مقالات / ویلاهای کاوالی پروژه داماک گروپ در دبی

ویلاهای کاوالی پروژه داماک گروپ در دبی

ویلاهای کاوالی داماک

 مجموعه ای از ویلاهای لوکس 3 اتاق خوابه مستقل توسط داماک گروپ (damac)است که در AKOYA Oxygen قرار دارد و یکی از سرسبزترین مجموعه های دبی است.

این ویلاها لوکس از طریق طرح های عجیب و غریب و ابتکاری، سبک آینده را نشان می دهد که خانه های معمولی را به چالش می کشند و در یک مجموعه گلف بین المللی ویلای کاوالی داماک (damac) قرار گرفته اند. این ویلاهای لوکس  به سبک غیر عادی ظاهر می شوند و تجسم رویکرد جسورانه برند را به رخ میکشند.

ویلاهای کاوالی داماک

ویلای کاوالی داماک (damac) نمایانگر فضاهای بی نظیر و نمادین است. دارای ویژگی های منحصر به فردی مانند تراس در پشت بام و در مجموعه ای واقع شده است که همه نظرها را به خود جلب می کند. ویلای کاوالی داماک  با فضای سبز احاطه شده است. ویلاهای کاوالی داماک  دارای تجهیزات مدرن و یک باشگاه بدنسازی مدرن می باشد. دسترسی به امکانات این ویلای لوکس مانند زمین تنیس و پیست دویدن و مرکز اسپا و سلامتی مجلل نیز وجود دارد.

ویلای کاوالی داماک دارای امکانات تفریحی و خرده فروشی های لوکس و رستوران های خوب که غذاهای لذیذی را از سراسر جهان ارائه می دهند می باشد. علاقه مندان به گلف می توانند از زمین بین المللی گلف در AKOYA Oxygen لذت ببرند. این هتل دارای یک فروشگاه حرفه ای گسترده و امکانات آموزشی است. ساکنان می توانند با دسترسی به شبکه های اصلی جاده ای، به آسانی به مراکز مهم تجاری، مقصد تفریحی و سایر جاذبه ها برسند.

ویژگی های ویلاهای کاوالی داماک (damac)

  • ویلاهای بزرگ لوکس با چیدمان متنوعی از جمله:
  • تراس پشت بام و طبقه زیر زمین
  • پارکینگ اختصاصی
  • بدنسازی Cavalli با تجهیزات مدرن
  • دسترسی به امکانات رفاهی جهان اکسیژن AKOYA

می توانید برای راهنمایی بیشتربامشاورین داماک گروپ در ارتباط باشید .

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه