مقالات / ساحل الصفوح

ساحل الصفوح

دبی شهری ساحلی و تفریحی در امارات متحده عربی است. شهر دبی به بیایان های سوزان و آسمان خراش های خیره کننده که در شب مانند نگینی در آسمان این شهر می‌درخشند معروف است ،اما در این میان این شهر دارای سواحل زیبایی نیز می‌باشد. سواحل دبی یکی از زیباترین مکان هایی است که در سفرتان باید به آن سر بزنید و از تماشای زیبایی آن ها مجذوب و متحیر شوید. اغلب این سواحل، به هتل های ساحلی دبی تعلق دارند ولی ساحل هایی هم وجود دارند که عموم مردم می توانند به آن ها بروند. بعضی از این سواحل، هزینه ورودی داشته که البته مبلغ قابل ملاحظه ای نیست. یکی از محبوب‌ترین و مشهورترین سواحل عمومی دبی، ساحل زیبای الصفوح است. ساحل الصفوح دبی، که با نام «ساحل مخفی»(Secret Beach) نیز شناخته می‌شود، به دلیل داشتن محیط آرام و امن ، به تدریج تبدیل به یکی از سواحل محبوب این شهر زیبا شده است.

داماک برترین سایت املاک دبی، ساحل الصفوح دبی را ، به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

معرفی ساحل الصفوح دبی

ساحل زیبای الصفوح، در نقطه‌ای در میان برج العرب و پالم جمیرا از چشم‌ها پنهان مانده و یکی از محبوب‌ترین و مشهورترین سواحل عمومی دبی، به شمار می رود. اگرچه این ساحل به اندازه سواحل دیگر دبی شناخته شده نیست. با این حال جزء بهترین تفرجگاه های دبی به حساب می آید و تفریحات زیادی را در خود جای داده است. این ساحل زیبا نمایی گسترده از «پالم جمیرا» و «برج العرب» به نمایش می‌گذارد که سبب می‌شود تا این ساحل، در میان برترین و زیباترین سواحل دبی از موقعیت منحصربفردی برخوردار باشد. جذابیت این ساحل در این است که به شما اجازه می‌دهد حریم خصوصی خود را داشته باشید.اگر شما دوست دارید تا یک ساحل شلوغ و مملوء از جمعیت را انتخاب کنید قطعا ساحل الصفوح گزینه مناسبی برای شما نخواهد بود، زمانی که به ساحل الصفوح پا می‌گذارید، شن‌های این ساحل دوست‌داشتنی و دور از هیاهو ، حس آ رامش را به شما انتقال می دهد. ساحل الصفوح که در نزدیکی کاخ سلطنتی دبی قرار دارد در اغلب روزهای سال آرام است. البته رستوران ها، امکانات رفاهی ، سرگرمی و مغازه های متعددی در این مکان وجود دارند، اما با این وجود آرامشی وصف نشدنی در این مکان دیدنی حاکم است. یکی دیگر از مزایای ساحل الصفوح عمق کم دریا در نزدیکی ساحل الصفوح  است. عمق کمی که به شما اجازه شنا و ورزش های آبی را می‌دهد. اگر شما در منطقه الصفوح اقامت دارید می‌توانید برای استراحت مرتبا سری به این ساحل زیبا و آرام بزنید و اوقات خوشی همراه با دوستان و خانواده سپری کنید.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

مطالب مشابه:

ساحل مرکاتو دبی

دبی، شهری ساحلی

پارک ساحلی الممزر

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";