مقالات / خدمات اشتراک خودرو در دبی

خدمات اشتراک خودرو در دبی

برای اکثر ساکنان دبی ، مالکیت وسیله نقلیه چه برای رفت و آمد روزانه آنها و چه برای مسافرت های عادی یک ضرورت است. در مقایسه با مشاغل عادی اجاره اتومبیل دردبی که حداقل مدت اجاره آن یک ماه است ، خدمات اشتراک خودرو براساس یک مدل پرداخت به دقیقه کار می کنند. این خدمات چگونه کار می کنند؟ بهترین خدمات اشتراک خودرو در دبی کدامند؟ در این مقاله ما می خواهیم در مورد این که چگونه اشتراک گذاری اتومبیل در دبی کار می کند اطلاعاتی را به شما بدهیم پس با داماک برترین شرکت ساختمانی جهان همراه باشید.

خدمات اشتراک اتومبیل چگونه کار می کنند

نوعی از خدمات کرایه اتومبیل در دبی ، خدمات اشتراک خودرو به مشتریان است. که  این امکان را به شما می دهد تا برای مدت زمان کوتاه ، مانند یک ساعت ، وسایل نقلیه را اجاره کنید. به همین دلیل گزینه جذابی برای کسانی است که فقط دسترسی گهگاهی به وسیله نقلیه نیاز دارند. به عنوان مثال ، برای انجام مشاغل زمانی که فقط یک روز به اتومبیل نیاز دارید می توانید اتومبیل مورد نظر خود را کرایه نمایید.

خدمات اجاره اتومبیل در دبی به روش های زیر است:

وسایل نقلیه را می توان به صورت دقیقه ، ساعت یا روز اجاره کرد.

خدمات، محدود به ساعات کاری نیستند.

وسایل نقلیه موجود برای اجاره در مناطق خدمات مشخص شده پراکنده هستند.

نرخ ها شامل هزینه های سوخت می شوند.

EKAR

اولین شخص در لیست خدمات قابل توجه اشتراک خودرو در دبی ، Ekar است. این سرویس كه از اولین و بزرگترین اپراتورها در خاورمیانه محسوب می شود ، دسترسی بیش از 1000 وسیله نقلیه در هر دقیقه را برای شما فراهم می كند. همچنین به صورت طولانی مدت به صورت روزانه یا ماهانه  در دسترس است. مشتریان می توانند از طریق برنامه اشتراک گذاری تلفن همراه در دبی از این سرویس استفاده کنند.

هزینه های اضافی

EKAR برای اطمینان از اینکه وسایل نقلیه آنها همیشه در شرایط عالی هستند هزینه های سرویس در نظر گرفته شده است که شامل موارد زیر است:

نظافت بیش از حد : 300درهم

سیگار کشیدن در داخل وسیله نقلیه: 500درهم

بلیط پارکینگ / سرعت بیش از 200 درهم 100 درهم

UDRIVE

توصیه بعدی ما در مورد خدمات اشتراک خودرو در دبی Udrive است. ارائه دهنده اجاره ارزان قیمت اتومبیل در دبی و مناطق دیگر در امارات متحده عربی است. این سرویس هزینه های SALIK و جریمه های سفر اول را شامل نمی شود. ناوگان خدمات کار بر روی یک مدل خودرو که شامل جدیدترین مدل های مارک هایی مانند Toyota Yaris ، Nissan Tiida ، Ford EcoSport ، Chevrolet Spark و غیره است.

هزینه های اضافی

علاوه بر این ، Udrive خدمات بین شهری با 75 درهم نیز ارائه می دهد. هزینه های اداری دیگری که باید در نظر گرفته شود شامل ، هزینه های خدمات برای جریمه های زیر 1000 درهم و 200 درهم برای جریمه های سرعت غیرمجاز تعیین شده است.

جریمه های دیگری نیز هستند که باید در نظر گرفت از جمله:

وسیله نقلیه بدون امنیت: 125 درهم

کلیدهای گمشده: 950 درهم

اتومبیل برگشتی با سوخت کمتر از 15٪: 75 درهم

نظافت بیش از حد: 350 درهم

سیگار کشیدن در داخل وسیله نقلیه: 500 درهم

FriendyCar

بهترین خدمات اشتراک خودرو در دبی FriendyCar است. برخلاف سایر خدمات ذکر شده ، FriendyCar به دارندگان اتومبیل پیشنهاد می کند وسایل نقلیه خود را از خارج از کشور وارد کنند. مشتریان در اینجا به عنوان دارندگان اتومبیل و وام گیرندگان دسته بندی می شوند. جایی که به مالکان این فرصت داده می شود تا بر اساس قیمت وامی که تعیین می کنند ، وسایل نقلیه خود را از خارج از کشور وارد کنند.

برای صاحبان ماشین

دارندگان اتومبیل که علاقه مند به ثبت نام وسایل نقلیه خود در FriendyCar هستند باید این روند را دنبال کنند:

از طریق آدرس ایمیل حساب Facebook در برنامه FriendyCar ثبت نام کنید. ایمیل فعال سازی ارسال می شود و پس از آن کاربران می توانند وسایل نقلیه اجاره شده را لیست کنند.

شما باید تصاویر وسیله نقلیه خود را همراه با اسنادی مانند کپی گواهینامه رانندگی ، شناسنامه و بیمه نامه اتومبیل خود بارگذاری نمایید.

پس از تأیید داده ها توسط تیم FriendyCar ، لیست پردازش می شود.

دارندگان اتومبیل می توانند هر تعداد اتومبیل را لیست کنند ، به شرطی که از کار خوبی برخوردار باشند. علاوه بر این ، دارندگان اتومبیل نیز مجاز به خدمت به عنوان راننده هستند ، یک امتیاز اضافی برای مسافرانی که راه خود را در اطراف دبی نمی دانند یا دارای گواهینامه رانندگی معتبر هستند. پرداخت 45 روز پس از تأیید تسویه حساب توسط مسافران ، به حساب بانکی مالک انجام می شود.

برای وام گیرندگان

روند ثبت نام برای وام گیرندگان تقریباً مشابه همان مالکان خودرو است. اسناد مورد نیاز را بارگذاری کنید ، منتظر بمانید تا تیم حساب وام گیرنده شما را تأیید کند و شما می توانید ادامه دهید. ماشین های موجود را انتخاب کنید ، منتظر تأیید درخواست شما توسط مالک “Friendy” خود باشید ، با مالک “Friendy” خود ملاقات کنید و ماشین مورد نظر خود را تحویل بگیرید.

EZHIRE

EZhire همچنین یک سرویس اجاره آنلاین اتومبیل و مبتنی بر برنامه تلفن همراه ، وسایل نقلیه را به صورت هفتگی و ماهانه برای اجاره ارائه می دهد. این سرویس نیز مانند UDrive ناوگان داخلی با مارک های مختلف اتومبیل دارد. و اگرچه گزینه اجاره ساعتی را ارائه نمی دهد ، اما با این وجود سرویس مناسبی برای مسافران است.

نتیجه گیری

این مقاله برای بررسی خدمات اشتراک خودرو در دبی آماده شده است. قبل از اینکه بتوانید از شرکتهای اجاره ماشین در دبی استفاده کنید ، باید برای گواهینامه رانندگی معتبر امارات متحده عربی اقدام کنید. راهنمای گواهینامه رانندگی ما را برای دبی بررسی کنید. همچنین اگر قصد اجاره اتومبیل دردبی را دارید ، مطمئن شوید که از قوانین راهنمایی و رانندگی شهر دبی مطلع هستید.

سخن نهایی:

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان است. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه