مقالات / خرید ملک در دبی با 200 هزار درهم حتی قسطی – بدون بهره

خرید ملک در دبی با 200 هزار درهم حتی قسطی – بدون بهره

خرید ملک در دبی

 یکی از ارزشمند ترین تصمیمات برای سرمایه گذاری خارجی، خرید ملک در دبی می باشد چرا که شما با این کار می توانید صلاحیت اخذ پاسپورتی اقامت 5 ساله دبی را به دست آورید.

دبی معروف ترین شهر و پایتخت این کشور عربی محسوب می شود. این شهر ثروتمند در بخش شرقی شبه جزیره عربی در ساحل خلیج فارس قرار دارد. هم اکنون این کشور به عنوان مرکز بازرگانی آسیای غربی معروف است. دبی با استفاده از درآمد حاصل از فروش نفت به رشد و توسعه سریعی دست یافت اما اکنون سهم نفت در توسعه دبی کم رنگ شده و اقتصاد این کشور بر درآمدهای ناشی از بازرگانی، توریسم، هوانوردی، املاک و خدمات مالی است.

شرایط سرمایه گذاری در دبی

دبی یکی از مراکز اصلی اقتصادی و از کانون های معتبر مالی و اعتباری بین المللی محسوب می شود که همواره در صدر توجه سرمایه گذاران جهانی قرار دارد.

سرمایه گذاران خارجی به روش های مختلفی می توانند در این کشور سرمایه گذاری کرده و از این طریق اقامت خود و خانواده شان را تضمین کنند. این برنامه به شهروندان خارجی اجازه زندگی، کار و تحصیل در کشور امارات را بدون نیاز به اسپانسر اماراتی می دهد.

سرمایه گذاران با این پاسپورت ها در این کشور با توجه به شرایط سرمایه گذاری افراد به دو صورت اقامت 5 ساله و اقامت 10 ساله صادر می شود. از امتیازات دیگر این نوع پاسپورتهای دبی می توان به قابلیت تمدید خودکار آن اشاره نمود.

متقاضیان می توانند در زمینه ثبت شرکت و دریافت اقامت شهر دبی با مشاورین داماک damacgroup.org در تماس باشند.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه