماکن که مشابه ایران در گرو عناصری همچون محل بنا، امکانات ساختمان و واحد ، تعداد واحدها، متراژ و … است . 

یک توصیه از سایت داماک گروپ، با توجه به قیمتهای بالای اجاره خانه و آفیس، بسیاری از ایرانیها حداقل برای اقامت و پرداخت اجاره مناسب تر شهرهای شارجه و عجمان را انتخاب می کنند. شما میتوانید با خرید ملک سرمایه گذاری کنید خانه رویاییتان را از شرکت داماک بخواهید.

با شرکت داماک آرامش را به خانه هایتان به ارمغان ببرید. حال در صورتی که تصمیم به سرمایه گذاری در دبی از طریق خرید ملک را دارید با کارشناسان داماک گروپ در تماس باشید، تیم های متخصص ما در هر ساعتی از شبانه روز، از شما پشتیبانی میکنند و اطلاعات کامل را در اختیارتان قرار میدهند. منتظر دهها و بلکه صدها مقالات مرتبط با سرمایه گذاری بر ملک در دبی باشید.

اگر خواهان یک زندگی رویایی و لوکس و لاکچری هستید با شرکت داماک همراه باشید. داماک damac همواره از پله های اول با شماست. کمتر هزینه کنید لاکچری زندگی کنید.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما از طریق داماک گروپ در ارتباط  باشید.

مطالب مشابه