مقالات / همه چیز درباره دریاچه عشق دبی

همه چیز درباره دریاچه عشق دبی

دبی شهری بسیار شگفت انگیز و خارق العاده می باشد و به همین دلیل گردشگران زیادی را جذب خود کرده است. شهر دبی همیشه از یک مکان جدید و خاص رونمایی می کند و این دفعه از دریاچه عشق دبی رونمایی کرده است.

زمانی برج خلیفه  به عنوان بلندترین برج دنیا ساخته شد و زمانی دیگر باغ میراکل به عنوان بزرگترین باغ گل خاورمیانه در دبی رونمایی شد ، سپس یک پیست اسکی به عنوان  بزرگترین پیست اسکی سرپوشیده ای که داخل یک مرکز خرید وجود دارد، افتتاح شد و بدین شکل توریستان دبی را شگفت زده کرد. یک بار دیگر هم پروژه جزیره نخل دبی به عنوان بزرگترین جزیره مصنوعی دنیا شناخته شد و در نهایت این بار با ساخته شدن دریاچه عشق در دبی، مردم جهان شوکه شدند.

داماک برترین سایت املاک دبی، دریاچه عشق دبی را به شما معرفی می کند.

معرفی دریاچه عشق دبی

دریاچه عشق دبی یک دریاچه مصنوعی می باشد که از دو دریاچه به شکل قلب تشکیل شده است. دریاچه عشق بسیار بزرگ بوده و در وسط یک صحرا قرار گرفته است .شاید  جالب باشد بدانید ، درختان یک دریاچه عشق  در دبی به گونه ای سازمان دهی شده اند که اگر از بالا به آن ها نگاه کنید کلمه LOVE به معنی عشق را می بینید.

با همه این اوصاف طبیعی است که دریاچه عشق دبی به یکی از محبوب ترین جاذبه گردشگری دبی بین گردشگران تبدیل شود و زوج های جوانی که به دنبال کمی آرامش و اوقات عاشقانه هستند، راهی این دریاچه عشق می شوند. حتی خانواده ها و گروه های دوستانه هم به آن مراجعه می کنند و درضمن محیط دریاچه عشق در دبی برای عکاسی هم بسیار مناسب است و خیلی ها فقط برای عکاسی در تور دبی به آن مراجعه می کنند.

موقعیت جغرافیایی دریاچه عشق دبی

این دریاچه درنزدکی دریاچه مصنوعی القدره دبی واقع شده است. همچنین دریاچه عشق دبی در فاصله 16 کیلومتری فرودگاه بین المللی المکتوم دبی قرار دارد.

شاید شما هم تا اینجای مقاله فکر کردید چون این دریاچه در وسط صحرا قراردارد، پیدا کردن آن سخت است اما اینگونه نیست. شما می توانید با خودرویی که اجاره کرده اید به راحتی این دریاچه را پیدا کنید و برای راحت تر پیدا کردن این مقصد، می توانید لوکیشن دریاچه عشق دبی را در گوگل مپ ، پیدا کنید و سپس با کمک نرم افزار و همین طور علائم و نشانه های بزرگراه مسیر آن را طی کنید. اگر هم نه ، می توانید یک تاکسی بگیرید تا شما را به دریاچه عشق دبی برساند.

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان است. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

مطالب مشابه:

جاذبه های گردشگری دبی

حیات وحش دبی

مرکز خرید الغریر دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه