مقالات / درباره شهر دبی

درباره شهر دبی

آیا برای بعد از سفر به دبی و بعد از اینکه ملکتان را از داماک خریداری کردید به درآمد و شغل و جاذبه های دبی فکر کرده اید ؟

لاکچری به معنای لذت بردن از چیزهای خیلی گران قیمت است مانند لباس، خوراک، اسباب وسیله های زندگی و غیره

23% درصد از ساکنان دبی می گویند ما هر چیز لاکچری را نیاز داشته باشیم همان لحظه می خریم. دبی به عنوان یک کلان شهر مصرف گرا در دنیا شناخته می شود.

تحصیلات عالی رایگان از مهمترین و لاکچری ترین های دبی

امارات متحده عربی هزینه تحصیل دانش آموزانش را در مقاطع بالای همه دانشگاه های دنیا، پرداخت می کند. تحصیلات برای همه شهروندان رایگان است. حتی سطح بالایی از امکانات برای کارگر ها فاهم است به طوری که هر زمان بخواهند می توانند شغلشان را تغییر دهند.

درآمد متوسط مردم دبی

از گزینه هایی که ثروتمند بودن یک کشور را نشان می دهد، درآمد و رفاه بالای مردم آن کشور است. از لاکچری ترین های دبی، می توان به درآمد متوسط یک خانواده ساکن دبی اشاره کرد. این رقم 4500 دلار آمریکا در هر ماه است. این رقم زمانی که هر دو زن و شوهر کار می کنند، محاسبه شده است. البته این یک درآمد متوسط است. در سطح های بالاتر درآمد افراد به بیش از 10.000 دلار می رسد.

جزایر مصنوعی  Palm دبی

از زیباترین و لاکچری ترین های دبی جزیره  Palm با خانه های لوکس آن است. این جزیره شبیه یک درخت غول پیکر خرماست. 12 بیلیون دلار برای ساخت این جزیره مصنوعی هزینه شده است. از صاحبان خانه های لوکس آن فوتبالیست های معروفی چون دیوید بکهام و مایکل اوون هستند. 70% از 300 جزیره موجود قبل از انتشار خبر فروخته شده اند.

سرسره کوسه در دبی (shark slide)

یک معبد زیگورات شکل از طریق سرسره آبی با ارتفاع 100 کیلومتر شما را به سمت یک کانال شیشه ای پرتاب می کند. این کانال در داخل استخری پر از کوسه قرار گرفته است. اگر دوستدار بازی های هیجان انگیز هستید در سفر به دبی این سرسره آبی را از دست ندهید.

بزرگترین آکواریوم ماهی

بزرگترین آکواریوم با پنل اکریلیک در بزرگترین مرکز خرید دنیا  یعنی دبی مال قرار دارد. این آکواریوم 10 میلیون لیتر آب در خود نگه می دارد.

هتل برج العرب از لاکچری ترین های دبی

برج العرب تنها هتل 7 ستاره در روی کره زمین است. حتی قدم زدن در اطراف این برج نیازمند اجازه و رزرواسیون است. این برج در جزیره های مصنوعی دبی ساخته شده است.

اسکی در دبی

این مکان سرپوشیده در دبی مال قرار دارد. در اینجا سرآشیبی ها و جایگاه های پرش را می توانید ببینید. پناهگاهی هم برای شاه پنگوئن های وجنتو ساخته شده است. همه می دانیم در دبی امکان بارش برف و اسکی هیچ وقت نیست. اما لاکچری ترین های دبی این امکان را فراهم کرده است.

خودپرداز های طلا از لاکچری ترین های دبی

خودپردازهای طلا تنها در دو مکان از دبی واقع شده اند. این ماشین های طلا، طلای خالص تحویل می دهند. هدف از این دستگاه ایجاد ایده سرمایه گذاری در طلا مابین مردم است. تنها یک شخص فوق العاده ثروتمند می تواند این ایده را مطرح کند.

ماشین های دو منظوره دبی

از لاکچری ترین های دبی می توان به ماشین های دو منظوره اشاره کرد. این ماشین ها هم آبی و هم خاکی هستند. وزیر شاهزاده دبی تنها 6 تا از این ماشین های با سرعت بالا، مدل جیمز باند را سفارش داده است. این ماشین های دو  منظوره هم در دریا و هم در خشکی قابل استفاده هستند.

اگر قصد دارید به این کشور رویایی مهاجرت کنید ما شرکت داماک  damac را به شما معرفی می کنیم شرکت داماک بزرگترین جامع ترین سایت املاک در کشور امارات است شرکتی چند ملیتی جهان با 33 هزار شعبه در 214کشور بهترین انتخاب شما در دبی خواهد بود.

 با خرید ملک لوکس و لاکچری  ظرف 48 ساعت اقامت رایگان بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی می توانید در ارتباط  باشید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه