مقالات / انواع سوئیت ها در دبی

انواع سوئیت ها در دبی

 جونیور سوئیت: جونیور سوئیت ها کوچک تر از سوئیت های معمولی هستند. مهم ترین ویژگی آنها هم این است که معمولا بین اتاق های خواب و اتاق نشیمن هیچ پارتیشن یا حائلی وجود ندارد. به علاوه این سوئیت ها اتاق های نشیمن کوچکی دارند که در حقیقت به اتاق خواب اضافه شده و از اتاق غذاخوری هم خبری نیست. مزیت جونیور سوئیت ها این است که قیمت آنها از سوئیت های معمولی پایین تر بوده ؛ اغلب کاناپه های تخت شویی با قابلیت جای دادن تعداد بیشتری مهمان را در خود جای می دهند.

سوئیت : فضایی شبیه آپارتمان با اتاق نشیمن جداگانه، یک یا دو اتاق خواب، سرویس بهداشتی و نیز فضای جداگانه ای برای غذاخوری است. در بیشتر این سوئیت ها اتاق نشیمن و اتاق های خواب به وسیله یک پارتیشن یا در از هم جدا شده اند. این نوع سوئیت ها بسیار مرسوم بوده و مورد علاقه خانواده هایی هستند که با فرزندان خود سفر می کنند. البته زوج هایی که با یکدیگر سفر می کنند هم به این نوع سوئیت ها تمایل زیادی نشان می دهند.

سوئیت مسکونی: این نوع سوئیت ها به معنای واقعی کلمه تمام مبله هستند. در سوئیت های مسکونی شما نه تنها یک اتاق نشیمن جداگانه دارید، بلکه فضاهای دیگری هم در اختیار دارید؛ از جمله اتاق غذاخوری و یک یا دو سرویس بهداشتی . برخی سوئیت ها همچنین یک بارِ کوچک، آشپزخانه مجهز، ماشین لباسشویی و نیز پاسیو و تراس را در خود جای داده اند.

سوئیت کانکتد: ترکیب بندی سوئیت های کانکتد به این شکل است که بیشتر از یک اتاق خواب به اتاق نشیمن سوئیت وصل شده اند. در بعضی از این سوئیت ها همچنین یک سوئیت به سوئیت دیگر وصل می شود. بیشتر سوئیت های هتل از یک اتاق یا سوئیت پیوسته تشکیل شده اند که ورودی اختصاصی دارند. متأسفانه از آنجایی که سیستم رزرواسیون هتل ها قدیمی شده، این اتاق ها و سوئیت های به هم پیوسته را باید جداگانه رزرو کرد. این نکته را هم باید اضافه کرد که سوئیت کانکتد چیزی شبیه یک سوئیت معمولی با اندازه بزرگ است که بیشتر از یک اتاق خواب دارد و کمی ارزان تر است.

سوئیت پرزیدنتال: بدون شک بهترین سوئیت در هر هتلی سوئیت پرزیدنتال است. البته بیشتر هتل ها تنها چند باب سوئیت پرزیدنتال یا پنت هاوس برای مهمانان در نظر می گیرند. این نوع سویئت ها معمولا در بالاترین طبقات هتل قرار گرفته و همه چیز در آنها از معماری و سبک تا امکانات، شیک و مجلل است. نمای فوق العاده، امکانات بهداشتی پیشرفته، وان های لوکس در حمام هایی که شباهت زیادی به اسپا دارند، اتاق نشیمن وسیع، اتاق خواب و اتاق غذاخوری، ورودی مجلل، تراس شخصی و گاهی حتی پیشخدمت اختصاصی در این سوئیت ها انتظار مهمانان را می کشند.

چند نمونه سوئیت لوکس در دبی

  1. هتل و سوئیت آرمانی دبی
  2. هتل 4 ستاره و سوئیت های هاوتورن دبی
  3. هتل و سوئیت های هاوتورن دبی
  4. سوئیت ریاست جمهوری هتل JW Marriott Marquis
  5. سوئیت پل سلطنتی، Atlantis The Palm Dubai
  6. هتل سوئیت های سیتی سیزن
  7. سوئیت سر وینستون چرچیل، The St. Regis Dubai
  8. سوئیت سلطنتی برج العرب، Jumeirah Dubai

DAMAC GROUP  به عنوان یک رهبر جهانی در املاک مارک دار در حال توسعه یک هتل 1.35 میلیارد دلاری در هتل و اقامتگاههای لوکس در منطقه Burj دبی به نام DAMAC Towers توسط Paramount Hotels & Resorts دبی است که اولین اقامتگاه های هتل مارک Paramount را در خود جای می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید به سایت DAMACGROUP.ORG مراجعه کنید و از جواب سوالات خود را درمورد ویلاها ، هتل ها ، آپارتمان ها ، کسب و کار ، درآمد وغیره را به دست آورید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";