مقالات / صرافی های مجاز در دبی

صرافی های مجاز در دبی

واحد پول دبی

واحد پول دبی “درهم ” در بازار های رسمی با نماد AED و در بازارهای غیررسمی با DHs و DH  شناخته می شود. واحد پول هر کشور با توجه به درآمد های نقدی و غیرنقدی آن ارزش متفاوتی دارد. این واحدهای پولی در کشور ما ارز نام دارند، که به قیمت های مختلفی خرید و فروش می شوند. معروف ترین ارزها “دلار” و “یورو” هستند که اکثرا با آن آشنایی دارند. در صورتی که به صرافی ها مراجعه کردید، همانطور که هر 10 ریال یک تومان محاسبه می شود، هر درهم نیز معادل 100 فلس است.

اسکناس های موجود در کشور امارات متحده عربی شامل: 1000 درهمی، 500 درهمی، 100 درهمی، 50 درهمی، 20 درهمی، 10 درهمی و 5 درهمی است که از اسکناس های 100 درهمی به ندرت استفاده می شود.

سکه های این کشور نیز شامل: 1 درهم، 50 فلس یا نیم درهم، 25 فلس و 5 فلس می باشد. رایج ترین و متداول ترین سکه در امارات 50 فلسی است. در یک سمت اسکناس های درهم نوشته های عربی و از سمت دیگر آن نوشته ها انگلیسی هستند که هم شهروندان به راحتی از آن استفاده کنند هم توریست های خارجی.

بهتر است بدانید که هر فرد می تواند به صورت آزاد 100 هزار درهم یا معادل آن به ارزهای دیگر، وارد کشور امارات و شهر دبی کند. برای مبالغ بالاتر باید اظهارنامه های گمرکی را تهیه کرد.

صرافی های مجاز در دبی

1.صرافی نوبخت دبی

2.صرافی پارسی دبی

3.صرافی ارکان دبی

چطور از دبی به حساب ایران پول واریز کنیم؟

شعب برخی از بانک های ایرانی در دبی وجود دارد؛ که با توجه به تغییر قوانین و وجود بیماری کرونا باید در همان زمان سفر بررسی کنید که آیا انتقال پول از آنجا امکان پذیر است یا خیر؟

به طور کلی واریز پول از ایران به دبی یا بالعکس را صرافی ها انجام می دهند که روی انجام این کار کارمزد نیز دریافت می کنند.

خرید تور دبی

آژانس های هواپیمایی، تورهای دبی را با امکانات متفاوت برگزار می کنند. میزان اقامت ، جابه جایی و امکانات مختلف بستگی به کیفیت تور انتخابی شما دارد. همچنین، با توجه به بودجه خود می توانید از تور های لحظه آخری دبی بهره مند شوید. تور های لحظه آخری معمولا قیمت ارزان تری دارد و افراد می توانند در هزینه های خود برای سفر صرفه جویی کنند. تورلیدر شرکت های مسافربری، مسئولیت تبدیل ارز را به عهده می گیرند، اما ممکن است با سفر به امارات به تبدیل ارز نیاز پیدا کنید؛ بهتر است هنگام سفر حتما صرافی های مجاز دبی را در اختیار داشته باشید تا دچار مشکل نشوید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه