مقالات / کارشناسان فعال داماک گروپ

کارشناسان فعال داماک گروپ

در این مقاله کارشناسان فعال داماک گروپ damac group سعی بر این دارند که اطلاعات مفیدی را که در مورد اقامت می باشد در اختیار شما بزرگواران قرار دهند.

دبی هم مانند همه کشور های دنیا برای اقامت مهاجرانی که به این شهر در ایالات متحده عربی می آیند، قوانینی وضع کرده است. افرادی هستند که اجازه اقامت و زندگی در این شهر را دریافت کرده اند و برای یک دوره خاص مجوز زندگی در دبی را گرفته اند. برای اینکه در مورد شرایط اقامت در دبی بیشتر بدانید با داماک damac همراه باشید.

شرایط اقامت دائم در دبی به چه صورت می باشد ؟ با داماک damac

قبل از اینکه دبی را برای زندگی انتخاب کنید باید بدانید که اولین گام برای زندگی در دبی می تواند این باشد که بتوانید اقامت کشور ایالات متحده عربی را کسب کرده و زمینه کار کردن در این شهر را هم به دست بیاورید.

در واقع برای اینکه شما بتوانید دراین شهر یک حساب بانکی، اجاره ملک یا حتی ثبت نام خودرو انجام بدهید باید مجوز اقامت داشته باشید و برای گرفتن این مجوز به یک حامی مالی احتیاج دارید و باید بتوانید ثابت کنید که می توانید از پس زندگی در این شهر مدرن بر بیایید.

محکی بزنیم در مورد اقامت از طریق ثبت شرکت در دبی با داماک damac :

اقامت در دبی اینه که یک شرکت ثبت کنید یا از سهامداران یک شرکت در دبی باشید که مسلما برای چنین کاری نیاز به هزینه زیادی هم دارید و این هزینه ها از حدود ۱۰۰۰۰ دلار شروع شده و اگه ملکی را برای این شرکت تهیه کنید به عنوان مالک تا ۳ سال به شما اجازه اقامت داده خواهد شد.

شرایط اخذ ویزای دبی را توسط شرکت داماک گروپ damac group ببینید:

برای دریافت ویزای دبی، شرایط بسیاری جالبی وضع شده است ،شرایطی که در ادامه برای شما آمده ، دقیقا طبق دستورالعمل‌های سفارت امارات می‌باشد. شرایط اخذ ویزای دبی به شرح زیر می‌باشد و دقت کافی را داشته باشید:

1. دختران زیر ۱۸ سال به هیچ عنوان نمی‌توانند برای اخذ ویزای دبی به صورت انفرادی اقدام کنند.

2. آقایان زیر ۱۸ سال برای اخذ ویزای انفرادی امارات، حتما باید شناسنامه پدر و مادر خود را نیز ارائه کنند.

3. در صورتی که مدت زمان اقامت شما کمتر از ۶ روز باشد، با درخواست شما موافقت نخواهد شد.

4. با توجه به اینکه ویزای توریستی دبی برای مدت زمان ۱۴ روز معتبر است، اگر به هر دلیلی بیشتر از ۱۴ روز اقامت داشته باشید باید جریمه نقدی پرداخت کنید و یا حتی به زندان بروید که خیلی مهم می باشد.

آیا به فکر اقامت در دبی هستید ؟ آیا با خرید ملک می توانید اقامت دبی را بگیرید ؟ و اعتبار ویزا با خرید ملک چگونه است ؟ با داماک damac این اطلاعات را بدست آورید.

تقاضای زیاد، برای دریافت اقامت دبی با خرید ملک باعث توسعه بازار مسکن در این کشور شده است.

سیستم مالیاتی، کیفیت ساختمان ها و سرعت ساخت و ساز در دبی بسیار خوب است. اخذ اقامت دبی با خرید ملک، سود آوری خوبی برای علاقمندان به سرمایه گذاری بر املاک دارد. در پیرو این پیشرفت ها افزایش درخواست برای دریافت اقامت دبی با خرید ملک  نیز وجود دارد.

ویزای اقامتی که از طریق خرید ملک در دبی بدست می آید، دو سال اعتبار دارد، ولی حق کار و تجارت با این ویزا نداریم . به هرحال اصلی ترین امتیاز این ویزا این است که مالکان ملک برای کسب و کار و تجارت نیازی به ثبت شرکت در دبی ندارند. مالکان و خریداران ملک در دبی از ثبت شرکت برای فعالیت تجاری معاف می باشند.

دلایل خرید املاک در دبی به شرح زیرمی باشد :

قیمت املاک در دبی  پایین تر از قیمت سرمایه گذاری در اروپا ، آسیا یا آمریکا می باشد.

سرمایه گذاری بر املاک هنگام تورم، سرمایه گذاری خوب و مناسبی است زیرا هزینه های نگهداری ملک را می توان به مبلغ اجاره اضافه نمود.

اجاره ملک درآمد خوبی را ایجاد می کند حتی اگر ارزش ملک تغییر کند.

سرمایه گذاران از تمامی دنیا می توانند در دبی خرید یا اجاره ملک انجام دهند. بانک های دبی جهت خرید ملک وام می دهند.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ damacgroup.org در ارتباط باشید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";