مقالات / شهربازی دنیای فِراری ابوظبی

شهربازی دنیای فِراری ابوظبی

یکی از مکان های تفریحی، که در سراسر دنیا به آن اهمیت ویژه داده می شود، شهربازی است. شهربازی فراری ابوظبی هم، از آن دسته شهربازی هایی می باشد، که هر کسی که عاشق تفریح و بازی است، بی نهایت از آن لذت می برد. در این شهربازی، معنای واقعی سرعت، هیجان را درک خواهید کرد. بسیاری از گردشگران، بلیط دنیای هواپیما ابوظبی را برای چشیدن طعم هیجان در مجموعه تفریحی دنیای فراری خریداری می کنند. نکته جالب دیگر در مورد فراری، آن است که بزرگترین آرم شرکت فراری که تا کنون در جهان دیده شده، روی سقف این شهربازی قرار گرفته و ابعاد آن 65 در 48.5 متر می باشد.

درباره مجموعه تفریحی دنیای فراری

ساخت و راه اندازی پروژه دنیای فراری در سال ۲۰۰۷ آغاز گردید و در سال ۲۰۱۰ یعنی پس از سه سال، افتتاح شد. جالب است بدانید در ساخت مجموعه تفریحی دنیای فراری، حدود ۱۲.۳۷۰ تن فولاد به کار رفته است؛ یعنی دوبرابر فولادی که در ساخت برج ایفل به کار برده اند. فراری ورلد، بزرگترین شهربازی سرپوشیده در سراسر دنیا است که مساحت آن 200000 متر مربع می باشد. در این شهر بازی، تمام بازی ها را به شکل و شمایل ماشین های آلبالویی و جذاب فراری خواهید دید و اینجا همان جایی است که می توانید به آرزوی فراری سواری و تجربه نهایت سرعت خود، رنگ و روی واقعیت ببخشید. شهربازی ها با توجه به امکاناتی که دارند ممکن است تنها شامل بازی های رایانه ای باشند یا آنکه انواع سرسره های بلند ، ترن های هوایی ، تونل وحشت و .. را در خود جای دهند، حال آن که در دنیای فراری همه نوع تفریح و سرگرمی وجود دارد. سریع‌ترین رولرکاستر دنیا به نام «فرمول روسی» نیز در این شهربازی قرار دارد و می‌تواند برای شما لحظات هیجان‌انگیز و تجربه‌ای بی‌نظیر را رقم بزند. علاوه بر این، سالن تئاتر، نمایش سه بعدی، پیست بازی و سواری، تاب گردان و زمین بازی مخصوص کودکان از دیگر امکانات مجموعه تفریحی دنیای فراری هستند. یک فروشگاه بزرگ فراری ورلد هم در این مجموعه وجود دارد که می توانید از آن سوغاتی بخرید و در رستوران ایتالیایی اش غذا صرف کنید.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

مطالب مشابه:

شهر کودکان دبی

شهر شنار دبی

شهر رویایی علاءالدین در دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه