مقالات / خرید املاک مسکونی و اداری در امارات – دبی

خرید املاک مسکونی و اداری در امارات – دبی

ما منحصر به فرد ترین املاک مورد جستجوی شما در امارات را در فروش مجدد و تحولات را تضمین می کنیم، با این اطمینان که خدمات ارائه شده به مشتریان، ما بهترین گزینه در منطقه هستیم . پس با ما همراه باشید تا اطلاعات مورد نیاز جهت خرید املاک در امارات را در اختیار شما قرار دهیم.

بازار خرید و فروش املاک در امارات

بازار املاک خاورمیانه بسیار پر رونق است، بیشتر در امارات، جایی که بازار مسکونی لوکس شاهد رشد مداوم است. توصیه های مربوط به املاک مسکونی ما توسط بینش های تحقیقاتی پشتیبانی می شود، و اطمینان می دهد که ما جدیدترین به روزرسانی های بازار بی طرف را هنگام خرید یا فروش در دبی و ابوظبی ارائه می دهیم.

ما به طور مداوم استانداردهای بین المللی شفافیت و دقت کافی را هنگام کمک به مشتریان خود برای خرید یا فروش در بازار املاک امارات به کار می بریم. ما همیشه مجموعه بزرگی از املاک لوکس دبی و ابوظبی را برای فروش داریم که از ویلاها، آپارتمان ها، خانه های تعطیل و فرصت های سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در دسترس است.

یافتن یک مشاور املاک مناسب در مورد املاک دبی. بازار املاک دبی با سایر کشورهای جهان بسیار متفاوت است. اطمینان از داشتن نمایندگی املاک و مستغلات دبی که به شما اعتماد دارند تا بتواند این روند را راهنمایی کند، بسیار مهم است.

ما می توانیم از هر نظری برای جابجایی و اقامت به دبی مانند مشاوره در مورد خرید و یا اجاره ملک با توجه به نیازهای کار یا شیوه زندگی خود به شما کمک های بسیاری کنیم. فثط کافی است جهت دریافت مشاوره با ما تماس گرفته و با مشاوران فارسی زبان داماک در ارتباط باشید.

چارچوب قانونی خرید املاک در دبی به کمک گروه داماک

هر فرد از هر ملیتی، اعم از مستقر در خارج از کشور یا ساکن دبی، می تواند در بازار املاک و مستغلات دبی در مناطق مشخص شده، طبق مجوز حاکم امارات و دبی خرید کند. برای خرید ملک ملزم به برگزاری هر نوع اقامت یا مجوز مشابه نیست.

املاک و اجاره و سهام دار در دبی

بیشتر پیشرفت هایی که گروه مشاوران و خرید و فروش املاک داماک با آن دست و پنجه نرم می کند، آزاد است، اگرچه مخلوطی از اجاره نامه ها نیز وجود دارد.

چارچوب زمان برای خرید ملک

یک معامله املاک متوسط ​​در دبی 30 روز طول می کشد تا از تاریخ امضای توافق نامه فروش بگذرد.

رویه ها برای خرید املاک

مراحل خرید املاک و مستغلات در دبی در بیشتر موارد ساده است. خریدار و فروشنده شرایط را قبول دارند. تفاهم نامه (MOU) امضا شده و واریز (معمولاً 10٪) پرداخت می شود. طرفین در دفاتر توسعه دهنده ملاقات می کنند تا برای فروش ملک درخواست گواهی عدم اعتراض (‘NOC’) کنند. توسعه دهنده معمولاً راضی است که مبلغی را که به دلیل توسعه دهنده در قالب هزینه خدمات به طور کامل تسویه شده باشد، NOC را در مقابل پرداخت هزینه بپردازد.

پس از صدور NOC، شرکت کنندگان می توانند به دفتر اداره زمین دبی مراجعه کنند تا مالکیت رسمی خود را واگذار کنند. دپارتمان زمین دبی اصرار دارد مبلغ خرید را كه در قالب چك مدیری انجام شده است كه در تاریخ واگذاری آن را به فروشنده می پردازد، پرداخت كند. پس از اتمام تشریفات، عنوان جدیدی به نام خریدار صادر می شود.

اگر خریدار با وام خرید کند، مشارکت بانک لازم خواهد بود. اگر فروشنده وام مسکن در ملک داشته باشد، خریدار موظف است وام مسکن فروشنده را قبل از برنامه NOC به طور کامل تسویه کند. این به این معنی است که معامله پیچیده تر است.

مدارک مورد نیاز جهت خرید و فروش ملک

خریدار شخصی:

گذرنامه اصلی

هزینه

هزینه های زیر به طور کلی برای فروش و خرید ملک در دبی اعمال می شود:

هزینه های NOC – این مبلغ می تواند بین 500 AED و 5000 AED باشد و معمولاً توسط فروشنده قابل پرداخت برای توسعه دهنده است.

برخی از توسعه دهندگان همچنین مبلغی را برای خریدار واریز می كنند كه تنها در صورت بازپرداخت خریدار عنوان جدیدی را كه در دفتر توسعه دهنده ارائه می شود بازپرداخت می شود و سوابق آنها به روز می شود. کمیسیون عامل املاک و مستغلات 2٪ از قیمت خرید ملک است. هزینه نقل و انتقالات – این مبلغ در 4٪ از قیمت خرید با مبلغ اضافی پرداخت شده برای هزینه های مدیر محاسبه می شود که در حال حاضر بیش از 5000 درهم AED نیست و به دپارتمان زمین دبی پرداخت می شود.

هزینه ثبت وام مسکن (در صورت وجود) با نرخ 0.25٪ از مبلغ وام ثبت شده محاسبه می شود و به دپارتمان زمین دبی پرداخت می شود. توسعه دهندگان خواهان پرداخت هزینه خدمات سالانه خود در پیش پرداخت می شوند و بنابراین خریداران باید سهم طرفداران خود را به صورت پیش فرض در نظر بگیرند.

برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه