مقالات / نمایشگاه ARAB HEALTH در دبی

نمایشگاه ARAB HEALTH در دبی

دبی، شهری بزرگ و دیدنی در امارات، روز به روز امکانات فراوانی را به مردم ارائه می‌دهد که به سرعت ارتقا می‌یابند. این شهر به دلیل پیشرفت زیادی که در زمینه‌های مختلف دارد، مقصد بسیاری از توریست‌ها بوده و مردم تمایل فراوانی به اخذ اقامت این شهر دارند. شهر دبی، از لحاظ علمی، بسیار توسعه‌یافته و مدرن می‌باشد و به ارائه خدمات به مردم شاغل خود در هر زمینه‌ای اهمیت می‌دهد. یکی از خدماتی که تا به حال در اختیار مردم این شهر گذاشته شده، راه‌اندازی نمایشگاه سلامت از سال 1975 است. ما در این مقاله، به معرفی این نمایشگاه می‌پردازیم.

داماک، ابر سازنده املاک جهان، نمایشگاه سلامت دردبی را به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

نمایشگاهARAB HEALTH

این نمایشگاه، هر ساله در بازه زمانی معینی برگزار می‌شود و هدف از تشکیل آن، ارائه خدماتی از جمله تجهیزات و مراقبت‌های پزشکی می باشد. نمایشگاه سلامت در دبی ، که از آن به عنوان (ARAB HEALTH) یاد می‌شود، بزرگ‌ترین نمایشگاه در نوع خود در خاورمیانه و دومین نمایشگاه بزرگ پزشکی در جهان می‌باشد. در حقیقت این عرصه علمی-تجاری، فوائد بسیاری برای شرکت کنندگان دارد که در اینجا به برخی از آنها اشاره می‌کنیم.

 • امکان آموزش مراقبت‌های پزشکی به افراد علاقه‌مند
 • امکان دیدار با بازرگانان محبوب جهان
 • امکان تجارت در زمینه پزشکی

زمان برگزاری نمایشگاه ARAB HEALTH

تاریخ برگزاری این نمایشگاه هر ساله یکسان نیست ، بلکه با توجه به شرایط، متفاوت می باشد. اگر برای  بازدید از این نمایشگاه، قصد مسافرت به شهر دبی را دارید، باید زودتر اقدام کنید تا با مشکل مواجه نشوید، همچنین، می‌بایست اطلاعات کاملی در ارتباط با این موضوع داشته باشید و برای ورود به نمایشگاه ثبت‌نام کنید.

پشتیبانی نمایشگاه ARAB HEALTH

نمایشگاه سلامت در دبی، توسط وزارت بهداشت امارات متحده عربی، مرجع بهداشتی ابوظبی، مرجع بهداشتی دبی و مقامات بهداشتی و درمانی شهر دبی پشتیبانی می‌شود.

بزرگ‌ترین تجهیزات و فناوری پزشکی جهان

نمایشگاه ARAB HEALTH، یک فرصت عالی است که در آن می‌توانید به انواع محصولات پزشکی، نوآوری‌ها و خدمات درمانی دسترسی پیدا کنید. همچنین، مکانی ایده‌آل برای توزیع کنندگان این اقلام است تا تمام لوازم و تجهیزات مورد نیاز را ارائه دهند و بدین ترتیب به ارتقاء تجارت در بازارهای جهانی دست یابند.

پیشرفت در زمینه مراقبت‌های بهداشتی

ARAB HEALTH به مدت 45 سال، آخرین نوآوری‌ها را در مراقبت‌های بهداشتی برای شما به ارمغان آورده است، از پیشرفته‌ترین تجهیزات تصویربرداری گرفته تا مقرون به صرفه‌ترین لوازم یکبار مصرف، همگی در این نمایشگاه ارائه داده می‌شوند. ARAB HEALTH با پیشرفت بسیار در این زمینه، به عنوان قطب علوم پزشکی و صنایع و خدمات مرتبط با مراکز بهداشتی خاورمیانه شناخته می‌شود.

ارائه راه حل‌های مناسب با قیمت مناسب

ARAB HEALTH به عنوان بزرگ‌ترین جایگاه برای ارائه خدمات و محصولات بهداشتی تولیدی، با داشتن هزاران محصول از 66 کشور جهان، نمایشگاهی به صرفه برای تأمین و تهیه کلیه نیازهای بهداشتی و درمانی شماست. بازدید از این نمایشگاه رایگان است، پس آن را از دست ندهید.

آموزش تخصص پزشکی

آموزش تخصص پزشکی همراه با به روزرسانی‌ها و جدیدترین بینش‌ها در مورد تکنیک‌ها و مهارت‌های پیشرفته، در این نمایشگاه ارائه می‌شود. شما می‌توانید دانش خود را از طریق این آموزش‌ها ارتقا دهید.

کنفرانس‌های مختلف در این نمایشگاه

1- کنفرانس مرتبط با رادیولوژی

این نشست علمی که به مدت چهار روز طول می‌کشد ، مرتبط با آخرین پیشرفت‌های مربوط به رادیولوژی و تشخیص دقیق آن و بهبود کیفیت درمان بیماران در این زمینه است. کنفرانس رادیولوژی در هتل CONRAD برگزار می‌شود.

اقدامات جدیدی که در این زمینه ارائه می‌شوند عبارتند از:

 • آموزش مهارت‌های مدیریتی برای رادیولوژیست‌ها
 • کارگاه‌های آموزش مهارت‌های فنی و عملی برای رادیولوژیست‌های ارشد
 • کلاس مستر (MRI) برای رادیوگرافیست‌ها

2- کنفرانس مرتبط با جراحی

جراحان ماهر می‌توانند مهارت‌های خود را بهبود بخشند و در عین حال اقدامات جدید و پیشرفته‌ای در زمینه کبد، لوزالمعده، دستگاه گوارش فوقانی، جراحی فوقانی و فک را انجام دهند. این کنفرانس، جنبه‌های نظری را هم در برخواهد گرفت.

اقدامات جدید:

 • مهارت‌های مدیریتی
 • بررسی هیئت‌های مرتبط با تومور
 • جراحی HPB
 • جلسات تعاملی بیشتر با نظرسنجی مخاطبان در بحث‌ها

3- کنفرانس مرتبط با دیابت

در این کنفرانس، شرکت کنندگان با جدیدترین و مهم‌ترین تحولات مربوط به پیشگیری، درمان و مدیریت بیماری دیابت آشنا می‌شوند. همچنین، پزشکان می‌توانند درباره دستاوردها و ایده‌های مرتبط با این بیماری با یکدیگر تبادل نظر داشته باشند.

کارگاه‌های آموزشی برای مهارت‌های فنی و عملی نیز در این کنفرانس ارائه می‌شود.

4- کنفرانس مرتبط با ارتوپدی

این کنفرانس، آخرین اطلاعات در ارتباط با درمان‌های ارتوپدی را ارائه می‌دهد. شرکت کنندکان می‌توانند در مورد پیشرفت در زمینه تشخیص، مدیریت و درمان بیماری‌های ارتوپدی بحث کنند.

5- کنفرانس مرتبط با پزشکان اطفال

در این کنفرانس، می‌توانید از نظرات متخصصان برجسته در سراسر جهان بهره‌مند شوید، زیرا آنها جدیدترین اطلاعات را در مورد تشخیص و درمان بیماری‌های کودکان ارائه می‌دهند. همچنین، این فرصتی بی‌نظیر برای برقراری ارتباط با متخصصان اطفال در سراسر جهان است.

اقدامات جدید:

 • یک برنامه جامع و مختصر دو روزه با سخنرانان برتر بین‌المللی
 • کلاس‌های کارشناسی ارشد برای مقابله با چالش‌ها به رهبری دانشکده بین‌المللی

جوایز

جوایزی برای نوآوری و کسب موفقیت در این صنعت اهدا می‌شود. این جوایز در رابطه با تخصص‌های زیر می‌باشند:

 • رادیولوژی
 • جراحی
 • علوم آزمایشگاهی
 • خدمات بیمارمحور
 • پزشکان عمومی

برند خود را در بازار MENA (MIDDLE EAST and NORTH AFRICA)  پیدا کنید

منا، به معنی خاورمیانه و شمال آفریقا می‌باشد که این دو، ارتباط اقتصادی و تجاری نزدیکی با یکدیگر دارند. هدف اصلی نمایشگاه سلامت در دبی، ایجاد ارتباط میان تولیدکنندگان خدمات پزشکی، متخصصان، فروشندگان و توزیع کنندگان می‌باشد. از این فرصت استفاده کنید و به وسیله این ارتباط، کسب‌وکار خود را رونق دهید.

بخشی از گردهمایی جهانی باشید

در نمایشگاه ARAB HEALTH در دبی، هر ساله هزاران متخصص و تاجر و علاقه‌مندان به یادگیری، گرد هم می‌آیند. ما برای کمک به شرکت کنندگان در این نمایشگاه، از طریق شرکت رسمی ONPEAK، نرخ هتل و از طریق شرکت هواپیمایی رسمی امارات، نرخ پرواز را با تخفیف نیز ارائه می‌دهیم.

آمار شرکت کنندگان در نمایشگاه ARAB HEALTH

 در حال حاضر، نمایشگاه سلامت در دبی، آماده استقبال از بیش از84,500 شرکت کننده از 160 کشور جهان می‌باشد. این نمایشگاه، در تعامل با 4,150 شرکت از 66 کشور جهان است.

نتیجه گیری

دبی، شهر پیشرفته و وسیعی در کشور امارات متحده عربی می‌باشد که سعی در ارتقاء مردم خود در هر زمینه‌ای دارد. این شهر با احداث نمایشگاهی با نام ARAB HEALTH، نه تنها باعث پیشرفت متخصصان پزشکی در سراسر جهان شده است، بلکه دامنه گسترده‌ای از تجارت در زمینه تجهیزات پزشکی را فراهم آورده است.

سخن نهایی

داماک، بزرگ‌ترین، معتبرترین و محبوب‌ترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. در بزرگ‌ترین شرکت ساختمانی جهان، مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ در دفتر مرکزی داماک، آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه‌روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود. اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید، با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید تا با خیال راحت این امر امکان‌پذیر شود.

www.damacgroup.org

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه