مقالات / صنعت خودرو دردبی

صنعت خودرو دردبی

بزرگان صنعت خودروسازی این بار در شهر دبی گرد هم آمده اند و محصولات خود را اواخر ۲۰۱۹ به مشتریان منطقه خاورمیانه و کشورهای حاشیه خلیج فارس معرفی کرده اند. نمایشگاه بین المللی خودرو دبی، بزرگترین رویداد خودرو درمنطقه خاورمیانه و شمال آفریقا است که در آن، توزیع کنندگان، متخصصان و تولید کنندگان خودرو شرکت کرده و محصولات خود را ارائه می دهند. در این نمایشگاه اختصاصی و منحصر به فرد علاقه مندان به خودرو آخرین تولیدات و محصولات شرکت های معتبر خودروسازی را مشاهده و ازبرترین برندهای خودرو دیدن خواهند کرد. یکی دیگر از مزایای نمایشگاه خودروی دبی این است که در سال های گذشته، برخی سران و شرکت های عربی و اماراتی در این زمینه سرمایه گذاری کرده اند و به همین منظور توانسته اند امتیاز توزیع عمده برخی برندها را در جهان به دست آورند.

داماک، ابر سازنده جهان ، صنعت خودرو در دبی را به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

نگاهی دقیق تر به خودرو های دبی

صنعت خودرو سازی دبی بسیار پیشرفته است به طوری که  شما از هر مدل خودرو که در سطح اول صنعت خودروسازی دنیا درشهر دبی می بینید، یک شهروند دبی آن را خریداری کرده و در خیابان های این شهر دیده می شوند، و توجه همه را به خود جلب می کند . به دلیل تبادلات عظیم مالی که در این منطقه صورت می گیرد نیاز است تا پلیس این منطقه نیز به تجهیزات و تکنولوژی خوبی مجهز باشد. از این رو ماشین های پلیس دبی یکی از جذاب ترین و متفاوت ترین ماشین های دنیا به حساب می آید.

معرفی برخی از دیدنی ترین ماشین های دبی

دول سیکستین

این ماشین یکی از سریع ترین ماشین های جهان است و سرعت بی نهایت بالایی دارد، همچنین خواننده معروف Drake عاشق این ماشین است و برای بعضی از موزیک ویدئوهای خود این ماشین را از یک کمپانی دبی اجاره می کند.

فنیر سوپر اسپورت

این ماشین شگفت انگیز را یک کمپانی لبنانی معروف به نام W Motors ساخته است. فنیر سوپر اسپورت، ماشینی است که سرعت آن به راحتی به 400 کیلومتر در ساعت می رسد و در سال 2015 رونمایی شده است. جالب است که بدانید این ماشین سرعت 0 تا 100 کیلومتر در ساعت را در زمان 2.7 ثانیه طی می کند.

آپولو اینتنسا اموزیونه

یکی از گران ترین ماشین هایی که در خیابان های دبی به چشم شما می خورد آپولو اینتنسا اموزیونه است که به عنوان یک ابرماشین توسط  آپولو در سال 2017  رونمایی شده است و به آن به اختصار آپولو مدل IE نیز گفته می شود.آپولو، یکی از زیباترین ماشین هایی است که در خیابان های دبی به چشم می خورد .

مورگان آئرو

با اینکه طراحی جلو و پهلوی خودرو نسبت به قبل، تغییری نکرده، اما درب عقب کاملاً جدید است و چراغ‌های عقب نیز اصلاح شده‌اند. شاسی آلومینیومی از استحکام پیچشی بالاتری برخوردار می باشد. سیستم تعلیق آئرو ۸ نیز کاملاً تغییر کرده است. استفاده از تعلیق کاملاً مستقل با بازوهای جناقی دوبل همراه با میله‌های ضد غلطش علاوه بر بهبود عملکرد در جاده‌های پر دست‌انداز، راحتی بیشتری را به همراه می‌آورد.

هیچ شکی نیست که دبی با تمامی شهرهای دنیا متفاوت است و به همین خاطر هم هست که می توان به حتم گفت که سفر به دبی با تمام سفرهای زندگیتان متفاوت خواهد بود. شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و محبوب ترین شرکت ساختمانی جهان می باشد ؛اگر تمایل به سرمایه گذاری در املاک لوکس دبی را دارید، با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

www.damacgroup.org

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه