مقالات / همه چیز در مورد مهاجرت به دبی – امارات

همه چیز در مورد مهاجرت به دبی – امارات

اکثر کشورها برای رشد و توسعه جامعه شان در تمام حوزه ها، دست به جذب مهاجران می زنند که با توجه به قوانین و مقررات کشورشان در آنجا زندگی کنند.
همچنین بسیاری ازمردم جهان تمایل دارند برای ارتقای سطح زندگی، تحصیلات و یا کسب و کار خود به سایر کشور های خارجی از جمله امارات سفر کنند. کشور های زیادی اقدام به جذب مهاجر می کنند که یکی از آن کشورها، کشورامارات متحده عربی می باشد.

آیا مهاجرت به طور کلی خوب است یا نه؟

به عقیده برخی افراد مهاجرت به کشور ها باعث می شود بار مالیاتی شغلی بیشتر شود وفرهنگ بومی کشورها مورد تهدید قرار بگیرد اما برخی دیگر نیز بر این باورند که مهاجرت باعث می‌شود اقتصاد کشورها رشد پیدا کند بخصوص کشورهایی که با کمبود نیروی متخصص و ماهر روبرو هستند.

برای کشورهای مهاجر پذیر، مهاجران مزایای اقتصادی قابل توجهی دارند. مهاجرت پذیری در حوزه تجارت و کسب وکار نیاز به برنامه ریزی دراز مدت برای کشورها دارد.

 در کل جهان، ۲۳۰ میلیون مهاجر وجود دارد که این جمعیت حدود ۳ درصد جمعیت جهان را تشکیل داده است. این ارقام در سال گذشته تغییری نداشته است چرا که جمعیت جهان در همین راستا افزایش پیدا کرده است.

برای مهاجرت به هرکشور نیاز به ویزای آن کشور دارید. ویزاها بر عناوین مختلف برای افراد صادر می شود به طور مثال ویزای تحصیلی، ویزای کار.

در حال حاضرهر کشور باتوجه به قوانین مهاجرتی خود محبوبیت مختلفی بین افراد دارد.
بر طبق آمار اولین و بیشترین ویزایی که برای مهاجرت داده می شود ویزای کار می باشد و برای خیلی از مهاجران اهمیت بسیاری دارد.

کشور امارات نیز جز آن دسته از کشورهایی است که توانسته شرایط زندگی ایده الی برای مهاجران فراهم کنند. بنابراین با افزایش کیفیت آموزش، دولت امارات توانسته است دانشجویان زیادی را جذب کند.

بر اساس قوانین و ضوابط تصویب شده جدید که محدودیت های سختی را برای کشورهای تعیین شده مشخص کرده است، مهم است بدانید مهاجران فقط درصورتی می توانند ویزای امارات را دریافت کنند که ویزای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک داشته باشند.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه