مقالات / خرید ملک با شرایط استثنایی دردبی – امارات

خرید ملک با شرایط استثنایی دردبی – امارات

شهر دبی

دبی یکی از شهرها و شیخ‌نشین‌های هفت‌گانه امارات متحده عربی است، این شهر در جنوب کشور ایران و در حاشیه خلیج فارس و در شبه جزیره عربستان واقع شده‌ است.

دبی بیشترین جمعیت را در میان هفت شیخ‌ نشین کشور امارات دارد و بعد از شهر ابوظبی بزرگ ‌ترین شهر کشور امارات است.

آن طور که برخی فعالان بازار املاک دبی می‌گویند، قیمت املاک مسکونی در این شهر نسبت به سال‌های اخیر افزایش یافته و علاقه سرمایه‌گذاران خارجی برای خرید این املاک نیز کاهش یافته است. شاید به همین دلیل است که شرایط ویژه‌ای برای فروش برخی املاک در دبی در نظر گرفته شده است.

خرید خانه در دبی با شرایط استثنایی با وام مسکن  شرکت داماک damac

در همین حال سایت‌ داماک damac  بزرگترین و معتبر ترین سایت املاک کشور محسوب می شود که در خصوص خرید و فروش املاک دبی، برای ایرانی‌ها طراحی شده، اینگونه نوشته شده است:

«همین امروز با پرداخت 10 درصد هزینه ی برخی پروژه‌ها و هتل آپارتمان‌های لوکس در کنار بلندترین برج دنیا در دبی، صاحب لوکس‌ ترین آپارتمان توسط معتبرترین سازنده امارات شوید. حتی اگر قصد استفاده شخصی از آن را نداشته باشید، می‌توانید پس از پرداخت 30 درصد کل پروژه واحد خود را با سود حاصله بفروشید یا پس از تحویل آپارتمان، شرکت سازنده، واحد شما را اجاره داده و شما سود حاصل از آن را دریافت کنید. اگر قصد سرمایه‌گذاری داشته باشید نه تنها خرید تک واحد پیشنهاد می‌شود بلکه خرید یک طبقه کامل با 20 درصد تخفیفپ، گزینه خوبی است و شما می‌توانید واحدهای خود را به صورت تک واحدی فروخته و حداقل 20 درصد سود را از همان ابتدا برای خود گارانتی کنید.»

اما در کنار این واحدهایی که با شرایط استثنایی فروخته می‌شوند، خانه‌های دیگری وجود دارند که به صورت نقدی به فروش می‌رسند.

معمولا جذب سرمایه خارجی با هدف رواج ساخت‌ و ساز در نقاط کمتر توسعه یافته انجام می‌شود و نقاط پر رونق قابل انتقال به اتباع خارجی نیست.

داماک damac تاکید کرد: اگر موفق به دریافت اقامت داِِئم کشوری نشده‌اید، خرید ملک گزینه مناسبی به شمار می‌آید. این گزینه تنها به درد افرادی می‌خورد که مقیم آن کشور‌ها به شمار می‌آیند یا قصد اقامت دایم داشته و به دلیل تحصیل یا کار به کشور دیگر رفت و آمد ندارند. ما اقامت شما و خانواذتان را ظرف 40 دقیقه انجام می دهیم.

با شرکت داماک danmac با خیالی آسوده سرمایه گذاری کنید به سود زیادی دست یابید.

مزایای وام مسکن داماک

  • پیشنهادات ویژه و شرایط ترجیحی
  • مصوبات 72 ساعته
  • حداقل کاغذ
  • خرید مستقیم
  • برنامه های پرداخت ویژه
  • انتشار سهام

آسان‌ترین راه مهاجرت، پیشنهاد ما به شما شرکت داماک گروپ است. ظرف کمتر از 40 دقیقه اقامت خانوادگی تان فراهم می شود.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فارسی زبان داماک از طریق داماک گروپ در ارتباط  باشید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه