مقالات / بالن سواری در دبی

بالن سواری در دبی

لذت پرواز جزو تجربیاتی است که عده بسیاری علاقه به کسب آن دارند و در عین حال به سختی بدست می آید . می توان از درون بالن كه به آرامی در هوا شناور است، هوای خنک سپیده دم را در حالی كه در ارتفاع چند متری بر فراز ریگزار سرخ شناور هستید، حس نموده و از تماشای مناظر شگفت انگیز زیرپایتان و آرامش غیر قابل باور، نهایت لذت را ببرید. در این پرواز شما از تماشای طلوع یا غروب آفتاب نهایت لذت را می برید و در عین حال چشم انداز باشکوهی از دبی هم زیر پای شما قرار دارد. هنگام بالن سواری می توانید صدای قلب خود را بشنوید که تندتر میزند؛ چرا که بالن بالا و بالاتر می رود. اما باید بدانید که در طول بالن سواری کاملاً راحت و ایمن هستید.

داماک، ابر سازنده املاک جهان، بالن سواری در دبی را به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

تجربه متفاوت در بالن سواری دبی

اگر در هنگام طلوع آفتاب سوار بالن شوید، زیبا ترین مناظر صحرا درست زیر پایتان قرار دارد. از داخل بالن می توانید آهوی وحشی، شترها، دشت های سبز، مزارع ودیگر مناظرزیبایی را می بینید. هنگامی که به سطح زمین بازگشتید پس از اتمام مدت 1 ساعته پرواز با بالن، از شما و همراهانتان با نوشیدنی های خنک نظیر: آبمیوه ، نوشابه و آب پذیرایی خواهند کرد. همچنین پس از فرود، امکان ملاقات با مردم محلی، پرورش دهندگان شتر، بازهای شکاری و … نیز وجود دارد. تجربه بالن سواری شما با هوای گرم بیش از ماسه های جادویی دبی شگفت انگیز است، پس به یاد ماندنی و لذت بخش خواهد بود.

محدودیت های بالن سواری

بالن سواری در دبی دارای محدودیت سنی بوده و تنها افراد بالای 16 سال می توانند از این تفریح استفاده کنند. زمان مناسب برای بالن سواری، هنگام وزش نسیم خنک و سپیده دم می باشد. پیشنهاد می‌کنیم که خانم های باردار و افرادی که دچار دردهای مفاصل مانند: کمر درد یا گردن درد هستند به سراغ بالن سواری نروند.

هزینه این تفریح

توجه داشته باشید قیمت و هزینه بالن سواری دبی در شرکت های تفریحی دبی متفاوت می‌باشد. به طور مثال: شرکت بالن ادونچر دبی یک ساعت رزرو آنلاین برای گردشگران دارد که می‌توانید با مراجعه به آدرس سایت آن در تاریخ معین، تور بالن سواری مورد نظرتان را تهیه نمایید.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است. اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

مطالب مشابه:

اسکای دایوینگ دبی

اسکی دبی

اسکله ابرا دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه