مقالات / امکانات هتل آرمانی دبی

امکانات هتل آرمانی دبی

رستوران های هتل

رستوران مدیترانه ای آرمانی Armani Mediterraneo : سرویس ناهار و شام را ارائه می دهد.

رستوران ایتالیایی آرمانی Armani RistoranteItalian : سرویس شام را ارائه می دهد.

رستوران ژاپنی آرمانی Armani HashiJapanese : سرویس شام را ارائه می دهد.

رستوران هندی آرمانیArmani AmalIndian : سرویس شام را ارائه می دهد .

رستوران خانواده دل ایتالین آرمانی Armani DeliItalian family restaurant: سرویس صبحانه، ناهار و شام را ارائه می دهد.

امکانات اتاق های هتل آرمانی دبی

این هتل که دارای ۲۵۲ اتاق در ۲۷ طبقه است، تمام اتاق هایش مجهز به تهویه مطبوع، دیوارهای ضد صدا و اینترنت سیمی و وای فای بدون هزینه اضافی است. همچنین امکاناتی از قبیل: ملحفه های ضد آلرژی، منوی بالش، روزنامه های رایگان، یخچال، گاوصندوق دیجیتالی مناسب برای لپ تاپ، کنسول بازی‌هاي ویدیویی، پخش کننده DVD، سرویس خواب با کیفیت، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد. علاوه بر این قهوه و چای ساز، اتو ومیز اتو در صورت درخواست و میز مطالعه در اتاق ها در دسترس است و خدمات اتاق در ساعات محدود ارائه می گردد. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم آرایشی بهداشتی نظیر: شامپو، صابون، حوله و … در آن ها به چشم می خورد. سشوار هم در تمام اتاق های هتل دبی موجود هستند.

  • انواع اتاق های هتل آرمانی دبی

سوییت پریمایر: این سوییت‌ها ۹۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن‌ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.

سوییت آرمانی دبی: این سوییت ها ۳۹۰ متر مساحت دارند، دارای دو اتاق خواب که یک تخت دو نفره بزرگ در یک اتاق خواب و یک تخت یک نفره در اتاق دیگر وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.

سوییت امباسدر آرمانی: این سوییت ها ۱۵۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.

سوییت امباسدر آرمانی با تراس: این سوییت ها ۱۵۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و تراس با چشم انداز شهر نیز می باشند.

سوییت سیگنیچر آرمانی: این سوییت ها ۲۳۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشد.

آپارتمان با یک اتاق خواب: این آپارتمان ها ۱۰۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.

آپارتمان با دو اتاق خواب: این آپارتمان ها ۱۸۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در یک اتاق خواب و یک تخت دو نفره دیگر در اتاق دیگر وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.

اتاق دبل کلاسیک: این اتاق ها ۷۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.

اتاق دبل دوبلکس: این اتاق ها ۴۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.

Damac group بزرگترین و معتبرترین  و لاکچری ترین سایت املاک و ارائه دهنده انواع ویلاهای لوکس در دبی است تیم متخصین داماک در هر لحظه از شبانه روز ، فایل های بروز شده و عکس از همه زوایای هتل در اختیار مشتری قرار می دهد تا سرمایه گذاری مطمئني انجام دهند.

اقامت شما و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید . مهاجرت رویایی و در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم خانه های لوکس و لاکچری و فول فرنیش در اختیار مردم قرار دهد.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی درارتباط  باشید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";