مقالات / خرید خانه لوکس در دبی

خرید خانه لوکس در دبی

ملک ارزان قیمت در دبی با گرفتن ویزا

همانطور كه ميدانيد با خريد ملك به ارزش بيش از يك ميليون درهم دولت إمارات به شما و خانواده شما اقامت دائم ارائه ميدهد.

خريد آپارتمان دبی مساوي است با:

سود مطمئن سالانه به دليل قرار داشتن آپارتمان

سرمايه گذاري شما به درهم بوده و به دليل نرخ ثابت دلار و درهم، سرمايه شما هميشه با نرخ جهاني شناور ميگردد.

ماليات در امارات صفر است. با خريد كمتر از يك ميليون درهم صاحب اقامت دائم ميشويد.

اجاره خانه ارزان قیمت در دبی

اگرچه در هنگام سفر به دبی اولین اقامتگاهی که برای اسکان موقت به ذهنمان می رسد هتل های بزرگ و کوچک این شهر است، اما نباید فراموش کرد که در لایه های عمیق تر این شهر هم اماکنی استثنایی برای ثروتمندان وجود دارد و هم مکانی مختص افراد کم درآمد. به عنوان مثال در پالم جمیرا یا نخل معروف این شهر، ویلاهای متعددی با بهره گیری از جدید ترین متدهای عمرانی و رفاهی ساخته شده است که با هزینه چند هزار دلاری بصورت کوتاه و بلند مدت اجاره داده می شوند و از سویی دیگر نیز اتاق های محقر و ساده با قیمتی نازل در اختیار افراد کم بضاعت قرار می گیرد. در میان دو قشر مذکور، عده فراوانی وجود دارند که قصد اقامتی بلند مدت در این کشور داشته و خواهند داشت یا در طول سال به دفعات مکرری به این شهر سفر می کنند.

یکی از مقرون بصرفه ترین اقداماتی که این افراد انجام می دهند اجاره خانه ارزان قیمت در دبی می باشد، چرا که اگر قصد اقامت در هتلی ولو ارزان قیمت را داشته باشند، با گذر زمان و افزایش روزهای حضورشان در این شهر مبلغ قابل توجهی را از دست می دهند و اگر قصد خرید یک ملک را نیز داشته باشند سرمایه کلانی از دارایی های خود را بی دلیل مسکوت کرده اند. در همین رابطه اجاره خانه ارزان قیمت در دبی که عموماً به صورت مبله و نیمه مبله ارائه داده می شوند در گرو مشورت و همکاری با آژانس های مسکن این شهر می باشد. این افراد بر خلاف هتل ها و سایر مراکز خدماتی و تجاری دبی که با دلار کار می کنند، از واحد رسمی و بومی پول دبی، درهم امارات یا AED استفاده می کنند. اجاره این اماکن که مشابه ایران در گرو عناصری همچون محله بنا، امکانات ساختمان و واحد، تعداد واحدها، متراژ و … است، از ۵۰۰ تا ۷۰۰۰ درهم امارات به ازای هر ماه می باشد.

با شرکت داماک آرامش را به خانه هایتان به ارمغان ببرید. حال در صورتی که تصمیم به سرمایه گذاری در دبی از طریق خرید ملک را دارید با کارشناسان داماک گروپ در تماس باشید. تیم های متخصص ما در هر ساعت شبانه روز از مشتریان پشتیبانی میکند و یا به لینک مورد نظر رفته تا اطلاعات کامل کسب نمایید. مننظر دهها و بلکه صدها مقالات مرتبط با سرمایه گذاری بر ملک در دبی باشید.

اگر خواهان یک زندگی رویایی و لوکس و لاکچری هستید با شرکت داماک همراه باشید. داماک damac همواره از پله های اول با شماست. کمتر هزینه کنید لاکچری زندگی کنید.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ در ارتباط  باشید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه