مقالات / خرید قسطی ویلا دبی

خرید قسطی ویلا دبی

  • نکات خرید ویلا از دم قسط در دبی

در مسئله‌ای با محوریت خرید اقساطی ویلای دبی، چند نکته اساسی موجود است. نخست این که در زمان معامله، چیزی حدود نصف مبلغ را از خریدار دریافت می‌کنند و عموماً اقساط تعریف شده برای پرداخت باقیمانده مبلغ است. این که مابقی مبلغ بایستی در چه بازه زمانی پرداخت گردد، مسئله‌ای است که خریدار و فروشنده بر سر آن به توافق می‌رسند.

عموماً حداقل زمانی که خریدار و فروشنده جهت پرداخت مبلغ باقیمانده به صورت اقساط با هم توافق می‌کنند، 6 ماه است، با این حال دست فروشنده کاملاً باز است، یعنی فروشنده می‌تواند اعلام کند که هزینه کمتری را به عنوان مبلغ اولیه دریافت خواهد کرد و در عوض مبلغ باقیمانده را در بازه‌ای کوتاه‌تر، اخذ می‌نماید. هرچند در تمام شهرهای دبی، تبلیغاتی همچون خرید از دم قسط ویلا و خرید ارزان قیمت ویلا مشاهده می‌گردد.

  • تنوع ویلا نتیجه ازدیاد ساخت و ساز ویلا در دبی

خرید ویلا باغ، خرید ویلا دوبلکس، خرید ویلا تریبلکس و دیگر انواع ویلا در امارات و مابقی شهرهای دبی، سهل و ساده است می‌دانید چرا؟ به دلیل رشد ساخت و ساز ویلا در دبی و دیگر شهرها مثل ابوظبی، انواع ویلاها برای خریداری موجودند و شما می‌توانید بر حسب نیاز خود، یکی از ویلاها را انتخاب کرده و خریداری نمایید.

امروزه به دلیل توان مالی محدود خریداران ویلای دبی، عموماً شمار ویلاهای بزرگ متراژ دائماً رو به افت است تا جایی که حتی می‌توان مدعی شد نسل این دست از ویلاها در آستانه انقراض است، به نوعی اگر بخواهیم ویلاها را بر حسب تقاضا بالا ببریم تا جائیکه خاطرجمع باشیم ویلای ساخته شده به سادگی فروخته می‌شود.

 لازم است به جای روی آوردن به ویلای بزرگ متراژ، ساخت ویلاهایی را در دستور کار قرار دهیم که متراژ کتری دارند. خرید این دست از ویلاها برای اکثر قریب به اتفاق افراد، شدنی است و خریدار ویلای دبی از عهده خرید آن بر می‌آید.

داماک گروپ تاکید دارد در خرید ویلا از دم قسط، حواسمان به تبلیغات خرد و کلان باشد!

همه می‌دانیم استفاده از روش‌های تبلیغاتی مناسب یکی از راه‌های درستی است که فروش ویلای دبی را در زمان سریع‌تر رقم می‌زند. فروش از دم قسط ویلای دبی، اتفاقاً از همین تبلیغات زودبازده و پرترافیکی است که راه رسیدن به هدف را کوتاه می‌کند.

بهتر است همینجا مکث کوتاهی داشته باشیم و یک نکته را عیان سازیم و آن، اینکه عموماً وقتی می‌خواهند ویلایی را به صورت اقساطی به فروش برسانند، قیمت کل را به عنوان قیمت فروش ویلا اعلام نمی‌کنند که تنها مبلغ اولیه را عنوان می‌نمایند.

به عنوان مثال در حالیکه از جایی گذر می‌کنید و محو تماشای زیبایی‌ها آن مکان هستید، تبلیغ درج شده روی دیوار، نگاهتان را جلب می‌کند که وعده می‌دهد خرید ویلا با 100 میلیون تومان، کار ساده‌ای است، گمان می‌کنید واقعاً با در اختیار داشتن تنها 100 میلیون تومان قادرید ویلا بخرید، احتمالاً چند دقیقه‌ای را در ذهنتان کنکاش می‌کنید تا بتوانید چنین قیمتی را توجیه کنید. واقعیت این است که این 100 میلیون تومان به عنوان مبلغ اولیه پرداخت می‌شود و باقیمانده به صورت کاملاً قسطی در اختیار فروشنده قرار خواهد گرفت.

بنابراین تبلیغی که از آن یاد کردیم، به خودی خود و فی ‌نفسه، کذب و دروغ نیست، اما شرایط ویژه‌ای دارد که گاهاً در نگاه نخست از نظر دور می‌ماند و همین اتفاق خیل زیادی از خریداران را نسبت به تبلیغات ویلای دبی، بی‌اعتماد می‌سازد.

damacgroup بزرگترین و معتبرترین سایت املاک شهر دبی است، تیم متخصصین داماک در هر لحظه از شبانه روز فایل های بروز شده را در اختیار مشتریان قرار دهند تا سرمایه گذاری مطمئنی انجام دهند. اقامت شما و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه از شرکت داماک بخواهید، مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید. داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم خانه ای لوکس و لاکچری در اختیار مردم قرار دهد و برای رفاه حال شما از وام هایی بدون بهره استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر با ما از طریق وب سایت و واتساپ و تماس با مشاورین ما در ارتباط باشید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه