مقالات / خرید آپارتمان در دبی

خرید آپارتمان در دبی

اگر قصد خرید آپارتمان در دبی را دارید، در سایت املاک داماک گروپ می توانید، تمام پروژه های مناطق مختلف این شهر را ببینید.

همچنین با تماس رایگان از طریق واتس اپ اطلاعات مورد نیاز در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

  • چرا خرید آپارتمان در دبی

دبی بزرگترین شهر امارات، دارای چندین  منطقه مختلف با چشم اندازهای گوناگون است.

این شهر از جاذبه های گردشگری فراوانی برخوردار بوده و بازار پررونقی دارد.

ایرانیان بسیاری به دلیل نزدیکی جغرافیایی با کشور امارات، سبک زندگی در شهر دبی و قیمت مناسب خرید آپارتمان و همچنین آب و هوای این شهر ساحلی، علاقه مند به سرمایه گذاری در این شهر هستند.

اما ویژگی مهم دیگر، دریافت اقامت امارات با خرید آپارتمان در این کشور است و چه شهری بهتر از دبی!

اگر قصد خرید زمین و ساخت خانه دلخواه خود را دارید، باید بدانید که 2 سال تا آغاز پروژه زمان دارید .

در طی این زمان لازم است پروژه به وزارتخانه های مرتبط نیز معرفی شود.

اما اگر می خواهید با خرید آپارتمان آماده یا در حال ساخت، در دبی صاحب خانه شوید، تنها کافیست بودجه و امکانات مورد نظر خود را به کارشناسان ما در شرکت داماک گروپ اعلام کنید، تا مناسب ترین املاک را به شما پیشنهاد دهیم.

دبی دارای مناطق مختلفی است، بیشتر پروژه های نوساز این شهر در اطراف مرکز شهر در حال ساخت بوده و تمامی امکانات مورد نیاز شما مانند پارکینگ، فضای سبز، زمین بازی، استخر و … را دارند.

اتباع خارجی که اجازه خرید ملک در دبی را داشته باشند، می توانند اقدام به خرید ملک در دبی نمایند.

ایرانیان جزو اتباع خارجی هستند که اجازه خرید ملک در دبی را دارند.

برای خرید آپارتمان در دبی، خریدار و فروشنده هر دو باید مدارک لازم برای انتقال سند را همراه خود داشته باشند.

تاییدیه سازمان ثبت اسناد، جهت احراز هویت مالک ملک، محل قرار گیری ملک و مختصات زمین نیز باید موجود باشد.

قیمت خرید آپارتمان دردبی

قیمت آپارتمان در هر کدام از این بخش ها متفاوت است. قیمت خرید آپارتمان در دبی مانند سایر نقاط جهان، به امکانات ملک، محل قرار گیری آن، سال ساخت و متراژ، وابسته است. البته هنگام صحبت از قیمت آپارتمان در دبی حتما باید به آپارتمان های دست دوم هم اشاره کرد.

این آپارتمان ها از قیمت کمتری برخوردارند. به همین خاطر بازار این نوع آپارتمان های فروشی پررونق است. اما هنگام خرید آپارتمان دست دوم در دبی حتما باید به سند ملک  وشرایط حقوقی  مالک و سایر نکات مرتبط توجه نمایید.

پیشنهاد می کنیم پیش از خرید آپارتمان دست دوم در دبی، حتما از کارشناسان شرکتی ثبت شده و معتبر در حوزه املاک مشاوره دریافت نمایید. آپارتمان هایی که در بخش مرکزی شهر، نزدیک بازارهای اصلی یا مراکز تفریحی هستند و یا نزدیک مراکز خدماتی و دولتی هستند، قیمت متفاوتی با آپارتمان های اطراف شهر دارند. همچنین قیمت آپارتمان هایی که در نزدیکی دریا قرار دارند نیز متفاوت است.

باید بدانید آپارتمان های نوساز و در حال ساخت، فرصت سرمایه گذاری خوبی برای شما هستند.

اگر پول نقد کافی برای خرید آپارتمان در دبی ندارید، با خرید اقساطی این واحد ها، می توانید براحتی صاحب آن شوید. این نکته مهم را هم در نظر داشته باشید که مطابق با قوانین جدید دبی، به افرادی که در دبی خانه اجاره کنند، اقامت داده نمی شود و تنها با خرید خانه در دبی، می توانید درخواست اقامت کنید.

پیشنهاد می کنیم قبل از خرید آپارتمان، مدتی در منطقه مورد نظر خود زندگی کنید تا با شناخت درست از محله، ملک را انتخاب نمایید زیرا برای دریافت اقامت دبی با خرید ملک، باید حداقل 3 سال ملک را نفروشید.

خرید آپارتمان در دبی یا تهران

اگر شما مبلغ مشخصی بودجه داشته باشید و بخواهید با آن خانه بخرید، خرید ملک در دبی گزینه بهتری است.

زیرا اگر شما x تومن بابت خرید خانه ای معمولی و بدون امکانات در تهران پرداخت کنید، با همان مبلغ می توانید در دبی آپارتمان با امکاناتی مانند استخر، سونا و … بخرید.

نکات مهم پیش از خرید ملک

پس از انتخاب آپارتمان مورد نظر خود در دبی، حتما ملک را از نزدیک بازدید کنید، شرایط فیزیکی ملک و محله را از نزدیک ببینید. پیش از خرید بررسی کنید سند ملک بدهی به بانک، اداره مالیات و یا ادارات دولتی  نداشته باشد، گاهی وام یا بدهی ملک ممکن است حتی به اندازه خود ملک باشد و به این ترتیب کل سرمایه گذاری شما از بین میرود.

اگر در حال پیش خرید آپارتمان در دبی هستید، مطمئن شوید دارای سند رسمی است.

شما هنگام خرید ملک باید هزینه هایی مانند مترجم و ثبت سند و چند مورد دیگر را بپردازید اما خریداران خارجی از پرداخت هزینه مالیات ملک معاف هستند. پس توجه کنید این مبلغ از شما گرفته نشود.

داماک معاف از مالیات است.

کارشناسان فارسی زبان ما در داماک همراه شما خواهند بود تا با خیالی آسوده، سرمایه گذاری مطمئن در دبی داشته باشید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه