مقالات / مرکز خرید الغریر دیره دبی

مرکز خرید الغریر دیره دبی

داماک، بزرگ ترین و معتبر ترین شرکت ساختمانی جهان شما را با مرکز خرید الغریر آشنا می کند.

سفر با تور به دبی ، مزایای بسیاری دارد؛ از حضور و لذت بردن در سواحل زیبا و آرام‌بخش گرفته تا رفتن به شهربازی های پیشرفته آن ، لذت بردن از بهترین غذاها در رستوران های با کیفیت وتماشای انواع گونه‌های آبزی در آکواریوم زیبا و باشکوه و … درواقع همه امکانات برای داشتن یک سفر توریستی عالی برای شما فراهم شده است. یکی از بر جسته ترین ویژگی های دبی، مرکز خرید آن است. در کنار مرکز خرید مشهور دبی مال ، مرکز خرید الغریر دیره دبی یکی از بهترین گزینه های خرید در این شهر محسوب می شود.
 

معرفی ویژگی های کلی مرکز خرید الغریر دیره دبی

مرکز خرید الغریر دیره دبی، با نام مرکز خرید الغریر شهرت پیدا کرده است. این مرکز خرید در منطقه دیره دبی واقع شده است. تاریخ تاسیس و شروع به کار رسمی آن به سال 1980 می رسد. در آن زمان این مرکز خرید اولین و بزرگ ترین مرکز خرید در شهر دبی شناخته می شد ودر کل کشور امارات هم اهمیت بسیار بالایی داشت.

مساحت مرکز خرید الغریر دیره دبی به حدود 850 هزار متر مربع می رسد و هم چنان یکی از بزرگ ترین مراکز خرید در امارات محسوب می شود. تعداد مغازه‌های واقع شده در مرکز خرید الغریر دیره دبی حدود 300 مغازه تخمین زده می شود. از جمله مهم ترین مغازه ها در این مرکز می توان به: مغازهای مکس، ایمکس، اسپورتس وان، کاره فور، ماتالان، و سان اند سند اسپورتز، اشاره کرد.

رستوران ها در مرکز خرید الغریر دیره دبی

امکانات و خدماتی که در مرکز خرید الغریر دیره دبی ارائه می شود، بسیار متنوع هستند و در بالاترین سطح کیفیتی قرار دارند. در کلیه طبقات مرکز خرید الغریر کیوسک های اطلاع رسانی وجود دارند. این کیوسک ها دسترسی شما را به بخش های مختلف  ممکن می سازند و هم چنین نقشه مرکز خرید را در اختیارتان قرار می دهند.

در همه نقاط این مرکز خرید عابر بانک برای دریافت وجه نقد وجود دارد و هم چنین شما می توانید در صرافی های مختلف تبادلات ارزی انجام دهید.

در مرکز خرید الغریر دیره دبی امکانات تفریحی بسیاری برای بازدید کنندگان درنظر گرفته شده است ؛ از جمله این امکانات می توان به: سینما 5 بعدی، ماشین های بازی، بخش بولینگ و بیلیارد اشاره کرد. هم چنین یک دیوار بلند برای علاقمندان به صخره نوردی تعبیه شده که می توانید استفاده کنید.

ساعات کار و آدرس مرکز خرید الغریر دیره دبی

مرکز خرید الغریر دیره دبی در همه روزهای هفته فعال است. در روزهای عادی ساعت کار این مرکز بین 10 صبح تا 10 شب است و در پنجشنبه ها این زمان تا نیمه شب نیز تمدید می شود.

آدرس مرکز خرید الغریر دیره نیز به این شرح است:

دبی، محله دیره، خیابان الریقا، مرکز خرید الغریر دیره

مطالب مشابه:

مرکز خرید ابن بطوطه

آکواریوم دبی مال

خرید ویلا در دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";