مقالات / خرید ملک شما در دبی

خرید ملک شما در دبی

خرید ملک در دبی چگونه است ؟ 

آیا قصد خرید ملک قسطی دارید ؟ 

مشاورین املاک  داماک damac گروپ با مجوز رسمی از دبی و بیش از چندین سال سابقه ی درخشان در زمینه ی خرید و فروش و اجاره خانه و آپارتمان در دبی و کل امارات متحده عربی در خدمت شماست.

آیا قصد فروش ملک خود در دبی را دارید؟ با داماک damac ملک خود را با اطمینان به فروش برسانید.

صداقت با مشتریان مهمترین اولویت مشاوران املاک بوده و همواره تلاش نموده ایم تا مشتریان را با مشاوره و ارزش گذاری درست از اتلاف وقت و یا ضرر و زیان احتمالی دور نگاه داریم چرا که معتقدیم مشتریان راضی همواره سرمایه های اصلی تجارت هستند و خواهند بود.

آیا قصد خرید ملک در دبی را دارید؟ کافیست با متخصصین داماک مشورت کنید.

عجله نکنید منطقه مورد پسند خود را انتخاب و بودجه مورد نظر را مشخص کنید. یافتن فروشندگان واقعی، مذاکره بر سر قیمت و اطمینان از عقد قرارداد طبق قوانین امارات متحده عربی را به مشاورین املاک ما واگذار کنید.

میانگین قیمت خرید ملک: خانه، آپارتمان و ویلا در دبی:

شروع قیمت از 400 هزار درهم، مالکیت 100%، سند دائم، پرداخت وجه خرید، همزمان با دریافت سند قطعی.

برای اطلاع از قیمت املاک با مشاوران املاک داماک damac در ارتباط باشید.

خرید و فروش ملک خود را به داماک  damac بسپارید. فقط با یک تماس به مشاورین املاک داماک damac از یکصد مشاور خبره راهنمایی بگیرید.

نحوه تعیین قیمت اجاره ملک در دبی:

با توجه به این که ملک و اپارتمان شما در دبی هزینه هایی از جمله شارژ ساختمان و تعمیرات را در بر دارد نرخ اجاره و مدت زمانی که طول خواهد کشید تا اجاره داده شود بسیار حائز اهمیت میباشد. در صورتی که مبلغی بشتر از دیگر مالکین را مطالبه نمایید ممکن هست چندین ماه اجاره را از دست بدهید و در صورتی که مبلغ کمی مطالبه نمایید باز متضرر خواهید شد.

در صورت نیاز به براورد ارزش ملک خود برای اجاره یا فروش میتوانید با مشاورین داماک damac در تماس باشید.

تمام مراحل اجاره ملک خود را از جمله تحویل ملک از مستاجر قبلی، تصفیه اب و برق، نقاشی و نظافت، انجام تعمیرات، تبلیغات در پرتال های معتبر، عقد قرارداد ارسال چک های اجاره و غیره را به مشاورین ما بسپارید. داماک damac بهترین انتخاب برای شما.

جهت اشنایی با حقوق مالک و مستاجر با داماک گروپ damac همراه باشید.

فرصت های سرمایه گذاری از طریق ملک با داماک damac.

خرید ملک قسطی در دبی 

پیش خرید ملاک (ویلا و آپارتمان) در دبی با اقساط

با توجه به اینکه پیش خرید به مانند اهرمی امکان خرید حجم بیشتری از املاک را به شما میدهد و در صورت افزایش قیمت ها تا زمان تحویل سود بسیار بیشتری را تولید مینماید کافیست این خرید در زمان و مکان خاصی انجام شود.

با داماک damac املاک قانونی برای فروش در دبی پیدا کنید. داماک گروپ بزرگترین سایت املاک در دبی با متخصصین با تجربه در خدمت شما میباشد.

خرید و فروش و اجاره املاک خود را به مشاوران املاک ما damac  بسپارید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";