مقالات / استودیو آپارتمان در دبی

استودیو آپارتمان در دبی

استودیو آپارتمان چیست؟ با رشد جمعیت و قیمت زمین در کلان شهرها، زندگی آپارتمان نشینی جایگزین زندگی در خانه های ویلایی شده است.
نام دیگراستودیوآپارتمان، سوئیت است که شامل خانه‌هایی با متراژ حداکثر۵۰ مترمربع می‌ باشد.

فضاهای اصلی در استودیو آپارتمان مانند سرویس بهداشتی می‌توانند به ‌صورت ثابت طراحی شوند، اما به دلیل کمبود فضا برای تفکیک قسمت‌های دیگر به ‌هیچ‌ عنوان از عناصر ثابت مانند دیوار استفاده نمی‌ کنند. در استودیو آپارتمان وآپارتمان های فلت می ‌توان از کتابخانه‌ های سیار به‌ منظور تقسیم محیط  نیزاستفاده کرد.
با این کار،هم می ‌توان فضای مناسبی برای قرار دادن لوازم ایجاد کرد و هم از دید مستقیم دو فضا نسبت به یکدیگر جلوگیری کرد.

بهترین گزینه برای پنجره‌ها در استودیو آپارتمان ها، نصب نکردن پرده است. اگر هم خیلی اصرار به پوشاندن پنجره‌ها دارید می‌توانید از پرده‌های حریر روشن استفاده کنید.

برای طراحی دکوراسیون داخلی، در فضاهای کوچک باید از حداقل لوازم استفاده کرد؛ یعنی ابتدا لوازم ضروری و اولیه برای زندگی را تهیه کنید، سپس درصورتی‌ که فضای خالی داشتید از وسایل جانبی و تزئینی استفاده کنید. وجود نور در فضاهای کوچک از اهمیت بالایی برخوردارمی باشد.

در خرید مبلمان از کوچک ‌ترین ابعاد و اندازه استاندارد استفاده کنید. مبلمانی با اندازه‌های بزرگ نه‌ تنها رفت‌ وآمد را در این خانه‌ها سخت می‌کنند، بلکه فضا را دلگیرجلوه می ‌دهند.

شاید طراحی فضاهای کوچک با تنوع و تضاد رنگی در یک نگاه جذاب به نظر برسد، ولی بعد از چند ساعت حضور در این مکان، تحمل چنین محیطی عذاب ‌آور خواهد بود، پس سعی کنید از یک زمینه رنگی پیروی کنید.

اگر قصد خرید آپارتمان یا ویلای دبی را دارید می توانید طبق شماره ای که در سایت داماک گروپ قرار دارد با مشاورین بخش فارسی زبان شرکت داماک تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید. شرکت داماک بهترین آپارتمان ها را در بهترین نقاط شهر به صورت اقساط بلند مدت، بدون بهره در اختیار شما قرار می دهد.

شرکت داماک بزرگترین، برندترین و معتبرترین شرکت ساختمانی جهان است. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ دردفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هرساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا باخیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سوداوری را داشته باشید وهدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

www.damacgroup.org

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه