مقالات / پارک آبی آتلانتیس

پارک آبی آتلانتیس

داماک برترین سایت املاک دبی ، شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کند.

پارک آبی اتلانتیس یکی از بزرگترین پارک های آبی خاورمیانه، با مساحت 42 هکتار می باشد که در داخل هتل اتلانتیس واقع شده است. این پارک در جزیره نخل جمیرا شهر دبی قرار دارد و با طراحی خاص و ویژه اش یاد آور معبد مایاها در مکزیک است .

در این پارک آبی مجموعه ای از وسایل بازی هیجان انگیز ،استخرهای موجی ،ترن های هوایی ،سرسره های آبی و همچنین  منطقه ای امن  برای کودکان،  که بچه ها می توانند از آن لذت ببرند وجود دارد.

این مجتمع تفریحی از بخش های دیگری نظیر: غواصی،دلفیناریوم ،سرزمین شیر دریایی ،آکواریوم و رستوران های بزرگ و مجلل تشکیل شده است.

سرسره رقابت

دراین بازی ،رقابت بین دو نفر انجام می شود. در ابتدا هر دو بازیکن همزمان با هم شروع به حرکت می کنند و در پایین ترین نقطه سرسره و پیش از پرت شدن داخل استخر سرعت آن ها توسط مانیتورهای هوشمند اندازگیری می شود  و مسلما فردی که سرعت بیشتری دارد برنده است.

سرسره آکواکندا

این مار غول پیکر شما را در یک سواری هیجان انگیز و وحشی از طریق تونل های تاریک و پیچ خورده به بزرگ ترین لوله شیشه ای در جهان می رساند ،این مار وحشی  طویل ترین سرسره جهان است.

زوم رنگو

این سرسره به شکل U   است .در ابتدا سوار بر تیوپ های یک نفره یا دو نفره شده و به صورت عمودی سقوط می کنید. این سرسره انقدر در این دو سر u سر می خورد تا نهایت بایستد . این سرسره هیجان زیادی دارد، پیشنهاد می کنم حتما با دوستانتان آن را امتحان کنید.

ترن آبی

در این بازی شما و دوستانتان بر تیوپ های یک نفره یا دونفره و بدون هیچ اختیاری در میان آسمان و زمین معلق می شوید . این سرسره ی بلند ،در میان آسمان ها است و دور تا دورش را با تور هایی محفوظ کرده اند.

رستورانهای پارک آبی

پارک ابی اتلانتیس دارای 16 رستوران و کیوسک  می باشد ،این رستوران ها با انواع غذاهای عربی ،کره ای،تایلندی ،فست فود و.. پذیرای شما هستند . در ادامه به معرفی برخی از رستوران ها  و کیوسک ها می پردازیم.

شارک بایتز

یکی از بزرگ ترین رستوران ها است که انواع غذاهای دریایی و فست فود را سرو می کند.

لاگونز

از آن جایی که امارات شهری با آب و هوای  گرم است،  بعد از خستگی و فعالیت زیاد ممکن است هوس یک نوشیدنی خنک و یا بستنی کنید .لاگونز یکی از بهترین ها برای نوشیدن آبمیوه طبیعی و یا بستنی های خوش طعم می باشد .

رستوران وودفایرد

این رستوران به نان های داغ و تنور پزش معروف است ،تمام نان های استفاده  شده در پیتزا و فست فود در همین رستوران پخت می شود و از محبوبیت خوبی برخوردار است.

اگر علاقمند به تفریحات آبی و پر هیجان هستید به هیچ عنوان نباید این پارک ابی را از دست بدهید هزاران جاذبه آبی پرهیجان و تفریحات دیگر در این مجموعه برای تمام اعضای خانواده و دوستان شما فراهم شده است ،در واقع این مجموعه چیزی فراتر از یک پارک ابی است .

مطالب مشابه:

پارک آبی وایلد وادی

پارک قرآنی دبی

پارک های موضوعی دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه