مقالات / منفعت های خرید ملک در دبی

منفعت های خرید ملک در دبی

1- رشد اقتصادی مداوم

زمانی که پول خود را بر روی املاک به خصوص ملک در خارج از کشور سرمایه گذاری می کنید ، نه تنها بر روی یک خانه و یا زمین سرمایه گذاری کرده اید، بلکه در اقتصاد آن کشور هم ورود نموده اید. یکی از مهمترین نکاتی که باید در هنگام خرید ملک در هر جای دنیا توجه کنید ، رشد اقتصادی است که در آن منطقه وجود دارد.

یکی از بزرگ ترین فواید خرید ملک در دبی این است که اقتصاد این شهر مبتکر، با سرعت بسیار خوبی در حال رشد است . در چند دهه اخیراقتصاد دبی به شکوفایی رسیده و به عنوان قهرمان برنامه ریزی و رشد اقتصادی در منطقه خاورمیانه شناخته شده است.

2- پیشرفت و نوآوری مداوم

در حال حاضر دبی به یکی از هوشمند ترین شهرهای جهان تبدیل شده است . همیشه چیزهای جدیدی در رابطه با دبی وجود دارد که همین، یکی از بزرگ ترین فواید خرید ملک در دبی است. دبی شهری است که هر روز بیشتر توسعه می یابد و همیشه سیل عظیمی از مردم را به خود جذب می کند.

3- وزارت شادی

یکی از عجیب ترین نکات جهت خرید مستغلات در دبی ، این مورد است . در دبی وزارت شادی وجود دارد دولت دبی همیشه در جهت بهتر کردن زندگی مردمانش و شاد نگه داشتن آنها تلاش می کند. در ابتدای سال 2016 وزارت خانه جدیدی به نام وزارت خانه شادی به کابینه دولت کشور امارات اضافه شد. مسئولیت اصلی این وزارت خانه بررسی و محاسبه میزان شادی ساکنین دبی است و فعالیت هایی را در جهت بهبود سبک زندگی و شاد تر کردن مردمی که در امارات زندگی می کنند انجام می دهد.

با چنین خلاقیتی که دولت امارات برای مردمش انجام می دهد نمی توانید تصور کنید سرمایه گذاریتان در دبی، چقدر می تواند شکوفا شود.


 4-رشد جمعیتی مداوم

دبی شهری بین المللی است که مردمانش از بیش از 200 کشور مختلف به  دبی مهاجرت کرده اند. از این روجمعیت این شهر در حال افزایش است. یکی از بزرگ ترین  فواید خرید ملک در دبی این است که، مردم از سراسر جهان به منظور پیدا کردن شغل مناسب و شانس های تجاری به دبی می روند.
اگر نگاهی به آمارها بیندازیم خواهیم دید که  درسال ۲۰۱۶، جمعیت به ۲٫۵ میلیون نفر رسیده است. با در نظر گرفتن این نرخ رشد ، پیش بینی می شود جمعیت دبی در سال ۲۰۲۰ به ۳ میلیون نفر برسد. میانگین نرخ رشد در دبی ۴٫۷% است که با رشد اقتصادی این منطقه منطبق است.
 دولتمردان، در بسیاری از پروژه های جدید ، خانه سازی را شروع کرده اند تا این جمعیت رو به افزایش را اسکان دهند و از این طریق ، فرصت های سرمایه گذاری بیشتری را برای سرمایه گذاران ایجاد کنند.

شرکت داماک بزرگ ترین، برند ترین و معتبر ترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. اگر قصد سرمایه گذاری در دبی را دارید می توانید با مشاوران داماک گروپ که  در دفتر مرکزی، 24 ساعته آماده پاسخ گویی هستند ، تماس حاصل فرمایید. داماک به عنوان برترین سایت املاک دبی ، در خدمت شما عزیزان است تا با خیال راحت سرمایه گذاری کنید.

مطالب مشابه:

ویزای امارات

انواع ویزا

مهاجرت به امارات از طریق تولد

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";