مقالات / بانکداری در امارات

بانکداری در امارات

سیستم بانکداری امارات به دلیل عملکرد مثبت خود، بالاترین رتبه اعتباری را از میان موسسات اعتبارسنجی معتبر دنیا از جمله: مودیز ، اس اند پی و فیچ ، در میان کشورهای حوزه خلیج فارس بدست آورده است . این کشور که یکی از مراکز اصلی تجارت شرق -‌ غرب و جنوب است درطول بحران مالی آسیبی جدی متحمل شده ، اما روند بهبود آن در سایه تجدید حیات اقتصاد شکننده جهان و بهبود تولید داخلی به همان اندازه سریع بوده است. سیستم بانکداری امارات متحده عربی، با مجموع ۷۲۳ میلیارد دلار دارایی در ۶ ماه نخست سال ۲۰۱۷ میلادی موفق به کسب رتبه نخست در میان بانک های کشورهای عربی حوزه خلیج فارس شد.

داماک، ابر سازنده املاک جهان ، نحوه بانکداری درشهر دبی را به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

توسعه بانکداری امارات

 جالب است بدانید از دیدگاه اقتصادی، چشم‌انداز میان‌ مدت امارات بسیار آینده نگرانه است. از تجارت گرفته تا گردشگری و خدمات ، تقاضا به شکلی پایدار رسیده است و نظام بانکداری کشور در سلامت کامل به سر می‌برد. البته دارایی بانک های عربستان در سال گذشته ، ۶۰۲ میلیارد دلار گزارش شده که حاکی از رشد1.5 درصدی آن نسبت به سال قبل دارد.البته باید بدانید با پیش‌بینی رشد تولید ناخالص داخلی ،به میزان 4.5درصد در سال‌های 2014 و 2015 به نظر می‌رسد چشم‌انداز میان‌مدت بخش بانکداری این کشور درخشان باشد. اگرچه بیشتر بانک‌های بزرگ محلی با مشکل وام‌های معوق مواجه هستند، با این حال تمهیداتی برای رفع این مشکل اختصاص داده شده است . یکی از مقررات بانکی امارات ، محدودسازی سفته‌بازی در بازار مسکن است ،که اعمال آن باعث شد بانک‌ها بتوانند راهبردهایی برای حل این مشکل پیدا کنند، اما این چالش همچنان ادامه دارد.

افتتاح حساب بانکی در امارات

 ایجاد حساب در بانک های امارات بسیار راحت و سریع است . پروسه  افتتاح حساب بانکی شرکتی و شخصی پس از ارائه کل اسناد مورد نیاز و تکمیل و امضاء مدارک ثبت نام بانکی در 7 روز کاری انجام خواهد شد.

مدارک لازم برای افتتاح حساب

  • برای ایجاد حساب باید مدارک خود را به شعبه مورد نظر تحویل دهید . مدارک مورد نیاز شامل :
  •  اصل و کپی کارت اقامت امارات
  •  کپی و اصل پاسپورت متقاضی
  •  آدرس پستی محل سکونت (ارائه سند ملک برای مالکین ، ارائه کپی اجاره نامه برای مستاجر)،
  • کپی آخرین قبص آب و برق محل سکونت
  • 6 ماه گزارش مالی بانک Bank Statement (در صورتی که متقاضی حساب بانکی دیگری دارد.)
  •  برای کارمندان ، نامه و فیش حقوقی از شرکت محل کار وتکمیل امضاء و فرم های ثبت نام بانکی در شعبه بانک منتخب

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و محبوب ترین شرکت ساختمانی جهان می باشد.  در بزرگ ترین شرکت ساختمانی جهان مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن ، موفق و سودآوری را داشته باشید.تنها هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه