مقالات / آپارتمان و ویلای های دبی و امارات

آپارتمان و ویلای های دبی و امارات

کسانی که بیشتر از 3 سال در کشور در کشور امارات متحده عربی زندگی می کنند بهتر است به جای اجاره خانه یک ملک آپارتمان یا ویلا خریداری کنند زیرا برایشان مقرون به صرفه تر است. برای خرید ملک در دبی هیچ محدودیتی وجود ندارد و تنها محدودیتی که وجود دارد اخذ ویزای اقامت است که برای آن یک حداقل قیمتی در نظر گرفته شده است .

خرید بصورت مالکیت مطلق در یکی از 23 منطقه آزاد مانند: بلندی ها، جنوب البرشا، و تل امارات ( در این منطقه تعداد زیادی خارجی سکونت دارد ) ، جبل علی ، جاده شیخ زاید ، شهر دبی ، و نخلستان جمیرا . دراین مناطق آزاد خرید ملک به صورت مالکیت مطلق می باشد .

مناطق مورد نظر برای خرید ملک در ابوظبی عبارت اند از:

 1. ساحل رها
 2. جزیره  یاس
 3. جزیره سادیات
 4. جزیره ریم
 5. روستای آل ریف

نکات مهم قبل خرید ملک

 • راهنمایی و مشاوره با وکیل خرید املاک
 • دسترسی ملک و نزدیکی به مراکز بهداشتی، آموزشی، بازار، مراکز آموزشی، جاده ها و اتوبان های اصلی، بیمارستانها، مراکز تفریحی و پارکها، مدارس، بانکها
 • نزدیکی ملک به مراکز کاری و شرکتهای تجاری
 • مجاورت با مراکز تجاری و مالی بزرگ ، معمولا این مناطق از رونق بسیار خوبی برخوردار هستند، و با رشد و توسعه این مراکز قیمت ملک نیز افزایش پیدا می کند.
 • پیدا کردن یک نمایندگی خرید و فروش املاک
 • خرید در مناطق آزاد کشور امارات مانند: ام حریر، البرشا، بلندی های امارت، جبل علی، راس الخور، نادالشیبا
 • مجاورت ملک با نمایشگاه های بین المللی و فرودگاههای بین المللی

خرید ملک در مناطق شمالی امارات

 دردبی خرید ملک اهمیت بسیار بالایی دارد و یکی از مهم ترین مراکز تجاری ومالی دنیا است.
سرمایه گذاران می توانند با شرایط مالکیت دائم اقدام به خرید و یا سرمایه گذاری در مناطق شمالی شهر امارات کنند.

مناطقی که ملک با شرایط لیزینگی درآن خرید و فروش می شود

 1. راس والخیمه
 2. عجمان
 3. شارجه
 4. ام القوین

اگر قصد خرید آپارتمان یا ویلا دردبی را دارید می توانید طبق شماره ای که در سایت داماک گروپ قرار دارد با مشاورین بخش فارسی زبان شرکت داماک تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید. شرکت داماک بهترین آپارتمان ها را در بهترین نقاط شهر به صورت اقساط بلند مدت بدون بهره در اختیار شما قرار می دهد.

لازم به ذکر است که بر اساس تصویب یک قانون جدید، امارات متحده عربی ورود اتباع 13 کشور را به خاکش ممنوع کرد . این کشور ها که عمدتا اسلامی هستند عبارتند از: ایران، افغانستان، لیبی، یمن، الجزیره، کنیا ، عراق، پاکستان، ترکیه، سومالی، تونس، سوریه و لبنان.

بر اساس قوانین و ضوابط تصویب شده جدید که محدودیت های سختی را برای کشور های تعیین شده مشخص کرده است، مهم است بدانید که مهاجران فقط درصورتی می توانند ویزای امارات را دریافت کنند که ویزای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک داشته باشند .

مطالب مشابه