مقالات / خرید ملک در دبی با 200 هزار درهم حتی قسطی – بدون بهره

خرید ملک در دبی با 200 هزار درهم حتی قسطی – بدون بهره

خرید ملک در دبی

 یکی از ارزشمندترین تصمیمات برای سرمایه گذاری خارجی خرید ملک در دبی میباشد چرا که شما با این کار میتوانید صلاحیت اخذ پاسپورتی اقامت 5 ساله دبی را به دست آورید.

دبی معروفترین شهر و پایتخت این کشور عربی محسوب می شود. این شهر ثروتمند در بخش شرقی شبه جزیره عربی در ساحل خلیج فارس قرار دارد. هم اکنون این کشور به عنوان مرکز بازرگانی آسیای غربی معروف است. دبی با استفاده از درآمد حاصل از فروش نفت به رشد و توسعه سریعی دست یافت اما اکنون سهم نفت در توسعه دبی کم رنگ شده و اقتصاد این کشور بر درآمدهای ناشی از بازرگانی، توریسم، هوانوردی، املاک و خدمات مالی است.

شرایط سرمایه گذاری در دبی

دبی یکی از مراکز اصلی اقتصادی و از کانون های معتبر مالی و اعتباری بین المللی محسوب می شود که همواره در صدر توجه سرمایه گذاران جهانی قرار دارد.

سرمایه گذاران خارجی به روش های مختلفی می توانند در این کشور سرمایه گذاری کرده و از این طریق اقامت خود و خانواده شان را تضمین کنند. برنامه جدیدی برای اخذ پاسپورتهای اقامت بلند مدت مخصوص سرمایه گذاران خارجی از فوریه سال 2019 تصویب شده است. این برنامه به شهروندان خارجی اجازه زندگی، کار و تحصیل در کشور امارات را بدون نیاز به اسپانسر اماراتی را می دهد.

سرمایه گذاران با این پاسپورتها در این کشور با توجه به شرایط سرمایه گذاری افراد به دو صورت اقامت 5 ساله و اقامت 10 ساله صادر می شود. از امتیازات دیگر این نوع پاسپورتهای دبی می توان به قابلیت تمدید خودکار آن اشاره نمود.

متقاضیان می توانند در زمینه ثبت شرکت و دریافت اقامت شهر دبی با مشاورین داماک damac همراه باشند.

مطالب مشابه