مقالات / مراکز آمر در دبی

مراکز آمر در دبی

مراکز آمر در سراسر امارات، برای ساکنان دبی ایجاد شده اند تا طیف گسترده ای از معاملات و اسناد مربوط به ادارات دولتی را انجام دهند. مراکز خصوصی مختلفی قبلاً برای چنین خدماتی حضور داشتند ، اما برخلاف مراکز AMER ، آنها تحت نظارت مستقیم دولت نبودند. پس از پر کردن فرم در این مراکز خصوصی ، افراد مجبور شدند برای ارسال درخواست ها از دفتر مرکزی اقامت و امور خارجه دبی (GDRFA) بازدید کنند. با این حال ، با افتتاح مراکز AMER ، مردم می توانند به راحتی بیشتر خدمات مختلف دولتی را تحت نظارت GDRFA درخواست دهند. می توانید یک فرم را پر کنید و در همان مکان ارسال کنید ، که باعث صرفه جویی در زمان و افزایش کارایی کار می شود.

با وجود این که این مراکز خصوصی هستند ، اما باید از دستورالعمل های دقیق دولت پیروی کنند و نظارت زیادی بر آنها اعمال می شوند.

مراکز آمر، بخشی از تلاش های  دولت امارات متحده عربی برای ایجاد کارایی بیشتر در فرآیندهای دولتی است.

معرفی مراکز آمر در دبی

هدف از راه اندازی مراکز AMER کاهش ناکارآمدی و جلوگیری از اقدامات زاید است. این مراکز توسط کارکنانی اداره می شوند که آموزش های دقیق به آنها داده شده است. کارکنان آموزش دیده از تجهیزات هوشمند استفاده می کنند و هدف این است که بیش از 6000 معامله در روز انجام شود. علاوه بر این ، بازدید کنندگان می توانند از کیوسک های سلف سرویس برای تسریع بیشتر روند استفاده کنند.

 سیستم نظارت بر مراکز آمر دبی

با کمک یک سیستم هوشمند ، افسران مهاجرت می توانند تمام برنامه های انجام شده در مراکزAMER را مشاهده کنند. هرگونه خطایی شناسایی شود و مقامات فوراً از آن مطلع می شوند. هر برنامه ای که به دلیل از دست رفتن اسناد یا اشتباه تایپی رد شود ، بلافاصله شناسایی می شود. از زمان افتتاح مراکز AMER ، درصد خطاها به ویژه در تایپ (یا ترجمه) به طور قابل توجهی کاهش یافته است. همانطور که گفته شد دولت  خدمات ارائه شده در این مراکز را چک می کند ؛ برای مثال خریداران نا محسوس فرستاده می شوند تا بررسی کنند که آیا اهداف مربوط به خدمات مشتری ، آموزش کارکنان ، بهداشت وغیره برآورده شده است یا خیر. برای مراکزی که نتوانند به الزامات خود عمل کنند جریمه ای در نظر گرفته شده است. همچنین یک سیستم پاداش برای مراکز، بر اساس بازخورد مشتری در نظر گرفته شده است.

افتتاح و راه اندازی مرکز خدمات آمر

برای افتتاح مرکز جدید AMER ، سرمایه گذاران محلی باید درخواست خود را به مقامات دولتی ارائه دهند. قبل از صدور مجوز، برخی شرایط مربوط به آموزش کارکنان ، تجهیزات ، فضا و طراحی باید رعایت شود. پس از طی این فرآیند ، تأسیس مرکز تأیید می شود. دولت به مراکز AMER به عنوان یک ارائه دهنده خدمات نگاه می کند، از این رو ، به سرمایه گذاران گفته می شود که خدمات خود را برای افزایش مشتری خود به بازار عرضه کنند. هدف اصلی ایجاد رقابت بین این مراکز خرید است.

اپلیکیشن آمر

 GDRFA  سال گذشته یک برنامه هوشمند Amer را راه اندازی کرد تا روند کار را برای ساکنان دبی آسان‌تر کند. این برنامه این امکان را می دهد که روند درخواست را شروع کرده و در خانه قرار ملاقات بگذارند. این برنامه هم در Google Play و هم در App Store در دسترس است. مشتریان می توانند خدمات مختلف را آنلاین انجام دهند و یا شعب مختلف آمر را شناسایی کنند. مشتریان می توانند بدون نیاز به انتظار در صف ، به مرکز مراجعه کرده و معامله را به سرعت به پایان برسانند. در مورد نزدیکترین مرکز ، لازم است بگوییم که این برنامه شما را به شعبه ای با کمترین ترافیک هدایت می کند. علاوه بر این ، اگر برنامه را به درستی تکمیل کرده باشید ، نیازی به حمل نسخه کپی مدارک خود به مرکز نیست. اپلیکیشن هوشمند Amer زندگی شما را آسان تر می کند. 

داماک، برترین شرکت ساختمانی جهان، امیدوار است با خواندن این مقاله دیگر مشکلی در معاملات ملک خود نداشته باشید.

www.damacgroup.org

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه