مقالات / خرید ملک مناسب شما در دبی

خرید ملک مناسب شما در دبی

شهر دبی به دلیل پیشرفت چشمگیر و امکانات رفاهی بسیار زیاد مهاجران زیادی را به خود جذب کرده است. امروزه به دلیل رونق و پیشرفت اقتصادی، این شهر هدف بسیاری از سرمایه‌گذاران خارجی هم قرارگرفته است. دبی به دلیل داشتن ثروت عظیم، فرصت های شغلی خوبی برای بومیان و غیر بومیان ایجاد کرده است. همچنین جالب است بدانید در گزارش جهانی رقابت پذیری 2019 صادر شده، مجمع جهانی اقتصاد امارات متحده عربی در سال 2019 ،در چندین شاخص اقتصادی رتبه نخست را از بین 141 کشور ارزیابی شده را بدست آورد. یکی از ارزشمندترین تصمیمات برای سرمایه گذاری خارجی خرید ملک در دبی می باشد چرا که شما با این کار می توانید صلاحیت اخذ ویزای اقامت 5 ساله دبی را به دست آورید.

داماک ،ابر سازنده املاک جهان ، راهنمای نحوه خرید ملک در دبی را به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

چرا دبی را انتخاب کنیم؟

شهر دبی یکی از شهرهای مدرن دنیا به‌حساب می‌آید که روزبه‌روز بر جمعیت مهاجران از سراسر دنیا به‌خصوص چین، هند، ایران، اروپا و غیره افزوده می‌شود. دبی با استفاده از درآمد حاصل از فروش نفت به رشد و توسعه سریعی دست یافت، اما اکنون سهم نفت در توسعه دبی کم رنگ شده و اقتصاد این کشور غالبا متکی بر درآمدهای ناشی از بازرگانی، توریسم، هوانوردی، املاک و خدمات مالی است. خرید خانه در دبی و اقامت امارات از طریق خرید ملک این قانون امکان پذیر گردیده است. در طی سال های اخیر کشور امارات به شکوفایی چشمگیری در زمینه های اقتصادی دست پیدا نموده است و به کشوری جذاب جهت مهاجرت و سرمایه گذاری تبدیل شده است.

انتخاب درست در خرید ملک

برای خرید ملک به نکته های زیادی باید توجه کنید. برای نمونه شما برای خرید ملک به اولین چیزی که باید توجه داشته باشید ارزش دارایی شما در این کشور است که باید برابر با 1000000AED (درهم امارات) باشد. به خاطر داشته باشید که ارزش دارایی شما مبلغ ذکر شده در قرار داد و سند است نه ارزش فعلی آن. عوامل مختلفی وجود دارد که در ارزش و بهای ملک مربوطه تأثیرگذار بوده و موجب افزایش یا کاهش قیمت آن می‌شوند، شامل: موقعیت خانه یا آپارتمان، دسترسی به امکانات عمومی و رفاهی، وجود مدرسه و بیمارستان در اطراف ملک، مرحله ساخت ملک و سن آن اشاره نمود که در هنگام خرید باید به آن دقت کنید. مطابق قانون شماره 19 مصوب سال 2005 در رابطه با بخش املاک امارات، شهروندان خارجی مجاز به خرید و مالکیت ملک در شکل فقط طبقات و آپارتمان و نه زمین می باشند. توجه کنید خرید ملک در کشور امارات نیز دارای مراحلی است که متقاضیان باید از آن آگاهی داشته باشند و پس از آن، اقدام به خرید کنند. برای خرید ملک در امارات فرد در ابتدا باید ملک مورد نظر را انتخاب نموده و سپس از طریق ویزای توریستی وارد کشور امارات شود، پس از ورود به امارات سند ملک به شخص متقاضی انتقال داده شده و وی با مراجعه به اداره مهاجرت کشور امارات و ارائه مدارک هویتی خود می تواند جهت دریافت اقامت اقدام نماید.

هزینه زندگی در دبی

پول رایج این کشور درهم امارات می باشد و با AED نشان داده می‌شود. اگر می خواهید دررابطه با  ارز رایج در امارات بیشتر بدانید به این قسمت در وب سایت داماک مراجعه کرده تا اطلاعات دقیق تری را کسب کنید. هزینه زندگی در امارات شامل هزینه هایی از قبیل: هزینه خوراک ، مسکن و حمل ونقل  می باشد؛ در حقیقت زندگی در دبی هزینه های نسبتا بالایی خواهد داشت، اما با این وجود به دلیل شرایط کاری مناسب ، حقوق و مزایای بالا و امکانات عالی زندگی، افراد زیادی تمایل به مهاجرت به این شهر زیبا را دارند. لازم به ذکر است که با توجه به شهر محل زندگی شما و همین طور نوع ساختمان مورد اقامت،هزینه ها متفاوت می باشند.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و محبوب ترین شرکت ساختمانی جهان می باشد.  در بزرگ ترین شرکت ساختمانی جهان مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن ، موفق و سودآوری را داشته باشید.تنها هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.اگر تمایل به سرمایه گذاری در دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

www.damacgroup.org

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه